Kde kúpim kočík Petite&Mars Easy Heritage Edition?

simuslea
15. máj 2017

Prosím vás, nemám moc skúsenosti s fórom- ešte som tu nič nepridáva. Ale chcem sa spýtať či mi neviete ktosi poradít, kde by som zohnala kočík PETITE &Mars easy heritage edition? Viem že je to limitovaná edícia z minulého roka, ale veľmi sa mi páči a už som obehala niekoľko obchodov a aj pisala niekoľkým čo ho ponúkali a nikto ho nemá :( Ďakujem

lilu74
15. máj 2017

V predeti.sk maju😉

lilu74
15. máj 2017

Na nete aj v kamennych predajniach.

simuslea
autor
15. máj 2017

Už som tam bola aj osobne aj cez internet som to riešila....a že nemajú.... Niektorí to ešte ponukaju ale ževraj už nie sú nikde skladom :(

simuslea
autor
15. máj 2017

@lilu74 môžem sa ešte spýtať videli ste ho teraz niekedy v nejakom kamennom obchode?

marina14
15. máj 2017

@simuslea aj ja som mala problém ho zohnať na Slovensku. po kamenných obchodoch nechodím, ale v e-shopoch už vôbec nikde. tak som objednala z CZ z kasparek-baby.cz, to bolo pred 3 týždňami, ale už ani tam nie je... jedine na bazári tento https://deti.bazos.sk/inzerat/71762764/Kocik-ea...

simuslea
autor
15. máj 2017

@marina14 ďakujem, ten som tiež kukala akurát že ja som zo ZA a to je taký väčší kusok ( používaný by som si chcela okukat)

marina14
15. máj 2017

@simuslea hej to verím, je to škoda, že už nie je k dispozícii, ja som si tiež na poslednú chvíľu naň spomenula 😀 možno niekde v ČR ešte bude

sykorkauhliarka
15. máj 2017

my mame z pre deti....super kociar...ja by som brala aj inu farbu aj tie su krasne ;) ...no manzel chcel toto dedicstvo...za mna jedina nevyhoda je ze kabelka ma inu hnedu na uskach ako kociar na madlach...

jonnie
15. máj 2017

@simuslea Petite&Mars STREET HERITAGE cena AKCIA ! najlacnejšie kočíky, autosedačky - 4 mama & baby internetový obchod, e-shop, najlacnejšia cena
https://www.4mama.sk/sportove-kociky/petitemars...

simuslea
autor
15. máj 2017

@marina14 už som asi všetkých oslovila.....už asi nebude..... :( Možno ak nejaký menší obchodík čo možno nemajú veb. Stránku....ale fakt už neviem....asi sa už fakt všetky vypredali... Škoda :(

simuslea
autor
15. máj 2017

@sykorkauhliarka Ja by som ho brala hneď ;) škoda že už som nestihla

simuslea
autor
15. máj 2017

@jonnie radšej by som to easy-cko.....199€ je pre mňa dosť ale ďakujem 🙂

jonnie
15. máj 2017

@simuslea povozis...predas za polovicu-takze ta bude stat 100 € 😉 suseda ma-ale este isto nepredava. Ak nahodou uvidim niekde..napisem sem

danieela
15. máj 2017

kocikyvcielka.sk ... 😉 ... na FB len jednoducho Vcielka 👍

jonnie
15. máj 2017

@simuslea Petite&mars športový kočík easy heritage edition, - 109 € | Detský bazár | ModryKonik.sk
https://www.modrykonik.sk/market/kociky/ne3z2f/...

sykorkauhliarka
15. máj 2017
danieela
15. máj 2017

Ak zhanate MODRY tak vo Vcielke MAJU ... teraz som zistovala 👍

simuslea
autor
15. máj 2017

@danieela ďakujem, idem sa opýtať či ho majú.ale na stránke u nich som ho neneasla

danieela
15. máj 2017

Napiste im spravu cez FB 😉

danieela
15. máj 2017

... vedia o Vas, staci napisat 😁

simuslea
autor
15. máj 2017

@danieela ďakuje

simuslea
autor
15. máj 2017

@danieela ďakujem nejako mi to tu blbne 🙂

danieela
15. máj 2017

@simuslea
... nech robi radost 😉 ... aj my ho mame doma 😍

lilu74
16. máj 2017

@simuslea ano, su v obchode" predeti", mam ho odtial ale street🙂

danieela
16. máj 2017

@danieela
... pardon ... aj my mame street 🤦🏻‍♀️ ... ale je super ... ten easy mi pride taky skaredacik 😁

simuslea
autor
19. máj 2017

Ďakujem kočky za pomoc 🙂 už mám kočík doma 🙂 nakoniec som to riešila cez český obchod. 🙂

lilu74
19. máj 2017

Na easy je super hneda kombinacia ale ja som to pri streete poriesila hnedymi madlami😉

seline3
8. júl 2017

@simuslea ahoj cez aky obchod si prosim ta kupila ten kocik easy heritage edition? Ja som uz kukala asi vsade a nic. Dakujem. 🙂

lilu74
8. júl 2017

V predeti obchodoch ich maju vsetky.

seline3
10. júl 2017

@lilu74 pisala som im ale uz tuto limitku nikde na predajni nemaju. Ale dakujem aj tak za radu. 🙂