Kam odchádza MUDr. Klára Mladá z Probiosu?

bukinka
11. dec 2012

Vcera som sa dozvedela ze MUDr. Mlada odchadza z Probiosu. Neviete kam odchadza? Bola som s nou moc spokojna a chcela by som prejst k nej ale neviem na nu kontakt a ani kam odchadza.

goralenka
11. dec 2012

a urcite odchadza? lebo na stranke maju ze neordinuje do 30.12..nebolo by tam ze len dovtedy ordinuje?
mna slak trafi tusim kazdy rok az dva tam menia gynekologa, asi si najdem nejaku inu kliniku...

bukinka
autor
11. dec 2012

Volala som tam vcera a dokonca aj s manazerkou lebo uz ma vytocili ked mi povedali ze tam nie je a manazerka povedala ze Mudr Mlada dala vypoved, mesiac ma vypovednu lehotu, ale teraz je na PN. Volala som tam aj dnes a povedali zase ze teraz zastupuje Horak a po novom roku si mam zavolat ci uz tam je niekto novy ale Mudr Mlada tam uz urcite nebude.
Ja som tam bola min. tyzden a nevyzerala ze by mala odchdzat este ma na tento piatok objednala na ultrazvuk a ten mi zrusili. Ja v kazdom pripade odchadzam z Probiosu.

anuska
11. dec 2012

No ja som sa to tiež dozvedela dnes a skoro ma porazilo. Neviem kam odchádza a chcela by som tiež chodiť k doktorke Mladej. Bola super. DAjte vedieť ak sa niekto dozvie kam odchádza.

goralenka
11. dec 2012

ale mna to uz naozaj nahnevalo.. vzdy mi len pride mail, ze mam noveho gynekologa... ja lekarov nerada menim a odkedy som tam toto bude uz piaty gynekolog tusim...

kubkatka
1. jan 2013

@goralenka aj mna to uz vytaca, mala som Dr. Smolika, potom Luzinskeho, nakoniec Mladu, obcas aj Horaka som musela navstivit, ked tito nerobili........mam toho plne zuby!!! ☹

goralenka
1. jan 2013

@kubkatka na webe pisu ze odteraz len Horak, ale pocula som o nom uz toho vela a nemam chut tam ist..lenze jak pozeram tak pozeram gynekologa s normalnymi referanciami za normalnu a prijatelnu cenu len tak lahko nezozeniem ☹
a lieky mam len do aprila..

kubkatka
1. jan 2013

@goralenka viem, pozerala som web, a ja zase s Horakom mam len tie najlepsie skusenosti, sice som tam bola 2x /1. s potratom, bol skvely, a 2. mi teraz vyberal steh z cisarskej jazvy/, takze ak by sa dalo, kludne by som ku nemu presla.

goralenka
1. jan 2013

@kubkatka no len... velmi vela bab hovori ze je strasne naladovy.. aj kamoska moja.. ze on podla toho ako sa vyspi, raz je mily a ochotny, ale ked ho chytis v den, ked sa zle vyspal, tak ze je strasne arogantny...pocula som to z viacerych stran..

kubkatka
1. jan 2013

@goralenka tak som asi mala stastie.....tak potom neviem.....

raffaella
1. jan 2013

Baby, MUDr. Smolik je teraz v Sanatoriu Koch - akurat nie na Partizanskej, ale v Ruzinove. Ale patri do Kochu. Zavolajte si tam a oni vam povedia viac.

llenca
4. jan 2013

Ahojte, už viete kam odišla MUDr. Mladá? Lebo ona je fakt super gynekologička a rada by som ostala pri nej 😉

pepedra
7. jan 2013

Ahojte, mne v Probiose povedali, ze je vo vypovednej lehote, ale taktiez dlhodobo PN. Zatial jsa da ist v Probiose len k MUDr. Horakovi a casom by tam asi mal prist aj niekto dalsi. Pekny den...

kristina05
13. jan 2013

Ahojte, ja som chodila asi 4 roky k Horakovi a fakt je naladovy, koli tomu som od neho odisla, nie vzdy to bolo v pohode, raz mi aj tusim vynadal, uz ale neviem preco, to bol dovod k odchodu. Potom Smolik sa mi oproti nemu zdal genialny, aj ked teraz viem, ze na mna kaslal, a neurobil mi vysetrenia ktore mi mal urobit. Z MUDr. Mladej som bola absolutne nadsena, v mojich 35 rokoch mi robila take vysetrenia ako nikto pred nou, bola velmi mila aludska. Preto vlastnem googlim, kde by som ju mohla najst. Prosim, ked niekto najdete kde ordinuje, dajte vediet, velka vdaka. Ale z Probiosu odchadzam, k Horakovi sa nevratim ani za nic.

anuska
22. jan 2013

Takže zatiaľ nikto nevie kam odišla, kde bude robiť?

kucierka21
24. jan 2013

Ahojte, od februara zacina pani doktorka robit na Poliklinike na Vajnorskej, polovicny uvazok. Druhu polovicu uvazku bude mat v Medicoveri. Je potrebne sa jej ozvat po 1.2. kto ma zaujem ist k nej. Zo zaciatku bude nutne sa objednat aj na poliklinike nielen v medicoveri.

llenca
25. jan 2013

@kucierka21 Dakujem velmi pekne za info🙂 Potešila si ma 🙂

anuska
29. jan 2013

Super správa !!!! Aj ja veeeeeeľmi pekne ďakujem.

