Hanbím sa za svoj výzor. Som veľmi chudá

14. sep 2020

Ahojte, za chvíľu mám nastúpiť do práce, ale sa hanbím ako vyzerám, mám z toho strašne stresy. Všetci mi hovoria, že som chudá, prípadne anorektička, ale vôbec to tak nie je. Stále sa schovavam za šaty, aby nevideli moju postavu. Mám 162 cm a 52 kg, viac pribrať naozaj už neviem, aj ked sa nasilu doslova prezieram. Pre príklad, moje miery sú 85-75-97. Prepáčte za môj vylev, ale už nemôžem na nič iné v poslednej dobe myslieť. Všetci naookolo mi dávajú najavo, že najedz sa, ty asi vôbec nejes, si hladná atď. Nikto nevie, že ma to trápi, neznášam takéto blbé reci. Ďakujem Vám

dskjhfdlkdjhl
14. sep 2020

Ani hmotnost, ani miery nevyzeraju na anorekticku. Takze naozaj neviem, co riesis, resp. co riesi Tvoje okolie.

lenuliatko84
14. sep 2020

Podla mas peknu postavu.asi nemas prsia ale na to mame pusch up podprsenky.ludi si nevsimaj,nasej rase nik nie je dobry,bud sme chude alebo tucne,nikdy nie akurat.boze co by som ja dala za tvoju vahu😀

anitka_4
14. sep 2020

Na tvojom mieste by som sa asi pri nejakych poznámkach ozvala - body shaming nie je len vysmievať sa z ľudí, ktorí su "pri sebe", ale aj z ľudí chudých

zooeynka
14. sep 2020

52 kg pri tvojej vyske je idealna vaha

bluka2
14. sep 2020

Nech sa hanbia ti, čo majú tieto kecy 😉

autor
14. sep 2020

@lenuliatko84 áno som plochá, to je pravda, ale mne nepomôže ani push up😄

amelie2017
14. sep 2020

Ja som ako 20 rocna mala 175 cm a 50 kg a ako anorekticka som si nepripadala.
Este len pockaj, ak jedneho dna priberies, to bude reci..ludi so nevsimaj, nikdy im nevyhovies.

1xenia1
14. sep 2020

Veď je to úplne normálna váha. Ja mám 160 cm a 48 kg a anorekticky teda naozaj nevyzeram. Evidentne sa ti vysmievajú také čo majú komplex samy zo seba

autor
14. sep 2020

@amelie2017 ja mám 29 a asi už nepriberiem nikdy 😅 v mojej rodine baby majú Max do 58 kg.. asi je to aj genami

autor
14. sep 2020

@1xenia1 možno majú komplex zo seba a teraz to prehodili už aj na mňa. A to je najhoršie, že zo svokrinej strany majú všetci také blbé reci, preto tam aj nerada chodím, lebo odtiaľ chodím vyšťavená.

simsalabim
14. sep 2020

Pozicaj mi tie geny 😉

lenuliatko84
14. sep 2020

Kamoska bola plocha a nestastna,nasetrila na silikony a je z nej veselsia a vyrovnanejsia zena

evkakozickova
14. sep 2020

Ja som tehotná a som chudá jak palica,tiež sa snažím jesť čo najviac no rastie mi len bruško.

jeliz59
14. sep 2020

Ja 158 CM 45 kg...anorekticka???nie zďaleka....

autor
14. sep 2020

@evkakozickova joj neboj sa, ja som ako tehotná 5 mesiacov pregrcala, vazila som 44 a potom do 9 mesiaca som mala už 65, nabehlo to rýchlo ku koncu. Po pôrode na druhý deň som mala 50 kg 😅

dkethe
14. sep 2020

A kto ti to hovori? Svagrinka nejaka vypasena? Prosim ta, mas super postavu a vsetko je to zavist.
Dufam ale ze si nezalozila toto forum na to, aby sme ta tu vychvalili a hlafili ti ego 🙂

autor
14. sep 2020

@lenuliatko84 ach jaj ja silikóny nechcem bohužiaľ, aj keby sa mi asi zišli

hennyinnsbruck
14. sep 2020

Žena, tebe chyba asi trocha sebavedomia že?

