Kočík Roan Bloom 2020 - skúsenosti

eowyn18
26. mar 2020

Ahojte 🙂 máte niektorá z vás už doma kočík Roan Bloom? Ako ste s ním spokojné? Môžete sem prosím pridať fotky, ako v skutočnosti vyzerá farebne v porovnaní s eshopovými fotkami? 🙂 Či to skresľuje alebo zodpovedajú skutočnosti.. Vopred ďakujem za Vaše komentáre 🙂

4stanka4
26. mar 2020

@eowyn18 ahoj.My ho ideme kupovať tiež-doma ho ešte nemáme ale boli sme si ho obzrieť v predajni a na živo sa mi páči ešte viac ako na foto 😄 páči sa mi na ňom že je dosť vysoký,veľká vanička a šporťák ktorý sa dá zložiť s konštrukciou a ešte aj že si vieš prepnúť pruženie podvozku podľa typu terénu. My sme videli tmavosivý ale chceme kúpiť modrý. Vajíčko budeme kupovať Cybex Aton 5+ adaptéry.

eowyn18
autor
26. mar 2020

@4stanka4 Ahoj super ďakujem to ti ma potešila že naživo dokonca lepší 🙂 ja bohužiaľ nemám možnosť ho vidieť naživo, vzhľadom k súčasnej situácii. Preto to idem,,risknúť,, len na základe info z eshopu a videí. Ja plánujem kúpiť trojkombináciu. A ideš kupovať ten svetlo modrý Cloud Blue (nad tým sa rozhodujem) alebo tmavý? A športová časť vyerá naživo dobre? Na nrázku mi príde taká hračkárska, moc plastová. Váhovo, je ťažký? 🙂 Pruženie ma prekvapilo, to znie dobre.

4stanka4
26. mar 2020

@eowyn18 tak aspoň mne sa viac páčil na živo 😉 nie.my.chceme Midnight to je ten tmavomodrý...škoda že nerobia červený ten by som brala hneď 😉 práveže športová časť sa mi zdala taká praktická,uvidíme počas reálneho používania,akurát tá podložka pod nohy sa mi zdala taká labIlnejšia (dá sa predĺžiť vysunutím) ale to bol možno len môj pocit. Čo je fajn že má aj poistku proti rozkladaniu konštrukcie lebo nie všetky kočíky to majú.
Čo sa mi nepáčilo bolo vajíčko lebo keď vyberieš novorodeneckú vložku tak tam nie je žiadna opora hlavičky preto sme sa rozhodli pre Cybex ktorá má nastaviteľnú opierku hlavy a dá sa nastavovať podľa toho ako bábo rastie.

lulu2020
26. mar 2020

My sme akurát včera objednali Roan Coss, je veľmi podobný Roanu Bloom, sú medzi nimi len malé rozdiely....oba sme si boli obzrieť aj naživo, nakoniec sa nám Coss pozdával viac (lepšia manipulácia)....ale inak sú naživo naozaj pekné 🙂 uvidíme aká bude spokojnosť po používaní, recenzie sú na tie kočíky dobré...čo určite neodporúčam kupovať trojkombináciu! tie autosedačky v 3-kombinácii sú nekvalitné...my sme kúpili dvojkombináciu a dokúpili autosedačku Joie.

eowyn18
autor
26. mar 2020

@4stanka4 Vyborne dakujem ti velmi pekne za tipy 🙂

eowyn18
autor
26. mar 2020

@lulu2020 Dakujem ti. A v com konkretne lepsia manipulacia? 🙂

lulu2020
26. mar 2020

@eowyn18 Tak celkovo, aj s jedným aj druhým som sa dosť dlho prechádzala po predajni, skúšala som rôzne manévre a tak :D a coss sa mi kočíkoval proste lepsie, jednoduchsie sa mi ovládal.... a z recenzií som vyčítala, že do nerovných terénov, niekde do prírody a tak je lepší ako bloom, už záleží od toho kde ho chcete hlavne využívať....a aj športová časť je o niečo väčšia ako pri bloome...čo sa mi naopak veľmi páčilo na bloome a coss to nemá je, že konštrukcia sa dá zložiť spolu so športovou časťou to je super vychytávka, v aute ušetrí kopec miesta.... ale myslím, že aj jeden aj druhý kočík je dobrou voľbou 🙂

lenuskaa92
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
eowyn18
autor
29. mar 2020

