Pribrala som, no nevidno to

diaszoky
9. mar 2024

Baby na vahe som pribrala 5kg na postave ale nevidno( aspon ja som nevsimla a ani nik z okolia ked to poviem) aj saty obleciem vsetky na gombiky co mam . Akurad jedny rifle su tesnejsie ako je to mozne ze to nevidno?Svaly nemam aspon podla mna kedze necvicim

pribinak
9. mar 2024

@diaszoky možno to aj vidno, ale nikoho to veľmi nezaujíma. Deju sa zaujímavejšie veci ako to, že ty si pribrala 5 kg

Alebo ti tých 5 kg dokonca aj pristane a buď spokojná

diaszoky
autor
9. mar 2024

@pribinak naci komentujes??🤦‍♀️Zeny ste take hnusne zakerne

zuzubb007
9. mar 2024

Tak na šatách nevidno, a ak aj ostatní vidia tak neprídu za tebou a nepovedia ti to do očí, ak si spoko tak nemáš čo riesit

thoughtfulweirdo
9. mar 2024

5kg nie je až tak veľa, zrejme sa ti rovnomerne rozložili po celom tele a nikde netrčia. Ale chápem, ja som tiež pribrala cca 5kg, bola som na ne mega hrdá a každý mi povedal, že heeeeej? Nevidno 🤣😩

ibrunova
9. mar 2024

@diaszoky keď niekoho vidím každý deň, tak naozaj 5kg si nevšimnem. A je pravda, že neobzerám si baby z okolia do posledného detailu. Ak si vyššia, tak sa to stratí.

lenja123
9. mar 2024

@diaszoky neviem, čo ti @pribinak napísala také hnusné a zákerné....ale začínam chápať, prečo ti v reálnom živote nikto nepovedal, že si pribrala.

pribinak
9. mar 2024

@lenja123 ďakujem 😁

diaszoky
autor
9. mar 2024

@ibrunova praveze som nizka

diaszoky
autor
9. mar 2024

@lenja123 ja naozaj nestojim o komentare nikoho to nezaujima k veci sa pytam k veci cakam odpoved dakujem

mandzula
9. mar 2024

@diaszoky ide aj o to, ci si pribrat chcela alebo nie. Ak nie a ludom sa postazujes, ze si pribrala, tak je pochopitelne, ze ti povedia "nieeee, nevidno", lebo ta chcu utesit milosrdnou lzou.
A k tomu obleceniu - zavisi od toho, kde mas tendenciu priberat a kde ta teda oblecenie zacne ominat.

dota6
9. mar 2024

Je to 5kg, je iné keby si sa zjavila s 20kg plus. 5kg často ani nevidno. Ja mám 170cm pred pôrodom som vážila 53 teraz mám 58-60 a nosím všetko, čo predtým. Dokonca šaty na svadbe som mala veľkosť 34. Ale ja behám, no váha je vyššia.
A fakt si predstavujem reakcie okolia, takú decentnú : "Ahoj Marien. Ako sa máš? Prečo máš váhu ako jatočný brav? Veď je pôst. Haló? A ako deti? Ako muž?" Proste ľuďom je jedno ako vyzeráš. Naozaj, väčšina ľudí tie rozdiely nevidí vôbec.

ibrunova
9. mar 2024

@diaszoky a čo chceš vlastne počuť? Žiadna odpoveď sa ti nepáči.

kitycat
9. mar 2024

@diaszoky kojis? Mas to v prsiach. Zase riesis hluposti

larena
9. mar 2024

Ja som napr v tehotenstve pribrala 12kg a tiež vobec neviem kde😂cele tehotenstvo som nosila moje bežne oblečenie a to mám XS😀do teraz nechapem kde bolo tých 12kg..aj moja gynekologička mi vtedy povedala že nechape kde to je lebo na váhe priberám ale vobec to nevidno (okrem brucha teda)

lauriik
9. mar 2024

Niekto si 5kg vsimne, iny nie. Ale ak si nizka tak vidno to byt musi asoon pre niektorych. Ale ak mas okolo seba normalnych ludi tak ti predsa pri prvej prilezitosti nevmete do tvare, ze si pribrala. Skor je kazdemu jedno ako vyzeras alebo sa skodoradostne doma raduju, ze si pribrala.

diaszoky
autor
9. mar 2024

@dota6 jatocny??🤣🤣Zasmiala som sa
Schuti dakujem

diaszoky
autor
9. mar 2024

@larena presne aj ja 12 kg v tehu a tiez to nebolo vidno iba ak na stehnach

dota6
9. mar 2024

@diaszoky a tak to treba brať s humorom a nadhľadom. Lebo 5 kg nevidno a naozaj nemôžeš to nikomu zazlievať. Ani oblečeniu ani ľuďom.

mirage
9. mar 2024

@diaszoky inak nevies pisat jasnejsie, zrozumitelnejsie? Chcela si pribrat, ci nie?

diaszoky
autor
9. mar 2024

@mirage nie

vikisisi
9. mar 2024

Ono, ale brutál veľa záleží na oblečení, či je vidno, každé kilo, možno práve nosíš také na ktorom to nie je až tak vidno

januska12323
9. mar 2024

5 kg nie je 20 žeby to bolo vidno a ľudia mali potrebu komentovať. To je len ako keď sa lepšie naješ a nejdeš na WC. Možno máš o pol cm väčšie brucho a zadok to je celé.

egonsk
9. mar 2024

@diaszoky slusne ti tu ludia odpovedali a ty prskas ako voda v oleji. To, ze si pribrala 5kg nemusi byt vyrazne viditelne, ak to pribudlo na svalovej hmote, alebo rozlozenim na cele telo. Niekto pribere najviac na jednej-dvoch partiach tela a niekto priberie rovnomerne.

laura164
9. mar 2024

Ja som pribrala 10 kg a stále mi hovoria aká som chudá, že mám pribrať 😅 šaty oblečiem všetky, dokonca aj rifle..

diaszoky
autor
9. mar 2024

@laura164 to vazne?? Ja nechapem

nataly420
9. mar 2024

@diaszoky ja chodím cvičiť a keď naberam svaly tak sú ťažšie ako tuk ale na objem sú menšie čiže vahou môžeš pribat ale vyzeras chudsia. Plus pred menštruáciou niekedy môžeš pribrať aj 2-3 kila keďže sa zavodnis. Na vahu sa ťažko spoliehať.

diaszoky
autor
9. mar 2024

@nataly420 az 2kg??

stanulienkat
9. mar 2024

Ked mas 80+kil, tak to nie je vidiet. Ak mas 50+kil, tak to je vidiet. A mozno to fakt nikoho nezaujima.

jenn7
9. mar 2024

Ty si asi prva zena na tejto planete ktora tuzi pocut vetu…jeeej ty si pribrala!🤭

rozculena
9. mar 2024

tak si pribrala,a čo my tu s tým akože máme robiť