Syndróm suchých očí

olinaaaa
8. jún 2024

Prosim vas mal to niekto??ja vidim na jednom oke rozmazanie na ocnom mi povedali ze suche oci...ale ta slepota mi ide na nervy..vrati sa mi zrak??

ktochytavzite
8. jún 2024

@olinaaaa Moja mama ma sundrom suchych oci ale nie je slepa.Ani sa jej kvoli tomu nezhorsil zrak.

ajuska41
8. jún 2024

Ja ho mám už niekoľko rokov a bez kvapiek Arufil by som "neprežila". Symptómov je viac...

olinaaaa
autor
8. jún 2024

@ktochytavzite no ja vidim tak rozmazanie

olinaaaa
autor
8. jún 2024

@ajuska41 a nerozmazava sa vam videnie

ajuska41
8. jún 2024

@olinaaaa niekedy mám taký pocit,hlavne keď prší

olinaaaa
autor
11. jún 2024

@ajuska41 a tiez mas rozmazane videnie

ajuska41
11. jún 2024

@olinaaaa a máš nejaké kvapky?

olinaaaa
autor
11. jún 2024

@ajuska41 ano krtikoidy na 2 tyzdne mast a potom umele slzy

lienka.7
11. jún 2024

@olinaaaa kortikoidy este viac oko vysušuje... treba vam kvapky pre suché oko. Treba vyskúšať, ake vyhovujú. Je ich mnoho. Potom sú aj spreje na oči, ja používam tie plus cornentgel

ajuska41
11. jún 2024

@olinaaaa vyskúšaj ten Arufil,je aj voľnopredajny

olinaaaa
autor
12. jún 2024

@ajuska41 ja mam evo tears take olejcekove

lucinkaboz
13. jún 2024

Kortikoidy su blbost, nicia oko rokmi, modry hylogel a dajte si slzne plugy, su to take silikonove palicky do slznych kanalikov, nic necitite,asi 120 e obe, ja uz som bola bezradna, bolesti neustae boli viac ako rok, suche oci predpoklad z hypotyreozy, nebrala som pravidelne tabletky a helikobakter susi sliznice, po zavedeni plugov mam pokoj, kapnem 1x hylo, miesto 10x denne, existuju nahrievacie okuliare rexon eye, 4x sedenie, 270 e, ale velmi pomohli, oci mam bez bolesti zo zimy a vetra
Vylieceny helikobakter prestali stipat oci
Nie vzdy je to o sedeni za pc