Čakám dvojičky a rozmýšľam nad kočíkom

17. aug 2024

Ahojte mam dilemu mam dcérku 3r. Mam po nej kocik vo veľmi dobrom stave malo používaný cakam teraz dvojicky q dávam si otázku aky kocik bojím sa ze keď kúpim kocik pre dvojicky vaničky pod sebou potom budem chcieť od tých cca 6,7mesiacov novy pre nich len čisto športový.
Vedľa seba vaničky nechcem lebo budem mat zas problém v obchode u dochtorky atď... A dávam si otázku či kupim ešte jeden kocik a každé bábätko bude mať svoj vlastný a potom od tých 6 mesiacov im kúpiť spoločný športový alebo ako vyriešiť túto situáciu mate niekto skúsenosť podobnú?

kitycat
17. aug 2024

Vela moznosti nemas.
Vanicky pod sebou ak mas pocit ze vedla seba neprejdes.

Vi ako chces riadit dva kociky a k tomu to trojrocne?

patka06
17. aug 2024

Ako budeš chodiť von s dvomi samostatnými kočíkmi a k tomu 3 ročná. To si neviem predstaviť
Na tie prvé mesiace určite potrebuješ kočík pre dvojičky, keď nechceš veľa investovať pohľadaj na bazároch

lindus_esterka
17. aug 2024

Ak kupis 2 samostatne hlboke- budes mat vzdy na 100% k dispozicii dalsiu osobu, co pojde s tebou? Pozri si bgb donkey, ma sedenie vedla seba ale je uzky, prejde tusim cez 80 dvere. Alebo mi este napadli take tie svorky ktorymi vies spojit 2 samostatné kociky, tym padom by si nebola v krizovej situacii odkazana na dalsieho človeka.

autor
17. aug 2024

Áno samozrejme preto uvažujem kúpiť dva kočíky pretože prve mesiace mi bude somnou priateľ ktorý mi bude veľa pomáhať však ak teraz všade chodíme len spolu.
@kitycat
@patka06
@lindus_esterka

mamickalisticka
17. aug 2024

Ja odporúčam kúpiť valco snap duo s vloznymi taškami alebo valco snap ultra duo. Určite by som pri dvojičkách nešla do samostatnych kočíkov. Krásna predstava robiť všetko spolu ale predstav si situáciu, že deti v noci Revú, ste úplne hotoví, unavení. Kým jeden pôjde s deťmi von, druhý si pospi a naopak. Alebo priateľ ostane PN. Úplná hlúposť riešiť dva kočíky. Plus máte ďalšie dieťa. Kočík so svorkami je len na rýchle presuny, nie na dlhodobé kočíkanie- môj názor.

tessa165
17. aug 2024

Kúpila som bumbleride Indie Twin aj z hlbokými vanickami, doma máme dvere 80 a prešla som v pohode takže verím že nebude problém ani obchod a lekar

ivik4
17. aug 2024

Akoze tvoj priatel nepracuje,je s Tebou fakt ze stale? Teda bude ? Lebo toto si neviem ani predstavit 2 kociky plus dieta este väcsie,moze nastat tisic situacii kedy bude treba niekam ist bez planovania a mozes byt sama

rado02
17. aug 2024

My sme mali dva plnohodnotne samostatne kociky (znacku si uz nepamatam), ku ktorym boli original take spojky, ktorymi sa kociky spojili vedla seba. Bolo to sirsie a nie velmi sikovne, ked s kociarmi isiel iba jeden clovek napriklad nieco vybavovat po uradoch alebo do mesta. Na druhej strane bola to super vec na obycajne vychadzky alebo ak sa islo von iba s jednym dietatom (lekar a pod.) Vtedy sa vzal iba jeden kociar. Takisto predat sa potom dali samostatne.

ninusa221
17. aug 2024

My máme v rodine dvojičky a oni mali taký kocik že vaničky mali pri sebe a rovno sa dal dať ako športový. A nikyy žiadny problém snim nemali. Raz som bola kočíkovať dve deti a mali kočík taký že vaničky za sebou a teda podľa mňa to vyzerá hrozne 😂lebo je to strašne dlhé. A teraz keď vidim tie kociky že vanička je dobre že nie na zemi no otras.

