Koľko trvalo po registrácii kým Vás pozvali na PCR test, keď už máte príznaky?

conquestor
18. dec 2020

Kolko trvalo po registracii kym Vas pozvali na PCR test ked uz mate príznaky? Teraz som sa registrovala,a tak neviem ze ci budem cakat 2-3 dni alebo to bude skor....ak mate taku skusenost budem vdacna...Dakujem

mell27
18. dec 2020

@conquestor mne dali termín až o 5 dní, zdalo sa mi to zbytočne dlho, keďže som už mala jasné príznaky kovidu a môj manžel mal pozitívny pcr test, skúsila som zavolať na nczi s prosbou o skorší termín a vyhoveli mi 🙂 dali mi prvý možný ..
o 3 dní, práve čakám v rade na testovanie, držím palce 🙂

remaadja
18. dec 2020

@conquestor v pondelok sme sa nahlásili a v stredu nám dali termín.

conquestor
autor
18. dec 2020

@mell27
@remaadja fuuuha,no dufam ze aj mne daju aspom za 2 dni...5 je strasne vela...a odpoved s terminom prosim,prisla za kolko od registracie?

conquestor
autor
18. dec 2020

este otazocka,to nebudem musiet hradit tych 70e?

marlent
18. dec 2020

Ja som sa registrovala kvoli priznakom nedelu dali najskor na stredu ale v nemocnici co mam fakt daleko...tak nasledne dali stvrtok...

slniecko_12
18. dec 2020

@conquestor nám dali termín presne o týždeň...

janedoe
18. dec 2020

@conquestor muz bol akurat dnes. A to sa registroval v sobotu 🙈

julka1990
18. dec 2020

@conquestor nie nebudeš ak maš príznaky

elenajezova
18. dec 2020

Mne pár hodín. Ráno som sa registrovala, poobede som už vedela termín.

elenajezova
18. dec 2020

Jaj tak, takže v stredu som sa registrovala, na test idem v pondelok. Takže za 5 dní.

conquestor
autor
18. dec 2020

A do vtedy mozem ist na antigen?sa mi to zda hrozne neskoro 5dni...😨

roberta000
18. dec 2020

Akurat sa moj muz registroval, termin dostal o 5 dni ( ja som pozitivna).

dencii
18. dec 2020

@conquestor mňa registrovala Dr vo štvrtok, termín mi prišiel v pondelok (na štvrtok). Čiže týždeň, bola som včera, už to bol 11ty deň mojej karantény 🤦‍♀️

dadula_15
18. dec 2020

cca 3 až 5 dní. Podľa toho, koľko majú nahlásených ľudí. Ak máš príznaky, tak by som na antigén nešla

conquestor
autor
18. dec 2020

@mell27 prosim Ta kde konkretne si to volala?

niza
18. dec 2020

@conquestor vírus sa drží v tele aj dlho potom ,ako uz nieste infekcna. Radšej čakajte, pretože ja som to nahlila, vyšiel test negatívny lebo som nemala ešte prepuknuty covid.a o dva dni nato začali teploty a podobne....tak som.musela ist znova a tam uz test ukázal pozitivitu .takže neskor ist je vždy lepšie ako skor

petamich
18. dec 2020

chapem, ze to chcete vediet ale ked mate priznaky, nie je to v zasade jedno, ci dnes alebo pondelok? ak ten covid mate, tak ho mate, vonku asi aj tak nebehate, ked vam nie je dobre a urcite nie na antigen medzi 50 inych ludi, ktori vobec nemusia byt pozitivni a idu tam preventivne, to by bolo trosku nezodpovedne ak ma clovek priznaky 🙂 drzim paste nech to je cim skor okej

ibrunova
18. dec 2020

@conquestor To je naschvál 5 dní, aby sa už prejavil covid v teste, čo sa neprejaví hneď prvý deň po kontakte. kolega bol až na tretí krát pozitívny, 2x vyšiel negatívny, pričom bol reálne chorý a jeho žena už mala pozitívny test.

pupavka89
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
klejkaez
18. dec 2020

@conquestor na druhý deň, priatel deň po mne.
Do 24 h aj vysledok🙂

birika
18. dec 2020

@conquestor ak su priznaky tak netreba chodit nikam - predsa roznasate infekciu

mell27
18. dec 2020

@conquestor nie, nič sa neplatí,prišla mi sms asi za 1-2 hod

obcanka123
18. dec 2020

@conquestor 5 dní. Záleží asi aj od toho kedy si sa stretla s tým kto je pozitívny.. niekde na korona.gov.sk píšu že 5 dní by to malo byť kvôli prejaveniu príznakov. Takže asi tak 🤷🏼‍♀️

mell27
18. dec 2020

@conquestor 0232353030

pavla013
18. dec 2020

@conquestor na test by si mala ísť až o 5 dni keďže o 3-5 sa ti prejavia príznaky keď si aj naďalej s nakazenou osobou, ak ju hneď izoluješ niekde do inej izby tak je menšie riziko nakazenia a tym padin ty môžeš byť negatívna. Za test neplatíš ak už v rodine je niekto pozitívny

queen_mary
18. dec 2020

@conquestor naco ides na test ked si ocividne pozitivna? Vydrz karantemu doma a hotovo, nemusia sa trepat na test.

remaadja
18. dec 2020

@conquestor do dvoch hodín, asi záleží aj v akom kraji

tulipanicek
18. dec 2020

Ak ta budú testovať, tak ešte v ten deň ti príde odpoved aj s termínom. Ja som dostala asi do hodiny odpoved. A ak nie (to sa mi stalo tiež) tak im ti trvalo 48 hodín odpovedať 🤦‍♀️
Na antigenovy test nechodiť. Hlavne ak dostanete pozvanie na PCR. PCR sa robí Jackie na 5. deň od kontaktu s indikovanie osobou pretože skôr môže byt výsledok negatívny aj keď už je človek chorý.

rebellefleur
18. dec 2020

@conquestor - v stredu som sa registrovala, termín došiel včera večer.

mogaa
18. dec 2020

@conquestor záleží odkiaľ si (z oblastí kde je viac korony sú samozrejme dlhšie čakacie lehoty) a koľko ľudí sa prihlásilo pred tebou.....môže to byť od 1dńa až 1týždeň......teda termín na PCR test, odpoveď s Covid pasom max.do 2-dní