Kočiar Dada Paradiso Folky S

silvia.t
autor
30. jún 2011

nikto nič? 😒

lolinkamaminka
2. aug 2011

ahoj 🙂 neviem ci ti nejako pomozem, ale my sa chystame kupit dada paradiso etno, tak som sa trosku informovala o tejto znacke. odbornik na kociky mi povedal tolko, ze aj ked je to polsky vyrobca, neznamena to ze by mal byt nekvalitny, lebo ze za posledne roky vyrazne stupla kvalita, ze uz si nemozu dovolit robit "papierove" kociky ako kedysi. keby mal niekomu nieco odporucat tak by urcite spomenul radsej znacky ako Tako ci DorJan, ale v zasade tieto dada kociky nemoze nejako zavrhnut alebo odhovarat od nich..takze tak, spolieham sa na to ze vzdy je na tie veci zaruka a ze aj keby sa nieco pokazilo, da sa to vyreklamovat 😉

liliana82
16. okt 2011

ahoj
@lolinkamaminka chcem sa opytat, ako si spokojna s kocikom ?v piatok sme ho objednali, ale nikoho nepoznam , kto ho ma, teraz som tu nasla ze si ho kupila,dakujem 🙂

lolinkamaminka
16. okt 2011

@liliana82 ahoj 🙂 no este mam par dni do porodu tak som ho nestihla vyskusat este v terene, ale zatial som spokojna velmi 🙂 necakala som od neho az tolko, lebo je to polsky vyrobok a oproti inym kocikom bol dost lacny, ale milo ma prekvapil. je mohutny a stabilny, takmer vsetko latkove sa da dat dolu a oprat alebo lahko ocistit, ma velke kolieska... proste myslim ze mu nic nechyba, ale zas na druhej strane my sme stavili len na dizajn...urcite od neho nemozme cakat to co od znackovych kocikov, nam islo o to ze je krasny a jedinecny, a ked sa nam dovrza, tak nam nebude az tak luto lebo nebol drahy 😀 keby si chcela vediet detaily kludne sa pytaj, nazivo je to predsalen o niecom inom ako na fotkach 😉

liliana82
16. okt 2011

@lolinkamaminka dakujeeem, ja som tak trosku maniacka na kociky, moj synator ma rok a mame uz 4ty kocik, maly sme aj drahy (concord neo limitku) a ked som zbadala tento,, tak ho musim mat 😀 , my sme objednali ten bielo cierny, vy ktory? hlboku cast a autosedacku odlozim pre druhe babeno a sportak ma zaujal hlavne kvoli tej dlzke, ma o 15cm viac ako tento nas, co je dost 🙂 s tymi kolieskami si ma potesila, zdali sa mi male, mame 2 psov takze musim jazdit aj po trave 🙂 , aky mas pocit z toho igelitu v sportovej casti?myslis ze detom nebude zima na hlavu, predsa len nema to ziadnu izolaciu...dakujem 😵

lolinkamaminka
16. okt 2011

@liliana82 no prave toto je taka chybicka krasy, neviem si dost dobre predstavit ako to vyriesim buducu zimu...zaujimave je to, ze sa ten igelit da odopnut, je na zips, ale neda sa tam nejako napevno zapnut aby tade nefukalo...bude to chciet asi poriadnu zimnu ciapku 😀 my sme kupili ten biely co mam aj v albume, vsetci ma odhovarali ze sa mi bude spinit ale tak ja nie som ziadny cigan a viem si na veci davat pozor... 😝 no, uvidime, vsetko sa ukaze az ho budeme mat prilezitost vytiahnut a cesty 😀

liliana82
16. okt 2011

@lolinkamaminka ved toto, musim to nejako vymysliet, ja mam lodger fusak, tak stiahnem okolo hlavy a dam hrubocisznu ciapku, snad to bude stacit 😀 , ja som tiez v tej farbe objednala, ja mam doma golfky cisto biele(mam ich v albume),povedala som si nikdy viac, perem ich tak 1 do tyzdna a biela uz nie je biela, ale opet som neodolala, ak ti mozem poradit, daj si usit bielu vlozku donho a budes mat po starostiach,,len ju operes a nemusis nicit potah 🙂 ani my nie sme spinosi, a aj nase kociky boli tak do pol roka nadherne a bez spinky, no dieta zacne lozit, chytat, a papat aj ine ako mliecko a aj pri maxi snahe bude ako hnoj, vyhodu u tohto je, ze cast na nohy je cierna, takze aspom tam nehrozi, ze bude spinavy a co ma este zaujalo, ze aj madlo je v kozenke len utries a mas pokoj, tiez sme ho objednali z tej stranky co ty, za kolko ti prisiel od objednania?t

lolinkamaminka
16. okt 2011

@liliana82 ja som ho nakoniec neobjednavala , my sme sa dohodli tu s jednym predajcom kocikov ze nam ho dovezie. ma svoju predajnicku a vozi si kociky z polska sam, dal nam ho dokonca lacnejsie ako na tej stranke, myslim ze nas vysiel komplet cely nejakych 280 eur a este sme dostali k nemu aj slnecnik zadarmo 😀 len jednu chybicku to malo, a sice ze namiesto ciernej autosedacky ako bola na obrazku nam prisla biela, teda v takej farbe ako zvysok kocika 😝 nechapem ako sa to mohlo stat, ved ani na oficialnej polskej stranke ziadnu bielu autosedacku nemali 😵 ale vobec mi to nevadi. aspon to ladi k zvysku 😎

