Kočík Verso. Aké máte skúsenosti?

kmichaela
3. nov 2010

kupila som si kocik Verso z Polska...nemal niekto tento kocik? aky mate nazor?

kejtty
3. nov 2010

@kmichaela nooo my ho mame, ale HRUZA, asi ta sklamem, ale ja som bola tiez sklamana po par mesiacoch... ale ved uvidis sama... mozno vam sa vas tak nerozladi a nebude vrzgat kazda sruba a nebude tahat do jednej stranky... a hrozne je tazky. Uz teraz pri druhom babu by som si vedela vybrat. Ale tiez som naletela lacnej verzii na trhovisku... 😖

gp2000
14. jún 2012

dievčata má niektora z vas kočík Verso connect??????potrebovala by som vedieť aký vlastne je?boli ste s ním spokojne?alebo nie?a hlavne koľko váži konstrukcia +vanička 🙂
prosim napíšte vaše skusenosti s kočíkom

gp2000
23. jún 2012

dievčata,to fakt ani jedna nema kočík verso connect?????????????????????mne sa páči a uvažujem nad nim,a hlavne ked som dnes zistila,že važi len 11kg(konštrukcia s vaničkou) tak sa mi páči ešte viacej,len sa bojim,že bude nejaky kazovy,lebo jeden taky som už mala,a tiež vrzgal,všetko sa lamalo,a tak 😠 😠 😠 😠

slavuska30
23. jún 2012

@gp2000 ahoj,ja mám tiež ten kočík 🙂 mne vcelku vyhovuje,,je priestranný,len nie je veľmi skladný do auta..aspoň teda do nášho nie🙂

gp2000
23. jún 2012

@slavuska30 ahoj,ak sa môžem spytať,ake mate auto?lebo my máme fabiu a to je tiež male auto,tak neviem či to do nej vtrepem,so starym som mala problem.A čo sa ti nepáči na kočíku,chcem vedieť negativa a pozitíva kočíka 😉 🙂

slavuska30
23. jún 2012

@gp2000 no my máme chevrolet lacetti a do kufra horko ťažko:(, väčšinou sme ho mali na prednom sedadle,pretože keď skladáš kočík, tak ti neostane len podvozok z neho,ale aj tá vrchná časť a tá zaberá veľa miesta,..aešte ma napadá, že mm už párkrát priťahoval preklápaciu rúčku-tým,že to často preklápame sa to nejako uvoľnilo..a pozitíva:je veľmi priestranný hlavne na zimu som tam v pohode vtesnala maleho aj s fusakom 🙂, na leto tiež super,pohodlne si poležal 🙂, vajíčko výborne, športovú časť zabehávame teraz 🙂, už som ho aj čistila, 🙂..akurát som dokupovala sieťku proti hmyzu 🙂..iné ma nenapadá 🙂

gp2000
23. jún 2012

@slavuska30 a ešte sa chcem spytať či nevrzga ,a ako je to s tahaním do jednej strany? lebo aj to som si tu prečítala,tak sa to zaujíma 🙂 a fakt je taky lahky?len 11kg komplet konštrukcia s vaničkou??dakujem 😉

slavuska30
23. jún 2012

..no netuším kolko váži :( asi záleži od konkrétneho typu-my sme kupovali v 2010, teraz sú už modernejšie 🙂..do strany ťahal, keď zmäkli kolesá, ale až ich mm dofúkal, tak bolo ok.. a nám nevŕzga zatiaľ 🙂

mirreckall
17. aug 2012

kamarátka ho má, a je s ním veľmi spokojná, a my si ho ideme kúpiť tiež po 2-mesačnom rozhodovaní a diskusiami s ostatnými maminami...

terezka1631
23. sep 2012

my sme práve včera kúpili tento kočík, dúfam že nám bude dobre slúžiť 🙂

zdenkovia
30. sep 2012

My sme tiez vcera kupili v Polsku kocik Verso a zda sa mi ze bude dobry....je lahucky a aj do auta sa nam pokojne vopcha (Hyundai I30). Kupili sme si trojkombinaciu v Polsku - Nowom Targu za 300 €. Mali tam velmi vela zaujemcov a aj kupcov...velky vyber farieb...No sla som tam oci nechat, no tento mi padol do oka hned, tak som nevahala a kupovali sme...😀 O kvalite vsak zatial neviem nic povedat, to zistim az neskor 😀

luciaq
30. sep 2012

my ho mame uz pomaly druhy rok a som velmi spokojna. super je odpruzeny, na nase dokazene chodniku je super, chodime s nim aj na tury do prirody a drzi stale. mame ho teraz pri dcerke. ja mozem len odporucit. asi jedina nevyhoda je,ze dost velky co sa tyka spratnosti v aute. inak mu nic vytknut nemozem. velky kosik, aj vanicka no proste za tie prachy super kupa.

lindaakay
15. apr 2013

@gp2000 ja som ho mala a nebola som snim vobec spokojna je velmi tazky,myslim konstrukcia a je dost velky :(

snepinka
11. máj 2013

Ahojte. Dnes som si bola obzrieť tento kočík a celkom sa mi páčil. Ale.. predajca mi tvrdil že konštrukcia je hliníková, no na webe som našla že je oceľová.. a ďalšia vec, nikde som nenašla jeho váhu, takže ho neviem porovnať s inými kočíkmi.. ☹ neviem sa stále rozhodnúť či Dorjan, Verso alebo Camarelo sevilla, no ten je vyrábaný len v dosť "divokých" farebných kombináciách.. 😒 Ak mi budete vedieť poradiť, budem veľmi rada.. Ďakujem.

