Liposukcia a vloženie vlastného tuku do zadku

adriana1990aa
11. okt 2020

Ahojte máte skúsenosť? S liposukciou a následným vstreknutim vlastného tuku do zadku? Prosím dajte recenzie na kliniku a cca cenu koľko vás to vyšlo. Tuk by som chcela dať preč z brucha a z bokov 😊 koľko vam trvalo zotavenie? 😊

amelia000
11. okt 2020

@adriana1990aa nemam skusenost ale len zo zaujimavosti sa opytam...kazda chce mat pekny velky pevny zadok..preco si ty tam chces dat tuk a mat ten zadok mlandravy?

adriana1990aa
autor
11. okt 2020

@amelia000 lebo nemám vôbec žiadny zadok ani s cvičením. Brucho mi tiež nejde dole tak som rozmýšľala nad týmto je to dosť demotivujúce 😥

amelia000
11. okt 2020

@adriana1990 tak to mas nespravnu stravu alebo diastazu. Brucho..sa rysuje hlavne v kuchyni..alebo si ho dodrbes nespravnym cvicenim. A ver mi ze radsej ziaden zadok ako napchaty mlandravy vlastnym tukom. Inak liposukcia ti nezoberie rovnonerne tuk z brucha cize ho mozes mat kadejake.

0silvia0
11. okt 2020

@adriana1990aa si postava jablko?

dominka63
11. okt 2020

No včera sme to riešili ale odsatie tuku zo stehien známej kamarátka odpadla doma od bolesti tak neviem ci by som do toho šla že to je bolesť strašná

s_a
11. okt 2020

A cvicis a stravujes sa podľa seba ako si našla na nete alebo máš na to aj trénera? Lebo sa mi nezdá že ak by si jedla a cvičila spravne, tak by ti nešlo z brucha a neformoval sa aspoň trocha zadok.. ale za dva mesiace to tiež nepôjde

0silvia0
11. okt 2020

Baby, ale skutocne existuje typ postavy, jablko, ked niektore baby fakt nemaju zadok. Hoci sa stravuju zdravo, cvicia, dokonca cviky na zadok, drepy a ta rit nikde. Keby som to nevidela na vlastne oci, neuverim...

laura164
11. okt 2020

Plačková si to dala robiť, videla som na instagrame. Nejaká klinika v BA

malebiele
11. okt 2020

@adriana1990aa liposukcia nie je taka bolestiva ako pise @dominika63, ja som ju podstupila aj ked z inych dovodov ako chces ty a v pohode....ale suhlasim ako pise @amelia000, liposukciou ti ziaden doktor nevezme rovnomerne tuk z brucha ci inych partii a nevyzera to potom prilis lichotivo, ked mas na tele "hrce" ci ine vyraznejsie rozdiely, ktore si ver tomu ze vsimnes ze tam zrazu su.. urcite nebudes mat po liposukcii dokolane ploche brucho ci stihle boky... A navyse ziadny doktor (pokial je normalny) ti tuk neodsaje a neprida do zadku len preto ze tebe sa z tychto partii nedari schudnut a aj keby, tak ten tuk sa casom vstrebava a co ked by sa tuk v jednej polke zadku vstrebal viac a v druhej menej alebo vobec? Treba hladat dovod, preco to z tychto partii nejde dole, pretoze ked by si cvicila/stravovala sa spravne, islo by to dole

leskovael
11. okt 2020

Je to bolestivé par dni po, také stipanie.... Je jedno aky so typ postavy, dmes takéto veci vôbec nehrajú rolu a všetko sa dá. Robia to v Chirkoz myslím ze tam bola aj plackova a cena závisí od toho z koľkých lartii sa tuk berie a drahší je "transport" tuku... Cenu rátaj ololo 3tis... Nebola som natom ja,ale info mam z "prvej ruky"

leskovael
11. okt 2020

@malebiele jasné že sa tuk bez problému premiestni prečo nie? V dnešnej dobe to už nieje žiadna veda, celosvetovo je to bežný zákrok, akurát u nás to je niečo nové.

