Ako zistím, či som ešte panna?

nedamreallmeno
28. jún 2020

Ahojte.
Som dospelá žena a mala som pred pár dňami svoj prvý sex. Avšak môj sexuálny partner ho mal proste malý.
Počas toho ma to jemne bolelo ale bolesť bola horšia po tom ako to skončilo. Nebolo to nič hrozné len ma tak pichalo v podbrušku a nešla mi žiadna krv.
Dá sa nejako prísť na to či ešte panna som?
Prečo to chcem vedieť? No tak napríklad keď na to pôjdem s niekym iným tak nech viem či mám čakať bolesť alebo nie.

lucineska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nnnuuunnn
28. jún 2020

mozno si tam skus nieco vopchat, ze pokial to pojde. 😀 a zistis

veronika4495
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nedamreallmeno
autor
28. jún 2020

@lucineska mám 20 rokov 😊

klarissa25
28. jún 2020

@nedamreallmeno tak o veku dost pochybujem 😂😂

nedamreallmeno
autor
28. jún 2020

@klarissa25 prečo? Pretože som bola panna tak 'dlho'? Každý má svoj vlastný rozum a vie čo kedy chce.

klarissa25
28. jún 2020

@nedamreallmeno vobec nie preto 😂😉😉

veronika4495
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nafka0483
28. jún 2020

@nedamreallmeno Pannou nie si dovtedy kym mas blanu, ale kym nemas prvy styk. Ten si uz mala, panna teda nie si. To ale neznamena, ze pri dalsom styku ta uz nic nebude boliet alebo ze nebudes krvacat, mozes a nemusis.

zirafienka
28. jún 2020

@lucineska 👍

liluska68
28. jún 2020

a ak ti ide o to zistiť, či máš panenskú blanu, tak gynekolog to uvidí hned. Inak, priklánam sa vyššie, bolieť to môže aj pol roka pravidelného sexovania. Hold, každá sme iná.

kitycat
28. jún 2020

Ak si mala sex tak panna uz nebudes... Ze chces povedat dalsiemu frajerovi, ze vlastne si panna lebo ten predtym ho mal maleho a teda zi asi neprenikol blankou to uz je ine😆

janynyna
28. jún 2020

@viestta to isté napadlo aj mne 😂

radiah
28. jún 2020

Nech ti tam dole ten tvoj s malym prirodzenim fukne 😄😄😄 ak ta to postekli, tak na blanu mozes len spominat 😄😄😄

janynyna
28. jún 2020

@radiah jaaaj tak toto je dobreeeee 😂😂😂😂😂😂😂😂

katka2602
28. jún 2020

@radiah 😂😂😂😂😂 bože skoro som sa zadusila vlastnou slinou 😂😂😂😂

radiah
28. jún 2020

@katka2602 @janynyna domaca uloha na dnes vecer... Poprosit partnerov nech nas tam pofukaju... Ak by sa u niektorej zjavila panenska blana, tak treba otvorit flasu vina 😄😄😄😄

zirafienka
28. jún 2020

@radiah 😀😀😀

janynyna
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cacianka
29. jún 2020

Nebudte take hnusne ....

senta_sofia
29. jún 2020

@nedamreallmeno navstevujes uz gynekologa? Ak nie, najvyssi cas, tu ti odpoved neda nikto. Nemusel ju roztrhat uplne, bolest, ktoru popisujes nemusi mat vobec suvis s blanou.

alexk12
29. jún 2020

@nedamreallmeno skus si tam strčiť niečo trebárs mrkvu😉

simonka9090
29. jún 2020

Tak Skús ešte raz s ním ísť a uvidíš😁 to aký má zmysel že nechceš s niekým iným čo si ptm?? 😂😂

radiah
29. jún 2020

@janynyna hahahaha sama pride, z dlhej chvile 🤭😄😄😄😄😄😄

dianaorava
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
barborizzy
11. apr 2021

@veronika4495 môžem napísať súkromnú správu ?

nafka0483
11. apr 2021

@barborizzy Omg, ty to este stale riesis?

barborizzy
11. apr 2021

@nafka0483 wau niekto má tu sleduje alebo čo za každým sa tu objaví to ti už nepríde trápne ? Má furt spomínať v komentárov