Prechádzanie sa so slúchadlami po izbe - diagnóza

21. apr 2024

prosím vás to je nejaká diagnóza ak vidím ako sa prechádza so slúchatkami na ušiach po izbe ? miluje hudbu, to viem, ale prechádzať sa popri tom?

blonde_bella
21. apr 2024

Ak je v puberte, tak je diagnóza, že to sem píšeš

koniarova
21. apr 2024

Vážne toto?

sheila121
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
koniarova
21. apr 2024

A keď začne popri tom ešte aj tancovať? Objednáš ho psychiatrovi?

autor
21. apr 2024

pýtam sa slušne, je to diagnóza? neviem prečo tak nepríjemné odpovede.
alebo čo s tým.

angeli121212
21. apr 2024

Koľko má rokov? Silno pochybujem že to bude diagnóza... Nemôže len nad niečim premýšľať? Bežne sa pri tom ľudia prechádzajú

autor
21. apr 2024

15

angeli121212
21. apr 2024

No tak to isto žiadnu diagnózu nemá

simsalabim
21. apr 2024

No moja ma 18 a so sluchadlami denne tancuje. Je to problem? 🤔😅

autor
21. apr 2024

@angeli121212 ďakujem za slušnú odpoved.

mamina7070
21. apr 2024

dignoza pubertus vulgaris

autor
21. apr 2024

@simsalabim to tancuje.
tanec je niečo iné ako prechádzanie sa po izbe a sem - tam sa aj priblbo usmievať.

diewcatqoo
21. apr 2024

No ak vidis ako sa prechadza po izbe a v skutocnosti sa neprechadza, tak ano, je to diagnoza.

angeli121212
21. apr 2024

Do budúcna ak si nebudeš istá sa rovno spýtaj dotyčného ale snaž sa formulovať tú otázku normálne napr. Rozmýšľaš nad niečim keď sa tak prechádzaš? A pod.

koniarova
21. apr 2024

Má aj nejaké iné prejavy? Depresie, úzkost? Rozpráva sa sám so sebou napr.?

angeli121212
21. apr 2024

?? Priblblo usmievať? Trošku rešpektuj to dieťa možno počuva novú pesničku a sa mu páči alebo mu je nejak blízky text alebo milion iných vecí...

autor
21. apr 2024

@koniarova nie, to nie.
vôbec nechápem prečo to robí. chodí na sš - nie je mentálne zaostalá.

simca06022011
21. apr 2024

Nie je. Ja sa tiež tak prechádzam:D a keď sa nik nepozera tak si aj zatancujem :D
Nesmiruj toľko a nechaj ju :D si predstavuje svoje veci no...

angeli121212
21. apr 2024

Vieš nie všetko čo robíme musí byť vždy účelové a pragmatické.. podľa mňa jednoducho počúva príjemnú muziku a rozmýšľa nad vecami čo ju tešia. Ja neviem keby ja vidím svoju dcéru takúto asi by ma to skôr potešilo

anickabasnicka
21. apr 2024

muj syn chodi po mistnosti, kdyz telefonuje.skryte sluchatko v uchu, mikrofon skoro neviditelny. skoro to vypada, ze si povida sam se sebou a jeste pritom pochoduje krizemkrazem po mistnosti- a diagnoza by to byla u me, kdybych to nejak resila. 🙂 ....nekteri lide kdyz se soustredi na neco,proste u toho chodi

dota6
21. apr 2024

No to som zvedavá :D aká by to mohla byť diagnóza. Ja mám slúchadlá v ušiach a popri tom pochodujem po dome a upratujem. A keď si pustím napr. Debilné vtipy, Silné reči alebo iné humorné záležitosti, tak sa do toho aj smejem :D nikdy ma nenapadlo, ako to vnímajú ľudia, až na diagnózu.
@autorka Teda, keď počúvam hudbu alebo čokoľvek iné a sedím pri tom, tak to nie je diagnóza. Hej? Chápem
správne? Ten zásadný rozdiel vidíš v tomto prípade v lokomócii ako takej? Prepáč, že sa toľko pýtam, ale fasnicujúa takéto absurdnosti. 😇

angelous1991
21. apr 2024

Ja mám 33 so slúchadlami upratujem tancujem aj si spievam dokonca . A tak sa mi vtedy zdá že dokonale 😄😂😄 kks veď to puberta je hudba s tým proste vyrastas . Aj môj 13 r syn to robí . Úplne normálne mi to príde . Akurát už chápem , čo mojich rodičov na tom vytáčalo keď niečo chceli a my nič nepočuli . 😄😂😄

sense
21. apr 2024

Každý sme nejaký ale určite to nie je diagnóza, možno zbiera kroky do vyzvy

alickapusinka
21. apr 2024

To je asi stav najvyššej nedajúcej sa liečiť puberty. Musíš prežiť.

anketkarka
21. apr 2024

Však je to slobodný človek. Nikomu neubližuje, počúva hudbu, chodí, usmieva sa. To sa vážne pýtaš takú vec??? Ja som asi nechápavá, lebo ja neviem čo z toho je akože na diagnózu podľa Teba.

januska12323
21. apr 2024

Nehľadaj diagnózy na úplne normálne veci a rob si svoje. Ja som bežne počúvala hudbu dole hlavou z postele, ty by si ma asi rovno odviezla na psychiatriu.

svetlonos
21. apr 2024

Ty musis byt matkou roka! Ten pubertak ma svoj svet. Ini riesia drogy, alkohol a ty sluchatka s hudbou?? To fakt?
Bud rada, ze nic ine neroby.

1gramofon
21. apr 2024

Skôr ty mi prídeš na diagnózu, ale úplne vážne. Hľadáš chorobu tam kde nie je pretože ta to znervoznuje, máš paranoje?

rozculena
21. apr 2024

a ty máš kolko rokov?

miadi
22. apr 2024

je to diagnoza 🙂 aj ja to mam podobne ..sluchatka som milovala v puberte pre ten pocit sukromia..no teraz ich nemam rada pre ten tlak na usi hlavu ,teraz uz mam vyzsie stadium tejto diagnozy..popri upratovani vesani opratych handier do skrine si niekde pobliz polozim tablet a pocuvam na maximum zvuku podcasty na YouTube a pritom sa nie len priblblo usmievam niekedy sa aj nahlas zasmejem . Obavám sa ze tato diagnoza nie je liecitelna. Treba sa stym len zmierit ,su aj horsie veci. 🙂