Sínusová arytmia

vanda323
16. dec 2021

Dievčatá, akurát si čítam výsledok EKG a tam sinusova arytmia. Na Google čítam že je to vážne a mne sa nejak extra nevenovali mám sa báť? Není to zvláštne?

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vanda323
autor
16. dec 2021

@beata_k Neviem , ale záver mám že je to v norme.
Keď som nebola tehotná a bola som na EKG MUDr. Mi povedala že mám bradykardiu. Že mi pomaly bije srdce. Ja už som z toho hlúpa fakt
Bojím sa .

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vanda323
autor
16. dec 2021

@beata_k Myslíš? Ja sa zas asi sledujem príliš.

margaretka_
16. dec 2021

Tachykardia nie je to iste ako arytmia. Ale ak mas v konecnom vysledku, ze je to v norme, tak to nebude nic vazne. Tak negoogli tolko, lebo nie je arytmia ako arytmia 🙂 ja mam tiez tachykardiu, nedomykavu chlopnu a tiez nikto nic nerieši, iba to budu sledovat 😉

vanda323
autor
16. dec 2021

@margaretka_ Fakt ? Ja už som v takom strese

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vanda323
autor
16. dec 2021

@bambulienka25 Ja viem máš pravdu, len ma napadlo že čo ak nemám psych. Problém ale zdravotnú viea

mischell333
16. dec 2021

@vanda323 to aj ja mam

vanda323
autor
16. dec 2021

@mischell333 A liečia sa na to?

simsalabim
16. dec 2021

@vanda323 Ked je nalez v norme, tak je v norme. Myslis, ze by urobili EKG, evidentne by nebolo ok a do nalezu napise v norme? Tu by si sa mala prestat tolko sledovat, len si privodis stresy. Nespustil ti tie strachy covid?

vanda323
autor
16. dec 2021

@simsalabim Ako áno to je pravda že v norma je tam napísané . Áno covid bol spúšťač. Neviem už čo stým

iwesska
16. dec 2021

Akoze nie v zlom,ale kde prosim ta pisu,ze sinusova tachykardia je vazna? 🤔 Za 15r.,co som sledovana u kardiologa by som o tom asi uz musela vediet. Je to neprijemne,nie vazne. Je to normalny rytmus,akurat zrychleny. Su na to lieky a mozes viest normalny zivot. Navyse si tehotna,takze bezna fyziologicka reakcia.

loginexistuje
16. dec 2021

@vanda323 nemyslim si ze ti to spustil covid ved toto riesis neustale a riesila si to aj roky predtym ked si tu bola pod inym nickom
ber liecbu od psychiatra skus si zapisovat ako sa citis potom mu ukazes mozno ti upravi liecbu

vanda323
autor
16. dec 2021

@iwesska Ahoj, to vážne? Není to nič vážne? Ja už sa tu zozieram v myšlienkach.

vanda323
autor
16. dec 2021

@loginexistuje Áno riešila som to už pred tým. Ale myslela som to tak, že už mi dlhooooo nič vďaka Bohu nebolo. A vieš pri covide mi to proste začalo zas.

iwesska
16. dec 2021

V norme,je v norme. Sinusovy rytmus ma kazde srdce,neviem aky iny by si chcela mat. Bud je zrychleny-tachykardia,alebo spomaleny bradykardia.

vanda323
autor
16. dec 2021

@iwesska No a arytmia znamená niečo zlé nie?

vanda323
autor
16. dec 2021

@iwesska Lebo sa bojím že zachytilo to arytmiu na EKG vieš. Ale EKG trvá pár minút.

stanulienkat
16. dec 2021

Zena...nepozoruj sa tolko. Este som nevidela cloveka, co by sa tolko sledoval. Nechaj to na lekarov.

vanda323
autor
16. dec 2021

@stanulienkat Ja už by som si zaslúžila za ucho jednu ozaj! Už sama sebe lexiem na nervyy

iwesska
16. dec 2021

@vanda323 Ale sinusova je normalna chapes? Keby bola ina,mohol by to byt problem. Arytmiu mas aj ked dychas,pri nadychu ide rychlejsie,pri vydychu klesa.

vanda323
autor
16. dec 2021

@iwesska Do kelu, ja som ozaj zrelá na psychiatriu šak mne uz mozog zatemnuje

vanda323
autor
16. dec 2021

@iwesska Ďakujem ti za komentáre.

iwesska
16. dec 2021

@vanda323 Za malo,upokoj sa hlavne,mas uz po Covide,zotavujes sa,este sa mozes citit kadejako, oddych to spravi😉

vanda323
autor
16. dec 2021

@iwesska Ja sa sama dokážem tak vystresovat že mi je až zle.
Upokojila si ma a ďakujem ti za povzbudenie ❤️

iwesska
16. dec 2021

@vanda323 Neboj sa,ja tiez😁Ale z tohto uz nestresujem,viem,ze mam take pojasene srdce,tak uz neriesim😁

macekovam
17. dec 2021

@vanda323 nemas stres? bolest ? problemy s chrbticou? nebol lekar ,, neprimerane sympaticky?nemala si plny mechur🙂))

irusa
17. dec 2021

Prestaň sa toľko sledovať a študovať choroby na nete, lebo nakoniec skončíš na psychiatrii... myslím že to už prehanas..a to máš ešte pôrod pred sebou

irusa
17. dec 2021

@stanulienkat ja áno bola tu Lenka 😁