Jane Muum 2012

liz_lemon
29. jún 2012

Ahojte baby, kupili by ste si tento kocik? Bola som rozhodnuta pre Cam Dinamico, ale vcera mi v obchode ukazovali tento, a celkom sa mi zapacil, aky je lahky, dobre sa ovlada a je aj lacnejsi. Ma nejake muchy, ktore by som zistila az pouzivanim? Nie je vanicka prilis uzka? Vdaka za kazdy nazor.

zlatat
29. jún 2012

choď kuknúť do témy Jané Muum 2011

liz_lemon
autor
29. jún 2012

@zlatat to som citala este vcera, ale nic som sa tam v podstate nedocitala, napr. preco niekomu vadi, ze vanicka je micro

zlatat
29. jún 2012

@liz_lemon možno sa im nepáči dizajnovo 😒 alebo preto, že nie je homologizovaná ako autosedačka. Mne príde super praktická aj priestranná
Aj mne sa ten kočík páči, ale nepáči sa mi tá strieška - hlavne v ľahu a mohol byť priestrannejší - myslím dlhšia šp. sedačka

liz_lemon
autor
29. jún 2012

@zlatat mne sa celkom pacilo, ze sa ta tak "zlozit", a tym hocikde uskladnit
ja sa v kocikoch vobec nevyznam, neviem posudit, co ma byt ako dlhe, jedine podla coho sa orientujem je vaha a velkost kocika, kedze mame mini vytah a este aj schody
este uvazujem nad Mutsy Evo, ale mam pocit, ze rozmerovo su na tom asi rovnako

zlatat
29. jún 2012

@liz_lemon Mutsy Evo som aj ja pozerala a je pekné, no ako píšeš, príde mi zhruba rovnaké ako Muum, akurát má podľa obrázku menej priestoru pod strieškou.
Ja už mám 2 deti, takže viem, mám od kočíka očakávať, no žiaľ, neviem, taký kočík nájsť, ktorý by spĺňal všetky moje požiadavky 😒

liz_lemon
autor
29. jún 2012

@zlatat ja som pozerala take video o Mutsy, o tom sportovom, a ta strieska sa da zvacsit, je tam taky zips

https://www.youtube.com/watch?v=WWraJ7MxcfE


ci aj to je malo?

lejlax
29. jún 2012

Muum jsem si zkoušela, je to takový kočárek jen do města, sice nádherně odlehčený a skladný, ale prostor ve sporťáku je dost malý. Proto jsme koupili Jané slalom, který využijeme nejen do města, ale i na procházku do terénu 🙂

zlatat
29. jún 2012

@liz_lemon aj to je málo - pozri si tento kočík - tomu hovorím super strieška -

https://www.youtube.com/watch?v=LPp35jmQ5V0


To je blbé, že na Muum-e aj Mutsy keď dáš opierku do ľahu, tak sa ti strieška posúva spolu s opierkou chrbta a tým pádom sa skracuje a netieni tak bábo - čiže nutne potrebuješ slnečnú clonu

liz_lemon
autor
29. jún 2012

@zlatat no, tak ta je naozaj velka
ale videla som vela mam, ktore maju prehodenu plienku cez striesku, je to tiez riesenie kratkej striesky?
pripadne, kolko stoji taka slnecna clona?

zlatat
29. jún 2012

@liz_lemon aj to je riešenie, ale dosť neestetické 😉
Clony máš rôzne - treba pokukať na nete - nspr. http://www.bambini.sk/sk/116-1-1/kociky-doplnky...
Len mne sa to s tými clonami moc nepáči, tak preto asi budem hľadať kočík s riadnou strieškou, ktorá sa dá stiahnuť, aby chránila bábätko

liz_lemon
autor
29. jún 2012

@zlatat mne vcera v predajni ukazovali tuto http://www.bambini.sk/sk/2819/116/sunshine-kids...
a celkom sa nam to pacilo, aj ked to budu zase vydavky navyse, uvidim mozno si aj ja zavesim plienku 🙂

lussinkaaa
6. júl 2012

Baby, tie ktore mate tento kocik, dajte prosim plusy a minusy 🙂 , velmi sa mi paci, no neviem sa rozhodnut 😉

martinakl
6. júl 2012

Ahoj, mne taky zaujal. Videla jsem ho i v obchode. Je pekny, elegantni, podle prodavačky v této cenove relaci nejlehci. Ale taky nejmensi 😒 Premerila jsem tam asi 6 ruznych kocaru, tenhle by opravdu nejmensi (hluboka korba i sportak). Nevim uz ty rozmery, ae co si pamatuju, tak sportak ma na sirku snad dokonce pod 30 cm (27?.. nejsem si upne jista). A to mi prijde fakt uz malo.. Navíc hlubokou budem jezdit v zime, tak jsem chtěla vic nez nejakych 72cm.. Nakonec jsme zvolii Coletto Giovanni.
Nicmene pokud se nebojis, ze budes mit vetsi decko a myslis si, ze ten prostor staci (někdo to tak ma..), pak do města je ten kocarek uplne suprovej, rekla bych.

