Kde kúpime kočík Kunert Professional - Romantic v Bratislave?

roni200
1. dec 2013

Ahojte, neviete nám poradiť, kde v Bratislave kúpime tento kočík?
https://www.modrykonik.sk/shops/kociky/c1jq/ret...

martinaaa123456
28. dec 2013

Ahoj, ja som ho tiež hladala, len inú farbu- hnedý, nenašla som tak som ho objednala tu cez konika, všetko bez porblémov, doručenie do týždna. Nemusíš sa obávať 🙂

roni200
autor
1. jan 2014

@martinaaa123456 A videla si ho aspoň niekde v obchode,že či sa vlastne dá zohnať aj mimo internetu?

martinaaa123456
1. jan 2014

nie nevidela, objednala som ho len podľa obráku 🙂 Neviem, či sa dá zohnať mimo internetu...

roni200
autor
2. jan 2014

Asi objednáme iný,Steggi lux.Videli sme ho a boli sme spokojní.Ale ďakujem za radu.

martinaman
11. jan 2014

mate ho uz doma?? a cena sa pohybovala v akom rozmedzi?

jankapir
12. jan 2014

aj mňa veľmi zaujal, martinaaa123456 si s ním spokojná?

kristinatina
4. feb 2014

@martinaaa123456 ahoj, aj mne sa velmi paci, len sa bojim riskovat a kupovat nieco take dolezite len tak na blind. ak ho uz pouzivas, si s nim spokojna?

martinaaa123456
8. feb 2014

Ahojte mamičky, ja som s ním spokojná, používam ho 3 mesiac, zatiaľ všetko ok 😉 pútame pozornosť kade chodíme 🙂 A stále máš záruku 2 roky.

zuzska1
3. máj 2014

Ahojte, chcem sa len spytat, ako ste spokojne s tymto kocikom? Nie je ta vanicka mala? je vhodny aj na zimu? dakujem za odpoved

krisztian
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
iniga77
17. jan 2015

Ahojte ja by som mala tiez zaujem o tento kocik ale uz pred tyzdnom som pisala dvom predajcom a sa mi este vobec neozvali,teras neviem co .....

palencarova1
13. máj 2015

martina123456 ahoj chcem sa opytat molieska su v pohode lebu sa trocha obavam ci nie su velmi tenucke nekryvia sa ? Dakujem

suesuesue
26. máj 2015

ja mam v kremovej farbe ten kočík, kupovala som ho cez konika, tiez som sa bala kupovat len cez net ale som s ním spokojná, len kolieska mi trosku zhrdzaveli kvoli soli v zime.... ale kupila som druhe, je nadherny už ho používame pol roka.... len teraz riešim dilemu či môžem tie časti prať v práčke.... jednu nevýhodu však tento kočík má... neustále ma niekto zastavuje a vypytuje sa odkiaľ mám ten kočík... každému sa páči...

veronika9797
21. apr 2016

@suesuesue Ahoj, máme záujem presne o ten istý kočík, ale tiež sa bojím kúpiť takto priamo z netu....mňa zaujíma len jedna vec: videla som aj video na youtube, ale vôbec neukázali, ako sa zloží konštrukcia s kolesami a dá sa do kufra auta..... skladá sa ľahko, v pohode? Ďakujem 🙂

suesuesue
21. apr 2016

Podľa toho aké máš veľké auto. Ja mam male mestske auto mazda demio a podvozok v pohode zlozis a das do kufra a vanička do auta. Manželovi sa do väčšieho kufra zmestil kocik len polozlozeny v pohode aj s vaničkou. podľa mňa je to super kocik.a tiež som objednavala z netu mala som z toho strach ale zbytočne.

veronika9797
21. apr 2016

@suesuesue máme jednotkovú octaviu combi, takže tu sa až tak nebojím, ale ešte mám na behačky starší renalt megan, tam už je menší kufor. nuž, sama som zvedavá na kočík, tiež chcem krémový, veľmi sa mi páči a aj cenovo je to super.. kolesa chcem tie väčšie, nie nafukovacie, manžel robí v pneuservise a je s tým večne problém, keď niekto príde s nafukovacími z kočíka.... ale zatiaľ som sa nestretla s kritikou na tieto kočíky, tak hádam bude dobre 🙂 ďakujem

