CBG olej- osobné skúsenosti

25. jún 2021

Ahojte kocky, máte nejaké skúsenosti s cbg olejom? Diky 🙂

ctrl
26. jún 2021

Z týmto nie iba z CBD+CBN. Nič lepšie a z lepším účinkom som doterz nemala .

miska_kal
19. okt 2021

pripnem sa k tejto teme, kedze ma zaujima preco je vlastne dobre uzivat cbg olej, ako jasne clovek ma rozne potiaze a ja nie som vynimkou, tak ma zaujima na co vsetko by mi mohol pomoct 🙂

sandokanka36
20. okt 2021

@miska_kal a ty by si nejaky chcela aj uzivat? pripadne mas uz vytipovany? podla mna su vseobecne tieto oleje fajn. niektore priaznivo posobia na ustnu hygienu, dasna a tak 🙂 napriklad co ja uzivam jeden, tak sa stane, ze ho obcas aj prehtlnem ved jasne ale potom mam pocit, ze som aj taka kludnejsia, co je super 🙂

miska_kal
21. okt 2021

no a preco nie 🙂 treba sa o seba starat. vies co nemam vytipovany ziadny, skor si tak zistujem informacie dopredu 🙂 aha cize on moze posobit ako keby na viacere oblasti, dobre chapem?

sandokanka36
22. okt 2021

to mas pravdu, treba sa o sebe starat po vsetkych strankach 🙂 no ano, v principe mas pravdu, a to ze je teda setrny k ustnej dutine, lebo ja mam citlive zuby a dasna a celkovo som rychlo nachylna na rozne infekcie, takze na to si davam pozor 🙂 a uz ked ho prehltnes, co sa bezne stane, tak uvidis ake ucinky bude mat aj na teba 🙂

miska_kal
4. nov 2021

ale som rada, ze nie som sama, ktora ma problemy, ktore sa tykaju ustnej dutiny. je to hrozne, ked clovek neviem co by mu mohlo pomoct poriadne. tak teda toto je asi fajn, a aky konkretne uzivas? pripadne ho beries dlhodobo? 🙂

kjana1969
8. nov 2021

@ctrl aký ste používali a od akej firmy?

ctrl
8. nov 2021

https://www.modrykonik.sk/group/12182/
Vitanax firma a kupovaný od elissse 247 nezávislý dovozca .

ctrl
8. nov 2021

@kjana1969 na stránke Vitanax sú veľmi drahé .

kjana1969
8. nov 2021

@ctrl ďakujem, pridala som sa do jej skupiny, tak dúfam, že sa dozviem viac

kjana1969
8. nov 2021

@ctrl ja mám momentálne objednané od Cannapurna CBD CBG 10% a stoja okolo 100 eur, tiež nie málo, tak neviem, či som spravila dobre

sandokanka36
8. nov 2021

@miska_kal to ma vela ludi take problemy, takze jasne ze nie si sama 🙂 vies co uzivam od Zeen. mozes si vybrat ci 500mg alebo 1000mg 🙂 fuha ci dlhodobo, priznam sa ze to nepocitam, ale niekolko mesiacov to uz bude 🙂 ved vies ako to byva, clovek ide do prace, na nakup, uprace, navari a tak rychlo potom tie dni ubiehaju, ze ani nevies ako a je koniec roka 🙂

ctrl
8. nov 2021

@kjana1969 ak si sa pridala do skupiny tak elissse je velmi ochotná poradiť v tom čo si si vybrala

kjana1969
8. nov 2021

@ctrl ďakujem, čakám na schválenie priatia, ešte by som potrebovala aj olej CBN ... tak by som sa chcela poradiť

ctrl
8. nov 2021

@kjana1969 ona je veľmi zlata poradí ti tak ako mne . Len teraz trochu dlhšie nebola mala zdr. problémy.

ctrl
8. nov 2021

@kjana1969 Myslym že aj FB stránku CBD kvapky vedie.