evkafi
14. máj 2013

@snepinka mne sa hrozne paci prave Sevila, len sa mi zda obrovsky a vysoko polozena vanicka... Dakotu si nepozerala?

marryjane
7. jún 2013

Ja mam kočik Verso na druhy pokus, predtym som mala trojkolku Xladner xt a musim povedať, že pohodlnejšie vozeníčko som ešte nezažila. Ja mam nejaku verziu VERSO EXCLUSIVE - je šedo šedý a ma vela kladnych vlastnosti. Nízka váha, pomerne dlhá vanička, Jednoduchy ! naklikavaci system (predtym som musela meniť adaptery), športova časť v oboch smeroch, da sa ukočíkovať jednou rukou a je odpruženy....no ja som max.spokojna!!!

cucoryedka
7. jún 2013

ahojte 🙂 aj my ho mame, vcelku sme spokojni, len sme nadabili na par nedostatkov, napr. koliky na vanicke a sportovej casti trcia z boku- nie je to az taky problem (treba navad pozor ako nimi manipulujes, neviem ako to je u inych kocikov, len viem, ze u tych drahsich tento problem nie je), a spadla nam pocase brzda, je trosku tahsi, ale inak sme spokojni! priestranna vanicka, vyvazeny, vhodny do mesta, i terenu, akurat sme ho kupili bez adaptera na vajicko a dost nam to chyba, neviete mi poradit, kde by som to zohnala? pregooglila som snad vsetko, do Polska sa nechystame, kupili sme ho odruky, a pani, co to predavala, nam nevie poradit. Je na SK resp. v CR nejaka kamenna predajna, kde to dostat? vdaka 🙂

suzane86
30. aug 2013

@cucoryedka ahoj ak ide o kocík verso tak ten adapter na vajicko by som hladala priamo u predajcu. My sme potrebovali zohnat nove predne koleso bo manzel ho fukal kompresorom na benzinke tak nestastne ze praskla nie len dusa ale aj ram na kolese.. no bola to nasa chyba 😉 a kedze sme sa tiez do polska nechystali, na Slovensku som to nevigooglila nikde a koleso nam bolo nutne treba tak som im napisala mail v ktorom som vysvetlila co potrebujem (pouzila som aj googletranslate kedze po polsky nevieme aby sme sa lahsie dohodli 😀) a nebol problem polka bola velmi ochotna povedala co to stoji, dala nam cislo uctu a po odoslani penazi co sme dokladovali prikazom na uhradu koleso hned poslala (cca do 5 dni sme ho mali doma). mail do tej firmy je biuro@junior.biz.pl pripadne mobil je +48 509 813 144

angelinapb
24. okt 2013

My sme mali kočiar Verso Conncect a bola som s ním max. spokojná. Ľahko ovládateľný, spratný a vôbec sa mi nezdal ťažký.

lenka.vl
5. mar 2014

@marryjane mame ten isty, len ked cestujeme castejsie musime poriesit nieco mensie, skladnejsie do auta 🙂

marryjane
6. mar 2014

@lenka.vl presne tak som to vyriešila aj ja, v aute stale nosim v kufri Graco Evo - lahučky a pohodlne skladanie za 10sekund ho vyložim a zložim. ten zas nie je na nejake tereny iba do obchodov a k doktorke🙂.

lienka902
7. apr 2014

ja mam kocik Verso conect a som velmi spokojna je sice troska tazsi ale velmi super nemam snim ziadny problem mozem vnom malu pekne pohupat nieje vobec maly ako tie dnesne kociky ze dieta ma 5 mesiacov a vanicka je uz mala uplne super 🙂

lienka62
2. jún 2014

Ahojte, my máme po synovi kočík verso som s ním spokojná, len nemáme autosedačku - vajíčko.
Chcem sa spýtať, či my neviete poradiť aká by tam pasovala, kde by som kúpila iba vajíčko a či treba nejaký adaptér.
Zatiaľ ďakujem

kajka82
8. jún 2014

dostanem este niekde kupit kociarik verso novy? dakujem za vsetky info

kajka82
8. jún 2014

@marryjane kde si ho kupovala?

marryjane
9. jún 2014

@kajka82 kupovala som ho tu na inzerat z MK, bol uplne novy, rodičia kupili v polsku šedy lebo nevedeli či čakaju dievča alebo chlapca a nakoniec že dievča, tak chceli ružovy. Inak momentalne ho predavam - kuk bazar 🙂!! Je ako novy, okrem škrabančekov zboku kolies.

majulikcek
9. sep 2015

Ja ho mam a som snim spokojna aj je vzhladovo pekny

patkaza
2. nov 2015
Používateľ patkaza je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od patkaza.

lacné kočíky s Polska sú niekedy tiež dobré .. vôbec neplatí že čim drahši tým lepší http://akoapreco.com/ako-vybrat-kocik/

majulikcek
2. nov 2015

Veru tak ja som mala pri prvom dietati z polska a bola som s nim spokojna tak pri druhom som tam sla zasa kupit a tiez spokojnost

aadusik
29. dec 2015

ja som ho mala pri prvom. velmi som bola spokojna hlavne s vanickou, lebo patri medzi tie najvacsie. jedinou nevyhodou ze som sa s nim nedala do vytahu, ale to preto ze mame maly vytah.... pri druhom tiez rozmyslam o tomto kociku. MAX SPOKOJNOST. vobec nie je tazky ako napr TAKO