@lulu2020 Výborne dakujem ti krasne za porovnanie 🙂

eowyn18
autor
29. mar 2020

@lenuskaa92 super to si ma potesila! je naozaj krasny! Dakujem ti. A aka je to stranka? 🙂

lulu2020
29. mar 2020

@lenuskaa92 my sme coss objednali presne v tomto prevedení 🙂páčil sa mi najviac

lenuskaa92
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
eowyn18
autor
31. mar 2020

@lenuskaa92 ďakujem!

lenuskaa92
1. apr 2020

@eowyn18 islo vam to ?? Bol za tych 560 eur ??

zuzka170
6. apr 2020

@lenuskaa92 mozem sa opytat na sportovu cast, ked pises ze je velka. Teda ja som mala pri prvom dietati Camarelo a sportak nam bol velky, je tam novorodenecka vlozka dost vystuzena?vies mi ho odfotit aj so strieskou dole, ako cloni prosim?nemam kde si ho teraz vyskusat nazivo, dakujem pekne

zuzka170
6. apr 2020

@lenuskaa92 este sa ta opytam na ten kryt na vanicke, ked ho das hore, ci to nepada?

lenuskaa92
6. apr 2020

@zuzka170 jasne jasne rano to odfotim a poslem.. Nie je problem..nie nie vobec to nepada pekne to drzi az dost by som povedala..

zuzka170
7. apr 2020

@lenuskaa92 super.vdaka a prosim ta konstrukcia je cierna ci seda?na webe vyzera byt seda.mne sa tento kociar velmi paci.len sa bojim tej sportovej casti.nech nie je taka robusna.aby som ho potom hned nepredavala a kupovala iny s korytkovym sedenim.ked uz babo sedi a nechce lezat.aby bola sportova cast ok

lenuskaa92
8. apr 2020

@zuzka170 konstrukcia kocika je ciernej farby... Myslim ze nebudete lutovat.. Poslem vam foto do spravy..

misiak232
13. apr 2020

@eowyn18 ahoj mne by mal prísť zajtra tak uvidím či mi príde. Nevedela som sa rozhodnúť medzi Black dots a Blue dots. Blue dots nieje vo veľa obchodoch tak to bola náhoda že som našla takúto kombináciu. Tak som to riskla a objednala Blue dots. Videla som ho naživo v Mravček EÚ. Tam stojí keď je v akcii 518€. Ja som ho objednala z Bambini. Sk a vyšiel ma 482€.

eowyn18
autor
16. apr 2020

@lenuskaa92 nakoniec som objednala na mravcek.eu 🙂

eowyn18
autor
16. apr 2020

@misiak232 parada, už prisiel? posli prosim foto 🙂 ja som si objednala na mravcekovi ale rozhodla som sa nakoniec pre Titanium tak som zvedava ked pride 🙂 hodim sem potom foto

misiak232
16. apr 2020

@eowyn18 áno už prišiel keď budem doma odfotim

barborka113
1. máj 2020

@lenuskaa92 ahoj mohla by som poprosiť aj ja foto , tiež rozmýšľam nad kupou . Ďakujem veľmi pekne

misiak232
1. máj 2020
eowyn18
autor
6. máj 2020

Už aj mne prišiel vo farbe Titanium 🙂 a som neskutočne spokojná!!!! V prípade záujmu môžem poslať vaic foto..aj športovej časti

barborka113
7. máj 2020

@eowyn18 ahoj , mohla by som poprosiť foto aj tej športovej časti . Ďakujem pekne

eowyn18
autor
7. máj 2020
nelka0810
8. máj 2020

@eowyn18 kupili ste nakoniec dvojkombinaciu ci troj? Tiez sa mi tento kocik paci a uvazujem o kupe 😊 dakujem

eowyn18
autor
9. máj 2020

@nelka0810 nakoniec sme kupili trojkombinaciu 🙂 mozem odfotit aj vajicko ak treba