miska_kal
16. nov 2021

@sandokanka36 fiha, tak super, vdaka za tip 🙂 a ako si sa k nemu dostala? a vlastne preco prave tento? lebo ved vieme, ze je ich teda vela na trhu. i ked chapem, ze pokial ti nieco zabera asi to nebudes menit 🙂

sandokanka36
18. nov 2021

v pohodicke 🙂 fuha, tusim mi o nom povedala kamoska, ked sme sa tak medzi recou dostali k tomu ake mam ja problemy. tak ona ho uziva, tak mi ho rovno aj poradila, nech vyskusam 🙂 ale tiez som si citala aj clanok k tomu potom. presne ako pises, je ich teraz vela, takze nie je na skodu, si nastudovat taketo veci 🙂

miska_kal
23. nov 2021

to tak vacsinou ale byva, ze cez kamaratov sa clovek vie dostat k takym produktom, to je parada. a uzivas to dlhsie, alebo len ked sa ti nahodou objavi nejaky problem, nejaky zapal?

didi2102
23. nov 2021

Ja som mala 15percentne a som sklamaná ,už si ho neobjednam,míňa sa extrémne rýchlo,vôbec to nieje že 1-2kvapky ale treba toho viac, so spánkom mi vôbec ale že vôbec nepomohol,možno prvé dni na extrémne vnútorné napätie so stresu no po týždni užívania neako efekt vyprchal sklamanie proste

sandokanka36
24. nov 2021

@miska_kal no ved presne 🙂 a hlavne asi ked clovek hovori ake ma problemy, lebo inak by som sa k tomu ani ja nedostala. vies co ako kedy, niekedy pravidelnejsie inokedy menej. ale na mna funguje super 🙂

miska_kal
29. nov 2021

@sandokanka36 tak pokial ti takto funguje tak super. lebo ako stretla som sa s tym aj ja teda vseobecne, ze pokial sa nieco neuziva pravidelne tak to je problem a je to zbytocne, pri tomto je to ok, ked ja neviem zabudnes alebo tak?

cialota
3. dec 2021

suhlasim, v dnesnej dobe je to taka ako keby pomocka pre ludi, co maju nejake problemy, ci uz teda s ustnou dutinou a podobne, lebo je ich vela a aj ja sa k nim radim. mne staci ked zjem napriklad tvrdsiu korku od chleba co mi poskriabe dasna a bum hned zapal.

sandokanka36
14. dec 2021

@cialota a ty tiez taketo nieco uzivas alebo teda si davas? 🙂 hej to poznam tvrde korky alebo kludne aj cerstve nejake zemle to vie byt peklo 🙂 u nas si na to zvykol uz aj manzel, jemu sa neustale robia afty, ked pije z plechovky nieco, tak si da par kvapiek potom 🙂

cialota
15. dec 2021

vies co nie, neviem co by mi na to pomohlo. to si skor dam vtedy pokoj od nejakeho tvrdsieho zaschnuteho jedla :D a je to 🙂 a toto na afty a na doranane dasna pomaha?

sandokanka36
3. jan 2022

@cialota no tak radsej kupovat cerstve ak vies ze toto ti skodi, tak na co si zbytocne robit zlobu 🙂 staci podla mna fakt kusok poskriabaneho dasna a hned sa tam moze dostat zapal. ano toto pomaha, teda mne pomohol ich dat do poriadku a nemam to v ustach take citlive stale.

cialota
5. jan 2022

ale to fakt funguje len na zapaly? ved ked nejaku cast clovek aj prehltne tak co potom? to citis nejake ucinky napriklad?

sandokanka36
10. jan 2022

vies co ono je to tak, ze ked si to kvapnes tak by si mala pod jazyk a chvilku sa to tam snazit udrzat 🙂 inak sa nic nedeje ked to prehltnes ved to ti len dobre moze spravit 🙂

fabrika
17. jan 2022

ma ten olej aj nejaku chut?

sandokanka36
18. jan 2022

no akoze nepovedala by som, ze ma neutralnu chut to nie, nieco tam citit ale neviem ti to dobre opisat. vyraba sa ale aj z kokosoveho oleja, takze ak mas nejaku predstavu ako chuti kokosovy olej, tak je to nieco podobne. nie je to ale nic take, co by mne osobne co sa chuti tyka vadilo 🙂