amelia000
11. okt 2020

@malebiele si sa asi pomylila a oznacila si mna namiesto autorky 🙂

suzie26
11. okt 2020

Tuk sa vstrebe či ? Podľa mňa zaplatíš majland a do par mesiacov nebudeš mať zadok žiadny

kika831
11. okt 2020

@adriana1990aa pisem ss

adriana1990aa
autor
11. okt 2020

@0silvia0 ano som postava jablko. Išla som dole z 86kg na 65. To brucho stále mám od malička 😥

adriana1990aa
autor
11. okt 2020

@suzie26 preto sa pýtam tu ktorá to podstúpila aby som mala najviac informácií a potom sa už len rozhodnúť 😊

adriana1990aa
autor
11. okt 2020

@leskovael Oki ďakujem. Áno práve preto tam chcem ísť a troska si dopomôcť lebo niesom lenivá pre to niečo robiť ale keď to nejde tak to nejde. A aj nad touto klinickou som rozmýšľala a kamoska bola spokojná?

adriana1990aa
autor
11. okt 2020

@malebiele áno schudla som 21 kg za rok. Mám stravu cvičenie len ten zadok a brucho je pre mna trápenie. Ako celkovo som spokojná ale toto je už premna demotivujúce a asi som moc uponáhľaná ale je to no neviem ako to vysvetlit.

zazvorka87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
malebiele
11. okt 2020

@adriana1990aa niekto to ma proste v genetike ze za ziadnu cenu nebude mat velky zadok.. a co sa tyka toho brucha, je to tuk alebo len koza? Kedze pri 65kg si neviem predstavit ze by tam malo byt vela tuku, samozrejme neviem kolko mas vysku?

bluebriggs
11. okt 2020

Sú operácie robí sa BBL, ale ak chces mat extremny zadok ako Kim Kardashian tak len v amerike alebo v kolumbii, spanielsku ti to spravia...

0silvia0
11. okt 2020

@adriana1990aa asi takato si postava?

adriana1990aa
autor
12. okt 2020

@0silvia0 presne toto 😥😁😁

adriana1990aa
autor
12. okt 2020

@malebiele mám 170 výšku ako nehovorím že tam je extrémne veľa ale zato je

0silvia0
12. okt 2020

@adriana1990aa tak ja ti poviem co tejto postave neskutocne svedci: sukne, sukne, sukne! Puzdrove sukne po kolena a bluzky s vystrihom do V, lebo tato postava ma aj prsia. Treba zvyraznit to, co mas a zamaskovat to, co nemas, cize rit. Tato postava vyzera hrozne v nohaviciach, lebo ta chybajuca rit posobi, akoby ti nohy rastli z pliec. Ak nohavice, tak schovat rit! Tunikou, kardiganom atd. Tieto dve postavy mi denne premavaju v praci po chodbach tak vidim co im lahodi a co nie...

0silvia0
12. okt 2020

@adriana1990aa a kasli na taketo invazivne zakroky, kazdy ma nejaku postavu. Niekto lepsiu, niekto horsiu. Ja zas nemam prsia a boky a som rovna ako pravitko. Ale rit mam a nie som bruchata, ale tiez ziadne terno.
Nieco taketo.

adriana1990aa
autor
12. okt 2020

@0silvia0 no ti poviem že radšej takú. No v sukni všeobecne vyzerám dosť divno keďže nohy chudé rit žiadna to brucho ide najprv 😅 som ako pavúk. No uvidím ešte som rada za každý názor a naozaj prehodnotim všetko. Zatiaľ som dosť odradena tak uvidím 😊

adriana1990aa
autor
12. okt 2020

@0silvia0 ale pobavila si s obrázkami 😁

0silvia0
12. okt 2020

@adriana1990aa fakt, na tuto postavu len suknu. Bluzku treba taku nie obtiahnutu, ale aby maskovala brucho. A v lete saty, saty, saty, pod satami schovas vsetko. Ved kukni nejake modne odporucania na typ jablko, co ako zamaskovat a co zvyraznit. Pri tejto postave sa zvyraznuju prsia.

keiflin4
11. jan 2021

@adriana1990aa bola si na tej liposukcii? Hladam niekoho kto realne bol a ma realne skusesonosti. Dakujem 🙂