liliana82
17. okt 2011

super cena, nas vysiel nejakych 350 € aj so sietkou a plastenkou a este dostaneme fusak do autosedacky zadarmo, takze aspom tak 😀 biela autosedacka, wauu hned by som brala, super, mohli by sa aj u nas pomylit 😀

zuzukaa
1. dec 2011

@lolinkamaminka ahojky, chcem sa ta spytat akosi spokojna s Paradiso Etno, aj ja nad nim uvazujem. Len aky ma system polohovania na športovej casti? Lebo niektore lacnejšie kočiky to maju na nejakych snurach čo nedrzi. ked tam dieta lezi...dakujeeem

zuzukaa
1. dec 2011

@liliana82 ahoj, chcem sa ta spytat ako si spokojna aj ty s Etno kočikom, tiez po nom pokukujem, vyrovna sa kočikom Tako? diky pekne 🙂

lolinkamaminka
1. dec 2011

@zuzukaa ahoj, no pouzivam ho asi tyzden ale zatial som spokojna. Ziadnu vadu som na nom neasla, mozno by mohlo niekomu prekazat trochu mensi rozmer vanicky, neda sa tam dat najeky vacsi fusak a tak...ale inak svoj ucel splna skvelo. my sme spokojni. polohovanie v sportovej casti je kovove, vzadu je taky stojancek ktory zahaknes do takej zarazky co je vzadu na operadle...tazko sa to vysvetluje, je to podobny princip ako na zehliacej doske 😀 ziadne snury 😉

zuzukaa
2. dec 2011

@lolinkamaminka dakujeeeeeem, my sme marec-april, takze ideme do leta... 🙂 bez zimneho fusaku 🙂

liliana82
4. dec 2011

@zuzukaa ahoj,nakoniec sme kupili nie Etno ale z tej znacky Carino,mame ho chvilku,sme spokojni,ma super perovanie,super lahucky,len sa nam stale uvolnuje strieska,treba ju casto dotahovat,ale inak ok, neviem porovnat s Takom, kedze sme nikdy nemali 🙂 cokolvek ta bude zaujmat pytaj sa 🙂

zuzukaa
13. dec 2011

@lolinkamamina ešte sa ta chcem spytat my nebudeme potrebovat velku vaničku, kedze ideme do leta, ale skor na zimu ma zaujíma športova časť, či neni problem tam dat fusak so 7 mesačnym babom, 😀 či to nebude stiesnene..dakujeeeeeeeem 🙂

winipega
13. dec 2011

@zuzukaa ahoj,ja mam tiež Etno a pomaly 6 mesačnú slečnu,a v pohode sa mi vojde aj s fusakom do vaničky.neviem ale porovnat tu vaničku či ju majú iné kočíky väčšiu ale myslím že ani nie,čo som len tak pozerala po iných kočíkoch vonku.tiež som sa bála čo bude v zime,lebo malú mám júnovú takze to bola pohoda,ale to je aj teraz,nemam pocit vobec ze by sa tam tlacila.šport.časť ti nepoviem ako...ešte sme ju nepotrebovali vyskúšat...

zuzukaa
7. jan 2012

@liliana82 ahojky, Carino je ako hovoriš dobry? tento mesiac idem objednat kočik a mam favorita Carino a Dada Mada. Carino je vraj luxusny kočik vieš mi prosim ta premerat širku športovej casti? v pohode sa tam zmesti fusak? všade pišu ine rozmery.. 🙂 a ak mozeš aj nejake fotečky. DAKUJEM

liliana82
8. jan 2012

@zuzukaa Ahoj 🙂
podla mna je super, je fakt lahucky,dobre sa ovlada,nema sice obrovsku sportovu cast,ale ani malinku, taky stred,posielam rozmery, dlzka:90cm , sirka: 31cm,posielam fotky 🙂 ,keby si mala este nejake otazky pis:o))))

zuzukaa
8. jan 2012

@liliana82 jeeeeej dakujem pekne, bielučky? ja si ho teda idem tiež objednat ale v inej farbe., kremovej 🙂 Prosím ta, nešpini sa ti to biele? Všetko latkove sa da odmontovat a supnut do pracky? 🙂

z80
8. jan 2012

@ liliana82
ahoj, ani nevies ako som stastna - konecne nejaka recenzia na DADA PARADISO! Vdaka!!!!
Ja mam termin koncom februara a chystame sa tento tyzden do Polska na Carino (tak snad ho tam zozenieme ). Ty si ho objednavala cez net alebo sa Vam ho podaril kupit niekde tu?
Este by som sa chcela spytat, da sa vanicka uchopit aj zvrchu alebo len dvoma rukami za tie dve madielka, co su tam z eko koze?
Diky moc

z80
8. jan 2012

@liliana82 ahoj, ani nevies ako som stastna - konecne nejaka recenzia na DADA PARADISO! Vdaka!!!!
Ja mam termin koncom februara a chystame sa tento tyzden do Polska na Carino (tak snad ho tam zozenieme ). Chcem sa spytat, da sa vanicka uchopit aj zvrchu alebo len dvoma rukami za tie dve madielka, co su tam z eko koze?

