Kočík Amigo Sport Line. Máte s ním skúsenosť?

monuli1985
30. sep 2010

Ahojte,nemate niekto skusenost s kocikom amigo sport line?DAKUJEM 🙂 nikde sme nic nenasli ☹

monuli1985
autor
30. sep 2010

to ho naozaj nikto nema:(

monuli1985
autor
11. okt 2010

ak by niekto mal,prosim piste,vyrobca RIKO,dakujeme

monuli1985
autor
10. jan 2011

Baby,stale nikto nema????????

e_kociky
10. jan 2011

@monuli1985 určite je dosť mamičiek na Slovensku ktoré majú tento kočík, len možno nefungujú tu na MK 😉
skús pogoogliť či nenájdeš nejaké referencie na poľských fórach... ale myslím, že ak by si sa preň rozhodla, jeho kúpu určite neoľutuješ 😉
prípadne ak ti môžem poradiť, pýtaj sa čo ťa zaujíma.. 🙂

monuli1985
autor
11. jan 2011

@e_kociky dakujem...mozno by ma zaujimalo,ci sa da sportak cely zlozit aj so sedackou,alebo samostatne konstrukcia a sedacka....a este akym stylom sa polohuje chrbatik na sportaku 🙂 aky tam je system,ci nejake pracky alebo co...potesili by aj fotky s otocenou sportovou castou 🙂 ale to uz by som chcela asi privela...aj tak dakujem

e_kociky
11. jan 2011

@monuli1985 opierka chrbta sa polohuje pomocou páčky, sú tam pevné polohy ktoré si preklikávaš podľa toho ako ti to vyhovuje, je to lepší systém ako polohovanie na pásky.. polohuje sa od úplného sedu po úplný ľah. Fotku športovej časti protismere jazdy nemám, ale odfotím a pripojím tu na MK 😉 nie je problém
čo sa týka skladania, kočík sa dá zložiť aj so športovou časťou ale rozmery budú väčšie ako keď dáš sedačku dole a zložíš samostatne, väčšina výrobcov odporúča dávať vaničku/sedačku pred zložením z konštrukcie dole aby sa prípadne niečo nepoškodilo

monuli1985
autor
11. jan 2011

@e_kociky dakujem,same dobre spravy 🙂

ivkarrb
6. feb 2011

:o) aj mne sa tento kocik paci ma niekto nove znamosti?mna by zaujimalo ci na slknu vybledne 🙂 dakujem

janulienka1603
13. feb 2011

@monuli1985
ahoj. chcem sa spýtat či si si kupila nakoniec tento kočík. a bola si s ním spokojna. Mne sa tiež velmi páči 😉
dakujem

janulienka1603
13. feb 2011

@e_kociky
dobrý deň. Chcem sa prosím vás spýtať koľko váži kočík amigo sport line.
Ďakujem

monuli1985
autor
14. feb 2011

@janulienka1603 ahoj,ja som sa zatial len informovala,este mame cas,ale na 99percent som rozhodnuta,ak budete mat niekto osobne skusenosti,budem stastna,ked sa podelite 🙂

e_kociky
14. feb 2011

@janulienka1603 hlboká verzia a tiež športová váži cca 12,5 kg 😉

berusaa
3. apr 2011

a da sa pripojiť aj vajíčko na konštrukciu?

e_kociky
4. apr 2011

@berusaa áno, súčasťou autosedačky je adaptér na osadenie autosedačky na podvozok kočíka 🙂

berusaa
4. apr 2011

super,tak chystame sa priamo do vašho obchodu v BJ,to kde je ta fučikova ulica približne?

e_kociky
4. apr 2011

@berusaa IP 😉

bielalady
5. máj 2011

Ahojte @monuli1985 a @berusaa- Ahojte, tak ako? Máte už tento krásny kočík? Ako ste s ním spokojné? Mne sa tiež veľmi páči, preto Vás prosím o radu, ak už tento kočík máte .....
Dá sa rúčka preklikávať počas chôdze bez rušenia? Alebo treba otáčať sedačku v smere aj protismere jazdy zakaždým?
Ďalej by ma zaujímalo, či je umožnené OZAJ ľahké hojdanie kočíka či už pri hlbokom kočíku ale aj pri športovom prevedení.
Ďakujem Vám vopred.

