Modriny, kŕčové žily, chudá postava a únava

nika887
13. júl 2021

Dobry den, dlhsie ma trapi viac veci... mam 25 rokov a naozaj velmi skarede nohy... vytvaraju sa mi krcove zily v oblasti lytok samovolne modriny.. bola som pred 2 rokmi u doktora kde mi vysetrovali ci nemam leukemiu alebo podobne.. vyslo mi ze mam nedostatok vitaminov, tak som ich nasadila v tabletkovej forme aj tak nepomaha.. vzdy pred letom sa mi na nohe objavi milion modrin, hanbim sa zobrat si saty alebo alebo kratsie sortky, plus v noci nemozem spavat lebo mam akokeby krce v lytkach asi z toho ako sa mi tvoria modriny... v poslednej dobe mam pocit ze som coraz viac ospala a bez energie k tomu, ked sa opalim tak hned vyblednem takze som bleda ako stena k tomu... snazim sa cvicit a aktivne zit lebo k tomu vsetkemu som priliz chuda ... mam 46 kil a 165 cm takze vyzeram akokeby som mala 15-16 rokov, aj niektore 16stky vyzeraju dospelejsie.. este k tomu v dolnej oblasti mam vacsie lytka a hore som plocha ako palica... snazim sa cvicit aby som nejako zlepsila svoju postavu ale neviem... nic mi nechuti ked pridem z posilovne..naozaj sa nutim do jedla... aj som bola na tolkych vysetreniach a stale mi nic nezistili tak neviem ako je mozne ze mozem aj cely den nejest a mojmu telu je to jedno... a ked uz mam toho viac zjest tak ma natahuje navracanie... som z toho strasne nestastna, mam depresie aka som skareda a naozaj to chcem zlepsit ale neviemco mam robit aby som pribrala v oblasti ruk a hrudnika (som naozaj plocha ako doska) a schudnut z lytok- nechapem preco vsetok tuk sa mi uklada iba tam a mam tam aj najvic modrin :( chcela som sa vyrozpravat a spytat ci nema niekto podobne problemy... dakujem

viera
14. júl 2021

.

netto7449
14. júl 2021

@nika887 dobrý deň 🙂 ja som mala tiež taký problém mala som 40kg ! Po pôrode !😬 (ja som vždy bola chudsia) teraz som za 3m pribrala a mám 48kg .. a prečo? Pretože som sa prestala stresovať nervovat,mám kľudný šťastný život nič neriešim a ide to samo.. každý mi hovoril bože aka si chudá ,, bože ako si schudla.. (taká som bola stále len to trhu bruško to schovalo nachvíľu) a pod.. ja som to už nemohla počúvať najradsej by som každého poslala do kelu .. ((((ale samozrejme aspoň 5x denne jesť aj keď nie moc ale snažiť sa. Aj ked ja môžem jesť každú hodinu a na mne to proste vidieť nebude neviem prečo .. asi rýchle spaľovanie.. A ja osobne by som začala cvičiť keby som pribrala ,nabrala.. to bude potom krajšie vyzerať 🙂

netto7449
14. júl 2021

@netto7449 tuky cukry! Hoc aj každý deň vyprážané jedla a take “ťažké” veci si doprajte

milka1988
14. júl 2021

@nika887 na tie modriny je dobrý Ascorutin posilnuje slabe cievky ktore ti praskaju a vznikju modriny samovol. Aj ja som to v puberte mala

lenka366
Odpoveď bola odstránená
Zobraz