Zhoršený zrak alebo suché oči?

shawlin
31. júl 2023

Baby 4.7 som bola s malym na ocnom len tak alo.je na tom so zrakom mal malu odchylku a doktorka.povedala.ze zatial netreba okuliare a ak by trebalo tak napise mu ...ale asi 5 dni sa mi maly stazuje ze ho stipu oci prežmurkuje oci pri tv ma to samozrejme obmedzene na minimum ..vcera sme boli na vylete prsalo bolo zamracene a zmuril aj vtedy... neviem ci jeho to su suche oci alebo aby sa mu zrak zhorsil zo dna na den takto.... spomeniem ocnu doktorku a je agresivny reve ..uz krici ze okuliare nechce a polame ich ked dostane 😔 par dni dozadu mu nic nebolo... ja som suche oci mala par mesiacov dozadu a ozaj asi mesiac som si musela kvapkat kvapky do oci na zvlhcenie potom to preslo... neviem ako ho dostat na ocne ked tam bude plakat nic nezistia ..vidim ze schovava hlavu do vankusov som bezradna uz 😭 nechce sa mi verit aby zo dna na den takto stipali oci ..testy na celorocne alergie sa nepotvrdili

taktotedanie
31. júl 2023

Bolo vam poradene

shawlin
autor
31. júl 2023

@taktotedanie ja viem len proste on absolutne nespoluoracuje bola by som kludnejsia keby so mnou siel k tej doktorke ... samozrejme vasu radu som si vzala k srdcu a kvapky do oci mu davam ... len som chcela vediet ci to mal niekto podobne a preslo im to ...dufam ze ste sa neurazili .. neviem...mozno so mnou trieskaju tehotenske hormony ze som taka precitlivela mozno velmi chcem aby to preslo zo dna na den ..prepacte ak tu otravujem