Búšenie srdca po vakcíne

kristinalu
13. jan 2022

Ahojte slecny, viem ze sa to tu uz riesilo, avsak, moja otazka je, tie co ste mali skusenosti s busenim srdca po vakcine a zvysenim tepom (okolo 70-80), ci ste brali nejake lieky na to a kolko vam cca pretrvavali tieto potiaze. Dakujem velmi pekne.

vanda323
13. jan 2022

@kristinalu To není vôbec zvýšený tep. Akože nech sa vyjadrí aj niekto skúsenejší ale podľa mňa je yo úplne normálne. Ja som síce tehotna, a nedávno som mala holter kt. Mi zaznamenal tep 154 a nijak sa to u mňa nerieši

dominidi
13. jan 2022

Toto naozaj nie je zvyseny tep, zrejme si zbytocne nahovaras nieco co nie je.

kristinalu
autor
13. jan 2022

@vanda323 no ja mavam bezje okolo 55. viem ze je to mierne zvyseny tep ale busenie srdca mam...

livuska124
13. jan 2022

Na tep 70-80 ti nikto žiadne lieky nepredpíše, keďže je to normálny tep.

luccija
13. jan 2022

@kristinalu kedy si bola očkovana?môžeš to mať z toho veľa ľuďom sa to stáva, ale po pár dňoch to prejde

martinka13
13. jan 2022

To je môj tep v kľude 😀

danielahamar
13. jan 2022

Viem presne o com hovoríš, ak máš telo nastavene na 55,tak pri 70 nevie co s tým, nič len magnézium, lenže ten znižuje aj tlak

vanda323
13. jan 2022

@kristinalu Chápem. Tak skús zavolať obvodnej nech ti predpise Magnosolv mne to pomáha na búšenie srdiečka

anonymgirl
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ewka9
13. jan 2022

Takýto tep keď mám sa radujem..ja mám taký tep a to beriem lieky na zníženie pulzu..máš normálny tep buď v kľude 🙂

sam2
13. jan 2022

To nie je zvyseny tep. Na busenie srdca (ostalo mi to po kovide) mi lekarka predpisala magnezium Magnosolv.

c_est_la_vie
13. jan 2022

Ja som mala problemy, z bezneho 65 v pokoji mi vystrelil na 110-120 v sede, 150 v stoji. Bola som i na kardio a lekar mi odporucil covirin ( je to volnopredajny doplnok) , behom tyzdna sa tep upravil a mierne klesol ( tak ze mi uz nebolo na odpadnutie v stoji aspon). Ked som po mesiaci vysadila opat mi naskocil vysojy tep, tak som dobrala 3 balenia.
Tedaz som polroka po vakcinacii, covirin uz neberiem, mam v pokoji okolo 70-75 povacsine, tak sa to nastastie upravilo.

anickaaa6aaa
13. jan 2022

To nie ke zvýšený tep.. Tento mam bezne v klude.. Takze bez obav.

kristinalu
autor
13. jan 2022

@luccija pred 2 tyzdnami. Odvtedy mam tento problem.

kristinalu
autor
13. jan 2022

@danielahamar Dakujem Daniela, presne tak, viem ze velmi vela ludi by boli za takyto tep radi, len ja nie som zvyknuta...

kristinalu
autor
13. jan 2022

@c_est_la_vie Dakujem velmi pekne, toto pomohlo!

ankare
13. jan 2022

@c_est_la_vie dúfam,že už nepôjdete na ďalšiu dávku. 😥
@kristinalu

kristinalu
autor
13. jan 2022

@c_est_la_vie je to prosim Ta Covirin vyzivovy doplnok?

c_est_la_vie
13. jan 2022

@kristinalu ano. Inak odporucam online objednavat, je to dost drahe a online je to cca o 10 eur lacbejsie

@ankare momentalne nemam v plane 🙂

kristinalu
autor
13. jan 2022

@ankare neplanujem.

kristinalu
autor
13. jan 2022

@vanda323 Dakujem velmi pekne Vanda. Beriem uz tyzden ale zatial zmeny nevidim... Ako rychlo Vam to zabralo? 😊 Dakujem!

euka210
13. jan 2022

@kristinalu keby si mala tak 100 tak sa da uvazovat, ale 70-80?

kristinalu
autor
13. jan 2022

@euka210 Ano rozumiem, ale celkovo sa necitim dobre, mam busenie srdca a pre mna je normalny tep 55, nie som na to zvyknuta.

panelacikova
13. jan 2022

@vanda323 ty si ešte stále tehotná? 😀

panelacikova
13. jan 2022

@kristinalu ja som mala búšenie (a mám) po covidoch. vždy to trvalo príliš dlho.... a bolo (je) to otravné. a to som rada, že som obišla "len" s týmto viac-menej. a pod pojmom búšenie cháp buď tep 110 a viac alebo síce normálny tep (do 80), ale také silné rany mi dáva srdce, že to až cítim v hrudi, proste tento stav poznám z minulého roka a teraz opäť. zakaždým pár týždňov až 4 mesiace po covide :( paradoxne, po očkovaní som takéto veci nemala...

vanda323
13. jan 2022

@panelacikova Ach ani nevrav 👍😄😄😄
Mám pocit že už rok som tehotná 😄😄😄
Som v 35. Týždni.

vanda323
13. jan 2022

@kristinalu Není zač. Zabralo to do týždňa.
Verím že sa Vám stav zlepší tak aby to vyhovovalo Vášmu telu ♥️

luccija
13. jan 2022

@panelacikova si mala druhý x COVID?mne také silné búchanie a preskakovanie sa objavilo 2 m po Covide bola som u kardiologicky echo, holter, ale nič sa našťastie nezistilo Bolo to veľmi nepríjemné take silné busenie
@kristinalu ty si zvyknutá na svoj tep, takže jasné, že Ti to je nepríjemné.Ja by som išla k lekárke pre istotu kamarátke dali betablokatory, keď to mala.Ona si aj sanitku volala čo jej bolo zle, na šťastie to po chvíľke prešlo po vakcinacii.

kristinalu
autor
13. jan 2022

@panelacikova Tak dufam ze aj Vam to prejde. Presne ja mam tu 2 variantu tep do 80 ale srdce mam pocit ze mi chce vyskocit z hrude. Viem, ze to nie je nic tak strasne len sa pri tom neviem na nic sustredit...

kristinalu
autor
13. jan 2022

@luccija Dakujem velmi pekne... Prave tym betalblokatorom sa chcem vyhnut, lebo vacsina ludi ak to zacne brat to uz nevysadi...