Ukončenie kúpeľného pobytu z rodinných dôvodov

maris85
13. apr 2022

Zdravím vás, prosím vás vedel by mi niekto poradiť ohľadom kúpeľnej liečby. Dcéra je na liečení so skoliózov chrbtice . A chceli sme ju zobrať domov počas víkendu kde nemá procedúry, ale nechcú nám ju pustiť domov. V danom víkende ideme na svadbu dosť blízkej osobe. Tak zvažujem ukončenie pobytu o 3dni skôr. Vedel by mi niekto poradiť ako bude ku tomu pristupovať poisťovňa, má už niekto takúto skúsenosť? Vopred ďakujem za rady!
Ešte chcem poznamenať iný dátum pre pobyt nebol, keďže je to dieťa bez doprovodu 12r.

melanta
13. apr 2022

A dokedy mala mať kúpele? Ak do víkendu a cez víkend už procedúry nemá, tak by som ju odtiaľ zobrala. Ale ak má mať ešte procedúry, tak by som ju nechala a svadby sa proste nezúčastní. Z môjho pohľadu je liečenie dôležitejšie ako nejaká rodinná zábava.

sisa_s
13. apr 2022

Informujte sa v kupeloch, ci su ochotni vydat lek.spravu o ukonceni kupelnej liecby, budu aj vediet, co s poistovnou...
http://www.pravo-medicina.sk/otazka/474/opusten...

maris85
autor
13. apr 2022

@melanta otázka znela či má niekto s tým skúsenosť, ako bude pristupovať ku tomu poisťovňa! Ak nemáte skúsenosť ďakujem za "radu" , ale netreba všetko hneď komentovať ak ku danej téme neviem priamo pomôcť!
Pekný deň ☺️

maris85
autor
13. apr 2022

@sisa_s áno sú ochotní, ale presne ani oni nevedia ako to zoberie poisťovňa. Preto sa pýtam, či už niekto takéto niečo riešil. Ten príspevok som našla na nete. Preto zvažujem ukončenie pobytu skôr. Ďakujem ☺️

dori2
13. apr 2022

@maris85 moj manzel ukoncil pobyt o par dni skor- tiez z rodinnych dovodov a po dohode s lekarkou v kupeloch.

tomi97
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bolarazjedna
13. apr 2022

Co tak zavolať do poisťovne a opýtať sa, aké sú možnosti?

maris85
autor
13. apr 2022

@tomi97 písala som hore že iný dátum nebol! Ak nemáte bližšie informácie ďakujem za "radu".
A len pre informáciu viem že s kúpelou púšťajú na víkendy domov ani mi nenapadlo, že budú mať s tým problém!!!!!!

slavka2010
13. apr 2022

@maris85 ja som takto ukoncovala kupele minuly rok. Mala som byt az do utorka a odisla som v piatok. Povedala som doktorke, ze z rodinych dovodov. Ona sama mi vypisala tlacivo do poistovne a bolo. Nikto nic neriesil. Ani poistovna. Ja som cez vikend procedury nema a v pondelok som mala mat este 3.. Iba tie som vynechala.

maris85
autor
13. apr 2022

@dori2 a nemal potom problémy s poisťovňou? ďakujem že napíše aj niekto kto má s tým skúsenosť a nie len tie ženy čo pravdepodobne nemajú čo robiť a len písať blbé komentáre!

terina25
13. apr 2022

@maris85 ja som tiez ukoncila pobyt skor asi 3 dni. Tiez bol vikend,procedury ziadne. Isla som na vystupnu prehliadku piatok a dohodla sa,ze mi zaverecnu spravu poslu postou do schranky prave kvoli poistovni. A nic sa nestalo. Urobila som tak 2x a vsetko bolo ok

maris85
autor
13. apr 2022

@slavka2010 presne náš prípad! Ďakujem veľmi pekne! Lebo doktor ma vystrašil že keby ukončíme môžeme mať problém s poisťovňou! Ešte raz ďakujem ste zlatá!
☺️

maris85
autor
13. apr 2022

@terina25 ďakujem veľmi pekne, ste ma potešili. Prvý x mám dcéru na liečení a vôbec som netušila že by mi ju nepustili domov! Majú s tým veľký problém! Ešte raz ďakujem ☺️

terina25
13. apr 2022

@maris85 nie je zaco. A prajem prijemnu zabavu 💃🕺

slavka2010
13. apr 2022

@maris85 Nemate zaco 😊 Pekny den este

maris85
autor
13. apr 2022

@slavka2010 ďakujeme ☺️

tomi97
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
maris85
autor
13. apr 2022

@tomi97 máte k danej téme nejaké informácie?! Asi nie že?! Tak pekný deň prajem! 🤯

1angelika
13. apr 2022

Čudujem sa, že je problém s uvoľnením na víkend. Ja keď som bola na liečení ( a nie raz ) tak všetky deti, ktoré mali bydlisko blízko išli cez víkend domov...Držím palce , aby ste to vyriešili k spokojnosti 🙂

maris85
autor
13. apr 2022

@1angelika no veď toto! to by ma ani nenapadlo že nám ju nedajú domov! Keď mi to dr. pri nástupe oznámil mi bolo všeliak! Ale je to čudné! Pretože ani na sviatky nepúšťajú a to tam 3dni budú bez procedúr!
Ďakujem ste zlatá!

dori2
13. apr 2022

@maris85 nemá ziadne problemy, ale on sa dohodol s osetrujucou dr a jeho dovod bola nahla hospitalizacia syna- ako presne mu to dr dala do papierov uz naozaj nepamatam…

1angelika
13. apr 2022

@tomi97 ešte sa Ti v živote stane X krát, že ty použiješ frázu " ja som si myslel"

belaanabela
13. apr 2022

@maris85 presne toto sa mne stalo🤦‍♀️idem v máji do kúpeľov naša malá (jediné dieťa) má v sobotu sv. Primanie a ja som do stredy v kúpeľoch....
Predstava že by som ako jediná nemala mamu v kostole, a ja nebola súčasťou takéhoto neopakovatelneho dňa.... Nehrozí

tomi97
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
maris85
autor
13. apr 2022

@belaanabela Presne viem ako sa cítite ! My ideme na svadbu blízkej osobe! Není to ani oslava bežná, pre ktorú by som to neriešila! Aj sviatky tam ostáva, to už nejako prežijeme! Ale vidíte nájdu sa osoby, ktoré asi ozaj nemajú čo robiť! Držím palce až všetko dobre dopadne! ☺️

maris85
autor
13. apr 2022

@dori2 ďakujem ☺️

eriksonka1234
13. apr 2022

@maris85 moje dieta tiež ukončilo pobyt o týždeň skôr zo zdravotných dôvodov. Dostala zápal pľúc, nikto nič neriešil.

terina25
13. apr 2022

@tomi97 ty mas ale strasne debilne poznamky a hlavne nie k teme

gabu_lienka
13. apr 2022

@maris85 necitam komentare, ale moja skusenost: nastup aj ukoncenie pondelky, s tym ze vikend + pondelok kedy sa odchadza je bez procedur. Dr vzdy v piatok davala spravy a kazdy ako mu vyhovovalo cestovanie odchadzal domov. Niekto uz v piatok, niekto cez vikend, niekto az v pondelok. Nic specialne sa neriesilo, oficialne kazdy koncil v pondelok

fiafia
13. apr 2022

@maris85 moja mama mala byť do pondelka rána išla domov v piatok poobede. Problém s tým nebol nikde