Jane Rider 2010. Má ho niektorá doma?

liluska
11. apr 2010

ahojte
Máte niektorá tento nový zázrak? Strašne sa mi paci len cena je dost vysoka, ale ak je dobry tak by to aj za to stal...co vy na to?

grajcaricka
14. apr 2010

liluska ja naň čakám už od februára ☹ , už ho mám objednaný, ale stále nie je k odberu, nestíhajú výrobu......tak čakám a čakám a čakám

liluska
autor
14. apr 2010

To vazne???
Takze si ho mam objednat ak ho budem chciet tak asi o mesiac?
To som nevedela?
A kde si si ho objednavala? v kamenom obchode alebo cez internet?
Aku variantu?

asihej
15. apr 2010

Liliška,aj ja mám na neho zálusk, už asi aj je v predaji,bola som ho kuknúť v alltoys v NR, majú ho aj v babylande. trocha sa obávam športovej časti,má kolískové polohovanie,ako Neo, ale s ním sú maminky väčšinou spokojné,možno to risknem. No stále mám dilemu,či Rider alebo Slalom. 😖

liluska
autor
16. apr 2010

Ja ho chcem prave kvoli tomu ze ma kolisave polohovanie 😵 😀
Chcela som Neo ale ten ma strasne malicky kosik tak som sa rozhodla ze toto je lepsia varianta. Ja mam zaujem
len o sportovu cast.
Pri starsej som mala polohovatelky sportovy az do lahu ale teraz chcem vyskusat to kolisave, snad budem spokojna.
Uz som ho bola aj okuknut v predajni babymarket v BA a je na zivo perektny. Paci sa mi ta ialova ale aj bordova.

grajcaricka
16. apr 2010

ja som ho na živo ešte nevidela, ale som rozhodnutá na betón, zatiaľ ho mám rezervovaný cez net a telefonicky. v predaji už je, ale len ako 3-kombinácia...........samostatný športový zatiaľ nie ☹ , ja beriem ten ružovo-šedý.......hrooozne sa naň teším a už sa neviem dočkáááááť

asihej
17. apr 2010

Liliška,nakoniec som sa rozhodla pre rider,už je aj objednaný, u nás mali v oranžovej farbe,a je neskutočný,oveľa krajší ako na obrázku,takže som sa naň nalomila,zarezervovali sme si ho,ale bereme ho až koncom júna. Veeeeeľmi sa naň teším.

grajcaricka
19. apr 2010

no baby už som ho videla naživo, síce v tej oranžovej farbe, ale ako waaaaw..........fakt, obrázok nevystihuje to čo má.....už sa hroooozne naň teším 😀

limoni
25. apr 2010

ahoj dievcata,
aj mne sa paci tento novy rider, ale nevidela som ho nazivo, neviete ake ma kolieska, gumove?
ja by som chcela celu trojkombinaciu, no neviem ci vyuzijem vajicko, ked sa mi babatko narodi v oktotobri, co poviete?

asihej
26. apr 2010

Limoni, ja ho mám objednaný,ale až na koniec júna,skôr ho doma nechcem. 🙂 Kolieska má plastové,a to vajíčko vyzerá tak do 9 mesiacov. Ja som brala celú trojkombináciu,lebo to vajíčko by som potrebovala tak či tak. Inak naživo je fakt úžasný. 😀

grajcaricka
26. apr 2010

limoni : na živo je náááádherný, kolieska má umelohmotné, ja ho mám objednaný tiež, ale k okamžitému odberu, a stále ešte nie je k dispozícii, ale iba šporťák chcem lebo ja už mám 7. mesačné bábo, a prečo by si nevyužila vajíčko? to je jedno či je leto alebo zima, v čom budeš bábo prevážať v aute???

majovka111
26. apr 2010

mne sa tiez tento kocik velmi paci,ale velmi ma odradzaju tie umelohmotne kolieska ( osobne nechapem,preco na takyto drahy kocik nedali gumene ...) a polohovanie sportoveho kocika.