Diky moc

zuzukaa
9. jan 2012

@z80 ahojky, aj ja som sa jej to chcela spytat, že kde ho kupovala.. Ale na vasekociky.sk ho maju s autosedackou a fusakom 4v1 plaštenkou aj sietkou, proste to co ma mat.. za 370€ komunikujem s majitelom stranky už strašne dlho. Na svetkocikov Carino vyjde o 100€ viac, tak si myslim, ze som nasla najlacnejsie ako som na SK mohla. A dokonca latka na kociku je niečim napustena, ze sa špina vraj nezazerie a ked nahodou sa zaspini stači to utriet mokrou handrickou, takze sa netreba báát tej bielej kombinácie. Chcela som povodne bezovy ale po tejto sprave idem dnes objednat biely.. jupiiii už sa tešim... 🙂 Ty aku farbu planuješ?

liliana82
9. jan 2012

@z80
@zuzukaa
Ahojte, objednavala som ho cez svetkocikov ako komplet,ale zial neviem ako je to s uchytenim vanicky, kedze synator ma skoro 1,5 roka, takze hned ako prisiel,tak sme autosedacku aj vanicku odlozili do skladu, ze to vytiahneme az pri druhom babetku,takze s tymto ti neporadim 😀 ,spinavy zatial nie je, lebo v nom mame stale fusak,takze to uvidim az v lete 🙂 🙂
inak teraz som pozerala tu stranku vasekociky.sk, 😠 keby som vedela, ze su aj lacnejsie,my sme dali za ten nas o 100€ drahsie,no co uz 😝

zuzukaa
10. jan 2012

@liliana82 nooo super, aj ja som ho najskor na svetkočikov kukala, ale hladala sooom az kym som nenašla lacnejši a dokonca mi teraz ešte zlavu 10€. Tak dakujem za názory a pomoc a ked kočik pride, dam aj vedieť aky v skutočnosti je...
🙂

oknimit
10. jan 2012

Ahojky kočky, tak som rada, že som našla od Vás príspevky na Dada paradiso carino. Už som prešla nespočetné množstvo stránok s kočíkmi, ale okrem dada paradiso v bielej farbe sa mi žiadny nepáči. Tak prosím Ťa, keď Ti kočík príde domov daj vedieť aký v skutočnosti je. Hlavne by som chcela vedieť aká je kvalita tej látky. Či sa dá naozaj utrieť bez prania... Aj ja by som si ho chcela objednať zo stránky vašekočíky.sk. A daj mi prosím vedieť koľko je dodacia lehota.Ďakujem 🙂

zuzukaa
11. jan 2012

@oknimit ahoj, jasne dam vediet, uvadzaju ze 1-21 dni, tak som aj ja zvedava, že kolko to bude trvat 😉 Neviem kolko ho budu vyrabat, lebo je to model 2011 a vraj limitovana edicia.

meatfly24
13. jan 2012

@oknimit ahoj ja len ze na kocikyluna.sk maju carino za 280 bez vajicka ...vajicko za 50 takze cely komplet carino vynde z tejto stranky na 330 evri... my ideme ho dnes pozriet 🙂 mna zaujal na prvy pohlad🙂

z80
13. jan 2012

@meatfly24 ahoj, my sme nakoniec v Polsku tento kocik nenasli, kupili sme si len postielu......takze dada paradiso carino si objednam asi cez kocikyluna. Prosim, Vves mi povedat aku velku ma vanicku (myslim vnutorne rozmery....vsade to uvadzaju inak). Tiez by som chcela vediet, ci je mozne uchopit vanicku aj zvrchu alebo len za tie dve madielka z ekokoze.Vdaka

meatfly24
13. jan 2012

@z80 no my sme dnes boli nanho s darhym pozriet v obchode a rozmery neviem kde by som ti zistila... jedine ze ked tam pojdem este niekedy tak sa opytam ale pytala som sa tiez na vanicku a ta pani co predava kociky taak povedala ze vanicka na carine je klasicka streda velkost ze neni ani mega velka ani malicka ze normal aj mne sa zda.... aj je fest lahucka vanicka... a co sa tyka jej uchopenia ma aj hore na vanicke nie len po bokoch .🙂 a aku farbu st vybrali? inak ma krasnu kabelku carino...🙂 mm sa zo mna smeje ze ja len koli tomu ho cem 🙂))

z80
13. jan 2012

@meatfly24 My sme rozmyslali nad tou sedou farbou, kedze by sme mali mat chlapca. Super sprava-ze vanicka je lahka. Inak ta kabelka sa paci aj mne 🙂. Kde, ste boli pozriet ten kocik? Ja som ho nikde v obchode nevidela, iba na nete a to som bola uz aj v CZ....a v stredu v Polsku. Vy ste si aku farbu vybrali?