Testovanie aj počas ďalšieho víkendu

1. nov 2020

To akoze vazne sa vsetci mame testovat aj na druhy vikend? Nenormalne uz, teraz kazdy tyzden sa budeme testovat jak idioti? Viem ze matovic povedal ze mozno iba niektore regiony si to zopakuju ale ajtak...

evkakozickova
1. nov 2020

Písané to na tom papieri je,ale tak nikto zatiaľ nevie čo bude....ja by som sa už aj tak nešla dať testovať.

stanulienkat
1. nov 2020

Prebooooohaaaaaa

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
h2
1. nov 2020

Veď o tom sa už dávno hovorí, že budú 2 kolá celoplošného testovania, to nie je žiadna novinka. A nebude to každý víkend, zatiaľ len 2x. Druhýkrát je to kvôli tomu, aby sa zistilo, či to prvé testovanie a následná karanténa pozitívnych, malo nejaký zmysel.

h2
1. nov 2020

@viestta Môj muž dnes povedal, že on pôjde zase v sobotu, lebo všetci si budú myslieť, že v sobotu bude plno a pôjdu v nedeľu, takže nakoniec ich bude menej v sobotu. 😁

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
birika
1. nov 2020

ak bude, tak idu len negativny...pozitivny su v karantene a nemozu ist

nika82
1. nov 2020

ano pojdem aj 2x a prezijem aj sparanie 2x ako teraz

hettinka
1. nov 2020

@birika pozitívnych je 1-3% podla regiónu, takže to ten rad až tak neskráti.
Ale budem sledovať na FB tie odberové strediská, kde je aký rad a myslím, že to už pojde svižnejšie aj tie odbery, lebo sa už zacvičili.

birika
1. nov 2020

@hettinka este urcite budu menit usmernenia...treba sledovat

sandra151
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
birika
1. nov 2020
bublinkai
1. nov 2020

Ešte že sú tu tie pandemické OČR ktoré majú eliminovať ekonomické výpadky príjmu rodín. Keď zatiaľ nevieme čo bude. Uvidíme ...

chiccco
1. nov 2020

Mna by skôr zaujímalo ci nas všetkých prinúti dobrovoľne/nasilu aj očkovať,lebo už točí o vakcinach a poviem vám z toho mam väčšie obavy,lebo ja sa nechcem očkovať.,,,ale vidím ze toto testovanie je len predpriprava na povinné očkovanie.

birika
1. nov 2020

@chiccco ludia z mojho okolia to nebrali ako prinutenie, skor ako uctu voci ludom s ktorymi zijeme, pracujeme, stretavame sa 🙂

sim_mi
1. nov 2020

Och...aj patkrat pojdem, ak bude treba... taka veda ozaj, jedna palicka v nose 🤦‍♀️

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mackousko3
1. nov 2020

Mne vôbec nevadí že druhé kolo by malo byť práve naopak sa teším že mi uvoľnia aj druhú dierku a bude sa mi lepšie dýchať 😁

nika82
1. nov 2020

@chiccco radsej ockovanie na Koronu ako na hpv

chiccco
1. nov 2020

@viestta no chvalabohu teda,dúfam ze máš pravdu.

sara07
1. nov 2020

zvykajte si budem testovaný viac než je nám milé to upozornuje skoro každy vedec, protilatky na covid bude sučastou preventívky, však ked ste choré beriete normálne že vám beru nejaké stery tak čo
hádam to zvladnete , ak sa to nezrovna väčšie akcie bez testov nepôjdu

bublinkai
1. nov 2020

@chiccco ... neščesce tote matky. Dúfam, že sa zhodneme. Si zvyknúť - neviem na čo 😍

chiccco
1. nov 2020

@birika no to hej,len aj sám Matovic povedal ze tie testy su nespolahlive,ze 1% mame pozitívnych ľudí,ale ze reálne su asi 3% lebo tie testy nezachytia všetkých,respektivne bezpriznakovych málo...mohol ich ušetriť tam kde naozaj treba,podla mna su to zbytocne vyhodené peniaze.

marca12
1. nov 2020

Ked to pomoze odbremnit nemocnice a spomalit pandemiu,kludne pojdem. Frflanie nam nepomoze.

sara07
1. nov 2020

@chiccco čo je lepšie vrabec v hrsit alebo holub na streche ?

marca12
1. nov 2020

@chiccco ked len to 1% zachytia je to maly kusok k spomaleniu pandemie. Bohuzial ina moznost nie je.pozri sa,co sa zacina diat vo svete

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sasesoe
1. nov 2020

Pokial nebude vakcina a jedina alternativa k testovaniu je lockdown, tak nech radsej testuju ozaj kazdy vikend. Ale pravdepodobne sa bude este ten buduci a potom uz len lokalne.

hipuska
1. nov 2020

A my na Orave zas 3x.....veď ak má niekto už 2 negatívne testy...nech už dajú pokoj!

baluinka
1. nov 2020

@chiccco prečo by si sa nechcela ísť očkovať?