limoni
27. apr 2010

aj som si podla obrazka myslela, ze kolieska budu umelohmotne, skoda 😒 este som nemala babo, tak nemam skusenost s kocikmi, no mam pocit, ze sa zrejme rychlo "schodia"
tak ked sa babo narodi v oktobri tak s nim asi tri tyzdni urcite nepojdem von, neskor v oktobri bude uz urcite chladno a neviem ci sa do vajicka da dat aj nejaky fusak, preto si myslim ze vajicko nevyujzijem, ale opravte ma ak sa mylim 😉
a verim vam, ze nazivo je krasny, mna dostal uz len z obrazka
a objednavali ste ho z netu?

asihej
27. apr 2010

Limoni, a do auta autosedačku nepotrebuješ?
Inak pri prvom som mala PP Atlantico,tiež mal umelohmotné kolieska,a nemala som s nim problém,a kolieska sa dajú kúpiť aj náhradné.
Ja som ho oobjednávala z normálneho obchodu,lebo som ho musela vidieť v reáli,ale majú aj intern.obchod. Tiež mi padol do oka na obrázku a naživo je ešte krajší.

yassin
30. apr 2010

Máme ho už doma a je úplně boží 🙂 Je strašně lehoučký a i manipulace s ním je pohádka 🙂 🙂

grajcaricka
2. máj 2010

limoni: dovolím si ťa troškuu poučiť (prepáč), ale vajíčko neslúži ako kočík, vajíčko je vlastne autosedačka určená na prepravu bábätiek v aute a je to do 13 kg čo môže byť v niektorých prípadoch až do 1 roka dieťatka a na konštrukciu sa naklikáva iba v prípade krátchych prevozov dieťatka (napr. do obchodu alebo tak), nie je to vhodné na dlhé kočíkovanie miminka, na to je určená hlboká vanička 😉
yassin: kde si prosím kúpila? v akej farbe ho máš? a máš trojkombináciu či iba športový? ĎAKUJEM

yassin
4. máj 2010

http://www.lovelybaby.cz/moje-objednavky/ tady jsem ho koupila a barvu mám v albu. Jo a mám jen sporťák, je fakt bomba!
Měla jsem casualplay a to se nedá srovnat.

grajcaricka
4. máj 2010

neukázalo mi v tom odkaze žiadnu konkrétnu farbu, vyžaduje to tvoje prihlásenie ☹ , tak aspoň napíš akú fabu máš, ja sa už hádam dočkám tiež, už mi písal predajca, že už je nachystaný pre mňa ten ružovo-šedý, tak sa nesmierne teším 😅

zuzik17
6. máj 2010

asihej: tiež uvažujem nad kúpou Rideru, ale neviem, čo je to to kolískové polohovanie, t.z., že dieťa v športiaku nebudem vedieť sklopiť pri spaní na ležato? Mala som pri prvom dieťati golfáč - 3-kombináciu, ale za 5 rokov išiel vývoj dosť vpred, už som z toho vyšla. A dnešné vychytávky na kočíkoch už nestíham sledovať...už 2 týždne surfujem a každý deň mám iného favorita. V podstate hľadám lahký, skladný kočík s komplet výbavou (hloboký, športiak, vajíčko) a hlavne nech je dobre odpružený, lebo pri prvom bolo práve pruženie katastrofa.

asihej
7. máj 2010

Zuzik,športová časť sa polohuje komplet celá,takže drobček leží v podstate poležiačky,je to ako Concord Neo. Ale aj napriek tomu som sa naň nalomila,veď uvidíme,ako sa tam malé bude cítiť. Daj si na zou tube vyhľadať video s týmto kočíkom a uvidíš. Dlho som váhala,ale keď som ho uvidela naživo,tak bolo jasné,že je náš. Je ľahučký,rýchlo a ľahko sa skladá,strašne ľahko sa sním manipuluje a športová časť sa dá otočiť v smere aj proti smeru jazdy. 🙂