liz_lemon
autor
13. júl 2012

@martinakl no, tak nas maly sa narodil predcasne, je vyslovene drobucky, takze obavy, ze by sa mi tam nezmestil, nemam 🙂
kocik sme kupili, zatial sme vyuzili len autosedacku, v tej je tiez taky strateny 🙂
@lussinkaaa minus je pre mna to, ze sa hlboka vanicka sa neda polohovat, a ze nie je vhodna na prepravu v aute, namiesto autosedacky
inak je velmi lahky, a lahko sa ovlada

katrenka111
15. júl 2012

@martinakl no nemyslím že je uzky, tu su rozmery.... dole je video
http://www.kocikovo.sk/product/jane-muum-2012-3...

katrenka111
23. júl 2012

baby ktoré mate tento kocik napiste viac info, ake ste spokojné????

liz_lemon
autor
23. júl 2012

@katrenka111 no, my sme s nim boli vcera prvy raz vonku, a som celkom spokojna s tym ako ide, aj nam ho vsetci chvalili, ze ako lahko ide, a dobre vyzera

katrenka111
23. júl 2012

@liz_lemon a je dost velký, aj ta sportová cast??? a kolieska nehrkaju moc a strieska???

liz_lemon
autor
23. júl 2012

@katrenka111 sportovu cast sme este vobec nepouzili, ja mam novorodenca, a je taky drobny, takze pre nas je vanicka az velka, detto autosedacka
kolieska hrkaju podla terenu, ked je uplne rovna plocha, tak ide tichucko

katrenka111
24. júl 2012

@liz_lemon jaaj ved hej mas babo este som si nevsimla že kolko ma... 😉
No ja ho tiež chcem kupiut tak dufam že neolutujem, lebo niektorí su s nim neni vobec spokojní....

liz_lemon
autor
24. júl 2012

@katrenka111 ako ani ja nie som na 100% spokojna, hlavne s vypracovanim, pride mi take nejake odflaknute, nekvalitne, ale napr. moj partner je s nim spokojny, a ziadne chyby nevidi 🙂
len ja som sa musela riadit hmotnostou a rozmermi kvoli vytahu, takze moje moznosti boli znacne limitovane pri vybere

katrenka111
24. júl 2012

@liz_lemon akože odflaknute?? co je na nom zle ta latka alebo cela konstrukcia???

liz_lemon
autor
24. júl 2012

latka je dobra, ale tak nejak je to usite o nicom, ale konstrukcia je dobra, ta mi prijde najlepsia na celom kociku
@katrenka111

katrenka111
24. júl 2012

@liz_lemon no už ho mame doma v čiernej farbe, už to musim vylepsit len nejakými farebnými detailami a možme vyrazit, som teda zvedava aký bude.... 😉

liz_lemon
autor
24. júl 2012

@katrenka111 tak dufam, ze budes spokojna 🙂

borka82
27. júl 2012

@katrenka111 Ahoj, aj my sme si kupili tento kocik, zajtra si ideme pre neho. Uz sa neviem dockat. Mne ho maximalne odporucali v 3 predajniach a to sme pri tom mali vo vyhlade dalsie kociky ako Gesslein, Brio Gio atd. Mna velmi zaujal, podla mna vyzera uplne super, tak verim, ze s nim budem aj velmi spokojna. 😉

katrenka111
27. júl 2012

@borka82 No aj mne ho dost odporucali, už sme ho aj otestovali, ide dobre, akurat to je trosku zmena kedže som mala Casualplay S4, tento je o hodne lahsi, akurat ta strieska mi trochu vadí že je taka tenulinka a ked sa ide na obrubnik tak trebainak ako pri iných kocikoch ale vcelku sa mi páci a malému tiež 🙂

borka82
27. júl 2012

@katrenka111 to som rada, ze ste spokojni 😉 My sme si kocik objednali len minulu sobotu, povedali nam ze bude o 8 tyzdnov, ale cez tyzden volali, ze nam ho uz zohnali, tak ho mame dost v predstihu. Bude to nas prvy kocik, tak ja to nemam s cim porovnavat, ale mna uplne ocaril uz ked som ho videla prvy krat a zakazdym ma ocari ked ho vidim znova. 🙂 A ak budeme mat problem so strieskou tak urcite dokupim tu slnecnu clonu. Tak si teda uzivajte kocik a majte sa krasne. 😉

katrenka111
27. júl 2012

@borka82 No strieska staci, len ten material, treba davat na to bacha aby sa to neroztrhlo, neoskrelo....

borka82
27. júl 2012

@katrenka111 to je dobre vedet. Budem na to davat pozor. Dakujem za radu. 😉