Mám to brať ako pozitívny alebo negatívny výsledok?

29. nov 2021

Toto mi vyšlo na teste a teraz neviem ci je pozitívny alebo negatívny

autor
29. nov 2021

Lebo mne to príde ako keby presvitala ta predtlacena čiarka

luci310
29. nov 2021

Pozitívny

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
29. nov 2021

@cocolino234 mňa boli hlava a začína ma bolieť hrdlo tak som si spravila pre istotu test

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
iwesska
29. nov 2021

Si pozitivna

ajko2011
29. nov 2021

Pozitívny

luci310
29. nov 2021

Vitaj v klube

adamadent
29. nov 2021

Pozit

siska1313
29. nov 2021

Pozitívna, mala som to rovnako

lia09
29. nov 2021

Baby,dcere uz 3 testy vysli pozitivne, ale na vsetkych troch sa zjavila ciarka az po hodine. Nechapem. Viem ze po 15minutach uz sa nema vysledok odcitat, ale vzdy si nechavame test dlhsie. No a vsetky tri testy po hodine pozitivne 🤔

marseillefan
29. nov 2021

Pozitívny... aj my sme to takto mali, na začiatku a na konci COVIDu. Prajem skoré uzdravenie...

marseillefan
29. nov 2021

@lia09 nám test vždy ukázal do pár minút a potom sme vyhadzovali do koša... bol to Standard Q, s tým sme mali dobré skúsenosti. Výsledok po hodine by som ignoroval... veď tá tekutina sa už dávno musela vysušiť.

lia09
29. nov 2021

@marseillefan keby bol len jeden taky tak ok, ale vsetky tri je divne.Nase boli aj po hodine krasne ciste. Toto su dcerine

siska25
29. nov 2021

@lia09 ak sa to zjavilo az po hodine, tak je negativny. Moj syn mal tiez taketo testy, po hodine taka rozpita ciarka. Po 15 minutach bol test cisty.Vsetci ostatni sme ich mali ciste aj po hodine. Objednala som ho na pcr a bol negativny.

migynka
29. nov 2021

@lia09 Na tom prvom obr. je ta druha ciarka divne rozmazana a na druhom obr. zase trosku dosikma... no neviem, ja by som to nebrala ako pozitivne vysledky. Na domacich AG testoch sa pise, ze sa nemaju odcitavat po 30 min., inak mozu ukazat nespravny vysledok. Ako sa citi vasa dcera? Pokial ma nejake priznaky, prip. bola v kontakte s pozitivnym, objednala by som ju na PCR.

lia09
29. nov 2021

@migynka praveze mala priznaky a manzel bol pozitivny. Na pcr ju nedostanem,strasne sa boji. Ale je doma,nechodi do skoly

ailiba
29. nov 2021

@lia09 podľa mňa je po hodine negatívny. Tiež to tak mala moja sestra a je negatívna. Navyše ta čiarka je nejaká divná.

ailiba
29. nov 2021

@lia09 a prečo sa bojí? Véd bud to ma, alebo nemá... Ten PCR test nič nezmení. Skus ju presvedčiť. Samozrejme, môže byt chorá a nemusí mať coronu. Aj psychika urobí veľa.

lia09
29. nov 2021

@ailiba nemyslim vysledku ze sa boji. Ale testovania. Ale ona je speci pripad, takze to radsej nejdem opisovat. Proste na pcr nehrozi

ailiba
29. nov 2021

@lia09 hm, tak to je potom ťažké... Lebo to, že sa cíti chorá ešte neznamená, že ma koronu. V každom prípade test treba odčítať 15 minút po a potom hneď vyhodiť. Skúste teda otestovať ešte zajtra. Ale limit neprekračujte.

migynka
29. nov 2021

@lia09 Trosku mi to nedava zmysel, pretoze ked sa necha otestovat domacim AG testom, a to uz niekolkokrat, preco sa boji PCR testu?? Ved to je velmi podobne, len naviac trosku povytieraju hrdlo (nie hlboko) a vobec to neboli. Navyse, keby nan isla a vysiel by predsa len pozitiv, aspon by mala doklad o prekonani, takto nema nic a nevie, na com je... tolko moj nazor 🙂

lubik87
29. nov 2021

@lia09 čo mám doma testy za celý školský rok synove tak sa všade zjavila druhá čiarka o pár hodín a bol negatívny ...potl takom čase je test už neplatný....ak.mas obavu objednaj sa na pcr

lubik87
29. nov 2021

@lia09 nemusí sa báť syn 8 ročný to dal len taký fukot idú iba jemne do nosa aj jemné v hrdle pod jazykom atď ...

via88
29. nov 2021

Mne taka tenucka ostala na teste asi po hodine, ostatne ag negativne a ocr tiez bol negat. Takze nemusi byt pozit, do 15 min len pozeraj ci je biely

autor
29. nov 2021

A neviete mi poradiť ako to je s PNkou? Dnes moja doktorka nerobila a na mail mi neodpovedala, tak neviem ako ďalej postupovať

lubik87
29. nov 2021

My si vieme cez e casenku vypísať PN a potom aj cez sociálku žiadosť o nemocenské skús si dať e casenku a nájsť svojho dr možno to tak máte aj vy

autor
29. nov 2021

@lubik87 nemáme, tak musím skúsiť zajtra snáď sa tam dovolam.

lia09
29. nov 2021

@migynka
@lubik87 baby ona ma AS, jej to nevysvetli ani papez. Tiez som brala 4rocneho syna na pcr. Bal sa ale zvladol to,lebo jemu sa to da vysvetlit. Jej nie

lubik87
29. nov 2021

@lia09 môj syn je tiež autista...má obrovský strach z neznámeho ...u nás to funguje v rámci výmeny ...po teste si kúpil 4 balíky chipsov v stánku 🤣😁