Mam o 2 kg menej, 161cm.. Zo všade asi o 2 cm menej ako ty.. A som úplne normálna,taka ideálna pre mňa 😂😂😂
Pred tehu som mala 4kg menej a to už fakt nebola žiadna výhra.

miskooo1987
14. sep 2020

Vráť sa keď budeš mat 40 kg... potom sa môžeš hanbiť za vychrtnuty výzor... akoze, z tých čísel možno radšej nos dvíhajúcu podprsenku, než utláčajúcu, ale naozaj tieto miery sú úplne normálne....

baboobchod
14. sep 2020

Ja mám 160 cm a 46 kg a určite nie som anorektička 🤣 normálne štíhla, športujúca. Mala som aj 40 kg a veru- vtedy to bolo zlé 😳

0silvia0
14. sep 2020

Ako vyzeraju tie tetule, co ti hovoria, ze si chuda? Mne to cely zivot hovorili baculky, aby som sa najedla, ze nemam ani cici ani rici, stale reci o tom, aka som chuda a ze mi daju ich 10-20 kg.
Aj tak to bola cista zavist, ale uz ich to po tych rokoch aj preslo🙃

autor
14. sep 2020

@dkethe nie nie prosím ťa, hovorí mi to svokra so švagrinou a jej strýko so ženou. Proste ja neviem, ale už 4 roky stále dookola tie isté reči. Ale oni sú taki, že na každého nadávajú, nemajú rešpekt pred nikým, predomnou ohovárajú niekoho, potom keď sa s tým človekom stretnú, tak mu idú rit vylízať, mne iba oči vyskakujú. Ale tie reči ma rania na moju osobu, asi si to veľmi pripúšťam. Asi im poviem, že radšej chudá ako prasa a tým skončím a nemusím k svokre ani chodit. Neviem už ako by som ich slušne odpinkala

lucinka1988
14. sep 2020

Tak ja mám po jednom dieťati 59kg a 177cm a teda od anorektičky aj vychudnutej postavy mám ďaleko, takže nechápem...

amelie2017
14. sep 2020

och, keby so videla moju rodinu. Este aj 55 rocne mozu ist fotit katalog na bikiny- tehlicky na bruchu, uzasny zadok, ozaj od 15 rocnej najmladsej sesternice po moju 57 rocnu maminu. Ja som bola ako ony, ked tu zrazu...
Obcas si urobia zo mna zarty, ze som od postara, ale najdolezitejsie je byt spokojna sama so sebou a na ostatnych 💩💩💩

yasmeena
14. sep 2020

v dnesnej dobe sa po uliciach potuluje vela obeznych jedincov,tam padom normalne stihla zena popri nich vyzera prilis chuda...radsej sa cvic vo vhodnych odpovediach tymto vyryvacskym tlstochom,ktore ich uzemnia..mimochodom-ziadna obezna sa takto psychicky netyra,este si da na seba ultraminisortky 😂....muz si ta vybral taku aka si,tak co...a nezabudaj,ze oblecenim skor zamaskujes chude telo nez velky bachor...a vytesuj sa,mozes veeeeela papat,aj cokolady 😀 ..dopraj si hlavne bielkoviny,tvaroh,vajicka...bola som volakedy tiez chuducka,na gympli ma volali vesiak,hoci som zozrala viac nez brat...a teraz... 😂 a ked sa pri niekom necitis dobre-tak sa s nim prestan stykat 😉,lebo ludi nezmenis...

nickiee0
14. sep 2020

Vôbec nie si chudá, ja mám o 16cm viac a 60kg, v páse a bokoch mám menej CM ako ty a som so sebou spokojná a ak náhodou priberiem na viac ako 65kg cítim sa zle. Bude to asi len v tvojej hlave a reči ostatných si nevšímaj 😉

0silvia0
14. sep 2020

Slusne ich odpinkaj tak, ze im povedz, ze kvoli nim priberat nebudes a ze ano, uz si to uz 100x pocula, ze sa nemusia stale opakovat🙄

yasmeena
14. sep 2020

skus im povedat,ze za kazde 1 kilo,ktore oni zhodia,ty 1 priberies a budete konecne vsetci podla normy 😂 daj im to ako vyzvu 😀

autor
14. sep 2020

@yasmeena mám laktozovu intoleranciu, ale inak jem všetko 😄 no ja si nedám na seba ani leginy, radšej voľné šaty, nech na mňa nikto nepozerá 😁 ale čo poznám plnšie baby, tak naozaj sa za nič nehanbia

nickiee0
14. sep 2020

Váhu druhých ľudí riešia len tí, čo majú problém s tou svojou, ty môžeš byť rada, že sa môžeš prežierať a budeš stále vyzerať dobre 🙂