yassin
7. máj 2010

grajcaricka mám tu černou s lesklým vzorem. Je nádherný, teda alespoň pro mně 🙂 Fakt jsem s ním moc spokojená. O proti tomu casualu se to nedá srovnat jak je lehoučký. Já než jsem casual narvala do auta, tak jsem to rači vzdala a nikam nejela a rider ? Cccc jednou rukou ho strčím do auta a fičím 😎

grajcaricka
9. máj 2010

Baby, mám ho, konečne už som sa dočkalaaaaaa!!!!!!!!!!! Ružovo-šedý šporťák. Je neskutočný. Oplatilo sa mi teda čakať skoro 4. mesiace 😒 a prvá prechádzka? Jedna báseň..............

devlin
10. máj 2010

Ahojte baby,

aj mne sa tento kocik straasne paci 🙂 Ale trochu ma tie kolieska odradzaju... Ako s tym budem chodit v zime? 😕 Sneh a tak....

grajcaricka
11. máj 2010

Tak ja tento problém neriešim, lebo na zimu mám starý BABY SMILE, ale na RIDERi sa dajú vlastne zaaretovať tie malé kolečká, tak by to nemusel byť ani taký problém 😎

blondi2
14. máj 2010

no baby mna tiez nadchol tento kocik, ale tie predne kolieska su fakt male. babo sa mi narodi v januari, to bude prave sneh, tak si to neviem predstavit.

grajcaricka, co prosim ta znamena, ze predne kolieska sa daju zaaretovať?

grajcaricka
17. máj 2010

blondi2: znamená to že sa dajú zacvaknúť, aby sa netočili, čiže na nerovný povrch (sneh, kamene, hrbolatý chodník) je lepšie keď sa netočia..................a sisi istá, že bude v januári sneh??? možno sa to vysneží skôr a potom už bude sucho 😀 a podľa mňa sa dá ísť s ním aj do snehu, ale ja osobne by som ho nechcela zničiť, takže preto mám starý BabySmile pre takéto situácie 😉

blondi2
18. máj 2010

grajcaricka no pochybujem, ze v januari by uz nebol sneh 🙂 Inak spominala si, ze ty uz ten kocik mas (sportovy). tak sa chcem opytat, ci ma aj nejake slabsie stranky. Proste nejake nevyhody, ktore ti vadia. mam dilemu pre ktory sa rozhodnut, ci jane rider formula strata (s 2 malymi kolieskami vpredu) alebo Jane Slalom (jedno vacsie koliesko vpredu).

grajcaricka
18. máj 2010

ja som teda zástanca štvorkolesových kočíkov, čisto len môj názor a RIDERa mám necelé dva týždne, ale nevýhodu som zatiaľ nenašla............tak hrozne moc som ho chcela, že aj keby čosi zlé mal nepriznám 😀

blondi2
19. máj 2010

Keby niektora z vas baby casom nahodou prisla na nejake negativa Jane Rider, napiste. budem rada. aspon mi pomozete pri vybere 🙂

aliva
19. máj 2010

a je možné polohovať opierku chrbta v športiaku tak, aby dieťa ležalo vystreté a nie v polohe "L" ? Lebo v obchode mi povedali, že nie, iba celá sedačka sa dá nakloniť a na jednej diskusii /babyland/ som našla, že je možné polohovať opierku chrbta do rovna..... 😒 Ďakujem za odpoveĎ

grajcaricka
19. máj 2010

aliva: polohuje sa celé sedadlo, nedá sa polohovať individuálne opierka chrbta, iba opierka nožičiek sa dá prispôsobiť, ale malá mi spinká v tom úplne v pohode................mne to teda neprekáža, do pol roka mi malá spávala v postielke alebo v hlbokom kočíku, teraz už dosť sedí, takže mi nevadí, keď si aj chvílu zdriemne v kočíku

blondi2: keby náhodou čosi sa vyskytlo, dám vedieť 😉