autor
17. aug 2024

@ivik4 🤭😂😂samozrejme ze chodí do práce ale okolo 12 je už doma. Aja do 12 varím a upratujem a potom chodíme všade spolu omg🤷‍♀️

ivik4
17. aug 2024

No dobre OMG 🤣
Si mama ,vies ake necakane situacie mozu nastat, preto som to napisala.Pre mna za mna vlac aj 3 a nepytaj sa teda ako nesvojpravna Omg...

autor
17. aug 2024

@ninusa221 chceš mi povedať ze obchode sa stým kocik prechala pomedzi regále keď máš problém s kočíkom pre jedno dieťa sa prepchat🤷‍♀️

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ninusa221
17. aug 2024

Ja som ti napísala svoju skúsenosť baby sú už dospelé vtedy si nemala ani také kočiare.. nepamätám si že by mali daky problém.

autor
17. aug 2024

@ivik4 poriad viem pýtam sa v článku na skúsenosti mamičke ktoré majú dvojicky nie teba keď vôbec netušíš nič o dvojickach ani myšlienkové pochody ani nič si zbytočne premudrela q mňa tvoj názor nezaujíma pýtam sa to ľudí ktorý majú skúsenosti z dvojcatami❗️

ivik4
17. aug 2024

Ani ty nic nevies o dvojickach lebo ich este nemas 🤣🤣🤣. Upokoj sa zenska

autor
17. aug 2024

@ninusa221 no ja riešim aktuálnu situáciu kocik vedľa seba len na prechádzky kupovať je blbosť kocik za sebou kupovať je pre mňa nepraktické pretože do 6 mesiacov kým tam budu a potom co ďalší kocik?

ninusa221
17. aug 2024

Však ale pokiaľ viem tak sú kociky pri sebe aj také že sú hlboké a potom sa dajú dať aj na športovú časť

autor
17. aug 2024

@ninusa221 áno samozrejme ale dám si otázky ci taky kúpiť za nie malý peniaz keď okrem prechádzky snimi nebudme môcť chodiť nikde lebo všetky regálov obchodoch posta a atď niesu robene na kočík taky široký robila som 15 rokou v obchode a viem ze tie uličky sú max na klasický kocik riešené.

kitycat
17. aug 2024

Tebe dobre hormony udieraju. Trojrocnu bude kto kocikovat ked ty s frajerom kazdy jedno dvojca? 😂

letfenixa
17. aug 2024

@kitycat kočíkovať trojročnú???

patka06
17. aug 2024

@kitycat Trojročná už snáď chodí pešo a nie v kočíku
Autorka: Uličky v obchodoch nie sú také úzke, často vidím mamičky s dvojičkami vedľa seba a pohodlne prejdú

autor
17. aug 2024

@kitycat tak asi hormóny udieraju tebe na hlavu preboha moja 3 ročná dcéra neuvuziva kocik už pekne dlho ale to by si pochopila keby si čítala s porozumením kde sa píšem kocik PO dcére ktorá má 3r.🤦‍♀️🤷‍♀️

autor
17. aug 2024

@patka06 áno niekde sú v pohode ale napr v tedi pepco takko Kik tam som neposlal koľko krát ani keď dcérka bola malá preto ta dilema.

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
17. aug 2024

@ivik4 táto téma není pre teba načo sa tu zapajas?

nelca84
17. aug 2024

To akoze sama nikam nepojdes?? Kazde doobedie budes len doma a cakat, kym sa partner vrati z prace? Co ked zmeni pracu, co ked si zlomi nohu, bude lezat s teplotou... neviem si predstavit takto sa odstrihnut 🤷‍♀️

patka06
17. aug 2024

Ja by som to brala tam, že vo väčšine nakúpim a kde nie /nie sú to životne nutné obchody/ pôjdem s niekým , kto počká s kočíkom vonku.
Určite by som si vybrala tak, aby som sa nemusela spoliehať na pomoc iných.

ivik4
17. aug 2024

Ja som Ti slusne napisala ako mama ,rovnako ako si ty ,ze pri malych detoch nikdy nevies co sa stane. Tak som sa spytala ci mas vkuse muza po ruke lebo neviem ako by si sla sama s 2kocmi a dietatom ked bude treba.
Ty si vystekla jak pes po udenom a zareagovala jak 15tka so svojim OMG tak vravim, maj aj 3kociky . Za mna 2 koce rozumne niesu ,vlastne podla viacerich a k tomu mat ani dvojicky nepotrebujem/e. Pana boha niektore tehotne ste fakt jak furie.
Cav