monuli1985
autor
5. máj 2011

@bielalady ahoj,rucka nejde otacat,ale cela sportova cast...nemame ho,ale je to horuci kandidat..ale pan z ekociky ti na tvoje otazky ochotne odpovie 🙂

bielalady
5. máj 2011

@monuli1985- Ďakujem za rýchlu odpoveď, to je škoda, že sa nedá, ja zháňam ktorý netreba otáčať, ale stačí prekliknúť, tak to som teraz dosť sklamaná, máš vybratý aj nejaký podobný, ktorý sa dá preklikávať? Vieš pls poradiť?

monuli1985
autor
5. máj 2011

@bielalady ano,mam vybraty ten dalsi v tomto albume,na 99,9 percenta 🙂..je krasny a lahky

berusaa
6. máj 2011

@bielalady nemám ho ani ja ešťe a ani neviem či ho vobec budem mať,lebo sa neviem rozhodnúť 🙂

bielalady
6. máj 2011

@monuli1985 a @berusaa - Tak Vám teda aj tak díky...

katy31
7. aug 2011

@monuli1985 ahoj, už si si kúpila kočiarik? Rozhodla si sa práve pre tento typ? 😉

monuli1985
autor
7. aug 2011

@katy31 ahoj,nie,nasla som iny,ktory som videla nazivo a mam ho uz doma,je to coleto giovanni,mam ho v albume,je supeeer 🙂

tinus999
30. dec 2011

my máme riko už pol roka a veľmi som spokojná aj s vaničkou aj so športovou časťou, síce ju používam len 2 týždne ale je super, ku kočíku sme mali aj autosedačku a kopu doplnkov, tento kočík je perfektný a cez leto vôbec nevybledol a vyzerá ako nový, ako keby sme ho len teraz doniesli z obchodu, kombinácia je tmavo sivá a fialová,

danielka1982
11. jan 2012

Dnes sme boli v obchode vyskúšať kočiky...uvažovali sme nad camarelom Q12 ale jednoznačne sme sa rozhodli pre Amigo sport line.Rozmery vaničky sú rovnaké ako u camarela akurát camarelo je vyšší ale má zložitejšiu výmenu vaničky na športovú alebo autosedačku.Aj cena je super.Spolu s autosedačkou nás vyjde na 280 eur.Takže v apríli objednávame.

vajanika27
14. jan 2012

@danielka1982 mne sa tiez velmi paci, prosim ta nevies ci aj v skutocnosti ma 12,5 kg, tak ako je to uvedene na internete?
ja si ho idem obzriet v piatok a ked budu mat farebne kombinaciu aka sa mi paci tak ho asi aj kupime 🙂
odkial ho budes objednavat ty?

janulkan
14. jan 2012

@vajanika27 neviem ci ma 12,5kg ale je celkom lahky (nemam s cim ale porovnat), este zvladam vyniest po schodoch hore aj s malym (ma zatial len 5kg) 😀

@danielka1982 fakt ma rovnaku vanicku? mne sa na amigu zda mensia trosku

danielka1982
14. jan 2012

@vajanika27 v Prešove je priamo predajňa a je aj na internete www.kocikyluna.sk tak sme skušali aj merali..neviem kde písali 12,5 ale tento vážil dokopy 15 kg aj to tam bolo napísané..Je ozaj ľahunký.

@janulkan zdá sa ti menšia lebo konštrukcia je o trošku nižšia ako u camarela.Amigo má rozmery vaničky 80x40 a camarelo sa mi zdá 80x36.

vajanika27
15. jan 2012

@danielka1982 dakujem za stranku, akurat do Presova sa chcem ist pozriet, tak uvidim, mozno ho hned aj kupim 🙂
prosim ta v tej predajni to vyjde na 280 alebo po internete, lebo teraz ho maju za 265?