Čo okrem tehotenstva môže zvýšiť hCG v moči?

27. okt 2022

Baby čo okrem tehotenstva a cysty môže zvýšiť HCG v moči?
Na tehotenstvo mi pridu testy slabe a aj digi ukazuje nizky tt.

martul
27. okt 2022

Aj slabé hcg a nízky tt je lepšie jak nič. Prečo by to nemohlo byť tehu?
Lieky, hormóny,.....neuzivaš?

autor
27. okt 2022

@martul neužívam žiadne liekyx mala som zinnat na zapal močovych ciet. Mam problémy, palenie po sexe. Dnes idem k doktorovi a meškami mi 2 dni ms tak som si spravila test ked vysiel pozitivny spravila som dalsi digitalny a tam bolo 1-2 co je malo ak by to bolo tehotenstvo. Sex sme pocas zapalu nemali. Co bolo niekedy v strede cyklu takze mi to ani nevychadza na tehotenstvo. Hormony neužívam žiadne. Mimo to mam problem s otehotnenim. Inak som po potrate v auguste ale pdvtedy som ms mala takze ani to by nemohlo byt ze nieco ostalo v maternici… mam strach nech to nie je nieco vazne

ikonica
27. okt 2022
nivea22
27. okt 2022

Ak si po potrate v auguste ešte stále môžeš mať mierne zvýšené hcg. Ono klesá na nulu aj niekoľko mesiacov zalezi od toho ake vysoké si ho mala v case potratu. Samozrejme pokiaľ ti lekár nesledoval jeho pokles v krvi až na 0.

autor
27. okt 2022

@nivea22 nesledoval ale mne ms prisla na cas teraz druha meška

noami12
27. okt 2022

1-2 nieje malo na digitálnom teste, to je reálne 1-2 týždeň od počatia, nie tyzden tehotenstva ako od MS 🙂

ikonica
27. okt 2022

Kedy naposledy bol nechraneny sex? To je podstatne...

autor
27. okt 2022

@noami12 ja viem ale malo by byt uz 2-3 ked 2 dni meska by to bol 5tt

autor
27. okt 2022

@ikonica neviem nesledujem to keďže prirodzene otehotniet som nedokazala boli sme na ivf potom sa sice podarilo ale skoncilo to zle v auguste. A nemyslim si ze by sa to podarilo 100% mam jeden nepriechodny na druhom je ovulacia velmi malo. 🤷🏽‍♀️ Ratam s tym ze ideme na ivf znova

autor
27. okt 2022

@ikonica hlavnr mala som zapal mocovych ciest a tabletky som dostala uz 14.10. Takze posledny bol onolo 10.-13.10. Neviem to 100%

noami12
27. okt 2022

A vieš kedy si mala ovulaciu ? Lebo mne keď meskal ms tiež mi to ukázalo 1-2 a tehotná som

autor
27. okt 2022

@noami12 neviem nakolko to je druha ms po potrate doktor povedal ze cyklus sa musi dat do poriadku takze neviem. Mavala som skor ale teraz je to tazko povedat ani som to nesledovala nic

autor
27. okt 2022

@noami12 samozrejme gratulujem ❤️ Ale teda ja sa ozaj obavam zdravotneho problemu. Dnes idem doktorovi lebo mam asi mykozu alebo nejaky zapal ale o co takze mu spomeniem aj ten test nevh ma poriadne pozre lebo mam doma rocne dieta asi by ma polozilo mat rakovinu 😭

veselo_neveselo
27. okt 2022

Tak stale mozes byt tehotna 🙂 Ak aj k oplodneniu doslo okolo toho 13.10, tak by aj tie tyzdne sedeli, aj to, ze je este relat. skoro na mega silnu ciarku ;)
Drzim palce nech vam to vyjde!

autor
27. okt 2022

@veselo_neveselo ďakujem ale teda skor sa bojim toho zleho

nivea22
27. okt 2022

A bol to prirodzený potrat alebo ta čistili? Kontrolovali ta po potrate sonom a potvrdili ti ze je maternica uplne cista a nic v nej nezostalo ? Ja by som za tým rakovinu nehladala.

autor
27. okt 2022

@nivea22 čistili ma a bola som po 14 dnoch na kontrole a nič tam nezostalo. Babo chceme velmi ale strasne sa bojim hlavne kvoli tym testom ja viem ze kazde tehotenstvo je ine a tak dalej ale viem ako to bolo po transfere ake som mala testyaj kedy ukazalo 2-3 a ked som precitala ze rakovina to moze byt tiez tak sa bojim velmi

nivea22
27. okt 2022

Keď ta čistili tak si asi znovu tehotna. Pokiaľ si mala v case ovulacie zapal, folikul mohol prasknúť neskor a tým pádom môžeš byť naozaj vo veľmi skorom štádiu tehotenstva. Nehľadaj za všetkým to najhoršie. Behni k lekárovi a hlavne sa upokoj. 🙂 Ja som bola tehotna viackrát a testy som mala vždy inak silne zalezi aj od farbiva koľko v nich je a pri digitálnych 1-2 znamená ze si na zaciatku tehotenstva.

whatever1
27. okt 2022

Zhrnme to, mala si sex, nasledne ti meska ms, digi test pozitivny. 1-2t na digitálnom teste v case meskania ma vacsina zien. Ja ti držím palce aby to bolo tehotenstvo a aby vsetko dobre dopadlo.

autor
27. okt 2022

@nivea22
@whatever1
Ďakujem

No k doktorovi idem a uvidime hadam cystu by videl a ak by to bolo to najhoršie tak asi až o par dni… tehotenstvo isto neuvidí. Ja tiež velmi dufam že to bude tehotenstvo ale po všetkom tom zlom asi už myslim len na najhoršie..,

martul
27. okt 2022

Prosím ťa prestaň a ukľudni sa. Všetko bude ok u doktora neboj. Len mi vysvetli ako si došla na to že by to mohla byť rakovina? Máš pozitívny test, mala si zápal
..... nevymýšľaj, šak to je hovadina jak mraky.

autor
27. okt 2022
ankare
27. okt 2022

Podľa mňa si tehotná.

sense
27. okt 2022

Mozes byt kkudne aj ken tehotna. Nenamyslaj si hned rakovinu.
Mne ukazoval digi pri dcere tiez 1-2 , ked mi meskala 2-3dni. Ovulaciu nemusis mat vzdy v strede cyklu a takisto na zaciatku byva rozpatie vysky hcg dost velke.

autor
27. okt 2022

Baby včera povedala by som že po limite

autor
27. okt 2022

Dnes fotene teraz robene rano. Digi dlho načitaval. Ostatne v limite

elli333
27. okt 2022

Si tehotna ❤ gratulujem. Snazite sa o dieta ,mali ste nechraneny styk ,v case ked ma prist menstruacia mas pozitivne testy ,velmi pekne pozitivne ...na 99,9% si proste tehotna. Drzim palce aby to dopadlo dobre

martul
27. okt 2022

Gratulujem, takto toto už ozaj nemôže byť nič iné len tehu.❤️😊

autor
27. okt 2022

@martul
@elli333 baby dakujem za podporu dam vediet ako som dopadla

jaskolka
27. okt 2022

Si tehotná, to je jasne 🙂👌