24lula24
30. jan 2013

Ahojte, chcem sa len spýtať či bude táto pani doktorka ordinovať na Vajnorskej v Next poliklinike? Chodila som na Vajnorskú do Next-u ešte keď tam bola MUDr. Soňa Horváthová, kt. bola taktiež veľmi dobrá a aj milá. No odišla a vymenil ju MUDr, Jaroslav Šorf...jedna návšteva u neho stačila na to, aby som sa rozhodla, že vezmem kartu. Pri vyšetrení ma posadil ma na kozu a miesto toho aby začal "vyšetrovať", posadil sa pred môj rozkrok a začal sa so mnou rozprávať o blbostiach, kt. s vyšetrením vôbec nesúviseli...no ak by tam začala ordinovať táto pani doktorka (MUDr. Mladá), tak by som ešte s tou kartou počkala, pretože sa mi nechce behať hore dole po Bratislave a mať každého lekára inde. Pôvodne som mala v pláne vrátiť sa k Horváthovej, ale ona má v novej ambulancii pre mňa dosť nevyhovujúce ordinačné hodiny. 😞 ďakujem za odpoveď

valfocko
31. jan 2013

Skvelá správa o pani doktorke. Je to úžasný človek, vynikajúca lekárka.

llenca
1. feb 2013

@24lula24 Od dnes tam pani MUDr. Mlada v poliklinike Next ordinuje. Jej ordinačne hodiny su pondelok, streda a v piatok, takže si tam kludne kartu mozeš nechat🙂

oriesocek
1. feb 2013

@llenca ach jaj, chodila som k pani doktorke do Medifery, potom odisla do Probiosu, tak som si prenasala kartu. v septembri som si platila rocnu platbu. A teraz opat niekde inde? Je velmi dobra lekarka, ale nemusela by menit tolko posobiska, potom mame z toho len problemy.

llenca
1. feb 2013

@oriesocek ja tak isto som k nej chodila do Medifery, do Probiosu, ale je to pani Doktorka s veľkým "D" a ja si myslim, že sa oplati k nej stále chodit. Mne to až taký veľký problem nerobi, že si musim stále prenášať kartu. Podstatne je, že ma bude ona liečit a nie niekto, kto je neludský 😒 My nevieme o jej problémoch, prečo to robi, že meni posobiska, takže by sme ju vobec nemali sudit 😉

medicover
4. feb 2013

Pani doktorka Mladá odišla do Medicoveru. www.medicover.sk, stačí sa objednať na hotline: 18 818 a zaplatiť ročný poplatok. Ordinuje v pondelok, utorok a štvrtok.

iavanatu
5. feb 2013

Neviete, ci sa da zaplatit rocny poplatok len u MUDr. Mladej alebo treba zaplatit za kompletnu zdrav. starostlivost? A aky je ten poplatok? Nepodarilo sa mi to najst na ich stranke.

nopredsaja
6. feb 2013

Prosím vás o radu: Moja dcéra chodila k Mudr. Horváthovej a teraz po roku potrebuje nový recept na antikoncepciu. Zistili sme, že tam už táto pani doktorka neordinuje, ale zároveň dobrá správa je, že už týždeň je tam nová - pani doktorka MUDr.Mladá. Teším sa z toho, že píšete, že je super, len ma znepokojilo, čo znamená ročný poplatok? Je to za nadštandard, alebo musí platiť každý? A koľko to je? Ďakujem

nopredsaja
6. feb 2013

Teda na doplnenie mojej otázky - jedná sa o polikliniku na Vajnorskej. Ak som správne pochopila - tam má polovičný úväzok. Ten poplatok sa platí len v tom Medicoveri?

vercula75
7. feb 2013

Ahojte Mudr. Mladá Klára pracuje v dorastovej poliklinike Vajnorská 40 - NEXT.s r.o

blucia79
7. feb 2013

nemilé zistenie..ze zasa v probiose menia gynekologa.. :( chcela som sa tiez naposledy v decembri objednat a ze MUDr. Mlada je PN.. no zatial mi neprisiel ziadny mail, ze ju niekto vymenil... u Horaka som tiez bola.. mozno 2x..ale nejako mi nesedi... tak.. to idem asi hladat nahradne riesenie.. zrusit po x rokoch probios.. ?!?

korylan
7. feb 2013

zienky, neviete, ake maju vybavenie gyn.ambulancie na Vajnorskej? Teda ci tehotne nemusia chodit inam na ultrazvuk a pod.?

oriesocek
11. feb 2013

Ahojte, boli ste uz niekto v nexte na Vajnorskej u MUDr. Mladej? Ake su tam podmienky? Volala som do Medicoveru a tam je rocna platba 160 eur.