suesuesue
22. apr 2016

@veronika9797 ja si myslím že ľutovať nebudeš. je krásny. no s tým praním je to problém... kým je bábo malé tak je to ok čiže vanička ale športovú časť keď mi malá v lete prepotila a všetkými svojimi pochutinami ucapkala to už je problém... ja som si kočík kupovala tu cez koníka a pani bola zlatá lebo mi ho držala až kým som jej nenapísala nech ho pošle že som v pôrodnici. a s tými kolieskami máte pravdu. ja mám tiež tie veľke. trochu mi v zime osky začali hrdzavieť bo sme chodili kade tade po snehu a soli tak somrýchlo kúpila náhradné ale zbytočne. teraz ich len obchádzám. a mimochodom možno ten kočík ide vyčistiť len som sa k tomu ešte nedostala lebo to moje šidlo mi nedá ani minútku na vydýchnutie. veľa šťastia a nech máte zdravé bábenko. 😉

luciferkax
27. apr 2016

@zuzska1 ahoj kúpila si ho napokon, bola si spokojná?
Baby oživujem diskusiu, ktoré ste napokon kúpili kočík KUNERT?
BOli ste spokojné? Páči sa mi cena, a ešte viac dizajn... ale z tej ceny mám strach :D :D ako ste s tním boli spokojné, ??

veronika9797
27. apr 2016

@luciferkax my ho tiež máme definitívne vybraný, ale keďže mám termín v septembri, tak ho kúpime až v lete, teraz by mi doma zavadzal.... ale čo som zatiaľ sledovala reakcie, tak sa mi vidí, že je veľká spokojnosť 🙂

luciferkax
27. apr 2016

@veronika9797 ja tiež rodím až na konci septembra, ale rada by som ho omrkla skôr niekde naživo :D :D nemám vybratý konkrét y vzor, ale je ich koooooooooopa :D :D tak by som si dozaista vybrala

veronika9797
28. apr 2016

@luciferkax aj ja koncom septembraaaaa 🙂

luciferkax
28. apr 2016

@veronika9797 ale kočíka sa neviem dočkáááť, ja by skupila už aj v priebehu mesiaca, v lete sa mi isto nebude chcieť s tučným bruchom v horúčavach po obchodoch....

puklica123
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzska1
28. apr 2016

@luciferkax Ahoj, my sme si nakoniec ten kocik nekupili.

veronikazoja
10. máj 2016

Ahojte kočky ako sa vám jazdí s tými veľkými kolesami? U nás máme dosť rozbité chodníky a prípadne aj po tráve, chcem si ho kúpiť páčia si mi tie veľké kolesá ale bojím sa aby sa mi nepolámali

suesuesue
12. máj 2016

@veronikazoja neboj určite sa nepolamu máme odskúšané aj na teréne aj na piesku aj na snehu a naše chodníky... 😉

lenka19951
2. aug 2016

kočky potešili ste ma velmi že máte dobré skúsenosti s týmto kočíkom ja už mám doma.. no neviem sa dočkať kedy ho prevetrám aj s malinkou ☺ ja mám ten krémovo ružový farby sú neskutočne krásne dúfam že to veľmi nevyprašivie.. taktiež s tými mega kolesami 😁 dali sa dokúpiť aj nafukovacie ale mne sa to s nimi zdalo hrozné nepáčilo sa mi to k tomu kočíku lebo s tými veľkými je to také originálne také iné..😁 a ja som objednávala zo stránky www.kociky-adoli.sk mňa zaujal hneď na prvý pohľad pretožd už som bola zúfalá z toho že si neviem žiadny vybrať pretože všetky kočíky s predtými otočnými kolieskami sa mi zdajú všeeetky na jedno kopyto.. akurát sa mi zdá že je pre mňa dosť vysoký ale tak pre mňa by boli asi určite všetky vysoké 😂

jufka
4. mar 2017

Ahojte mamicky, prosim vas mate odskusany kocik kunert profesional romantic tak ze aj rok alebo dva? ak ano odporucali by ste ho? nemali ste s nim nejake problemy? je vanicka dost priestranna?a ako je to so skladanim ide tazko? lebo nikde nvm najst nejake videjko k tomu... vopred dakujem za kazdu radu 🙂

veronika9797
10. mar 2017

@jufka na youtube je video......ja som velmi spokojna.....vanicka je taka akurat do pol roka, ale to uz ked mala sedi, vytahujem sportovy....ten este nemam vyskusany.....ale absolutne nelutujem kupu tohto kocika...... 🙂

lenka19951
3. nov 2017

No ja som môj predala pretože mi začali vypadávať kolesá vystrkovali sa hocikedy na prechádzke 1 koleso nešlo dole vôbec. Kočík je pekný no o kvalitne kočíka pri používaní sa hovoriť nedá. To bolo hrozné.. možno keby zvolím nafukovacie kolesá tak je to inak. Ale s tými velkými by som to už nekupovala nevudržali nič.. čo sa týka farieb mala som ten kočík doma rok celé leto som ho používala so šporotovou časťou a farby boli úplne ako nové