Oblečenie pre dievča na sánkovanie

tomos
23. dec 2023

Dobrý deň možno riešim blbosť ale moju 7 ročnú dcérku keď púšťam von sánkovať sa tak skoro každý deň riešime čo si oblečie von sánkovanie ako samozrejme oblečiem jej otepľovacky bundu pod to tepláky sveter ale pod ten sveter sa vždy dohadujeme čo si oblečie a keď ma náhodou všetky tričká alebo rolaky v praní tak má ešte zopár pekných kockovanych košieľ a tie nie a nie nosiť tak otázka znie ako ju skúsiť presvedčiť aby ak tie nosila alebo ju rovno prinútiť??? Že nepôjde von sa sánkovať?? Ďakujem za rady😉

januska12323
23. dec 2023

To je taká zima u vás? Za mňa by stačil sveter a bunda, popripade obyčajné tielko pod to.

patka06
23. dec 2023

Bunda, sveter k tomu už max tielko alebo tenké tričko

tomos
autor
23. dec 2023

@januska12323 jj veď práve že tu nás sú dosť veľké zimi a ako som spomínala že je situácia že že keď sú všetky tielka tričká roláky v prádle tak jej vtedy ostávajú v skrini košele a neviem ich po dobrotky na ňu dostať

babulkomale
23. dec 2023

@tomos omg to vazne? Dokup jej termo sady tricka a spodky - leginy a na to ide flisova mikina a hore bunda. Ja mam chalanov ale teda prave preto vsetkeho nadostac, pretoze za den su mokri aj trikrat plus samozrejme na lyzovacky treba vsetkeho dost.

veronikaszabova
23. dec 2023

@tomos akoze ty chces vydierat svoje dieta? Nedas si koselu,, nejdes von?? 🤦🤦🤦🤦
Esteze moje decka nosia to, co chcu. Nikdy by ma nenapadlo ich nutit obliekat si nieco, co nechcu.

0silvia0
23. dec 2023

@tomos kosele hod na bazar, ked ich nechce. A dokup to, co nosit chce. Ved uznaj, kosela na sankovacku musi byt vrcholne nepohodlna. Alebo per castejsie, nech ma dievca ciste veci.

patka06
23. dec 2023

@tomos 7 ročná už vie v čom sa cíti pohodlne - košele jednoducho odložiť, dokúpiť tričká alebo častejšie prať
A na sánkovačky obliekať menej - deti sa zahrievajú pohybom.
Pozerám, že Nová Baňa - tam ani poriadna zima nie je

lenka.25
23. dec 2023

Fakt sa ma sankovst v košeliach 😂 . Nemyslíš vážne . Kup termopradlo a vybavené . V Lidl majú súpravy pre deti za 9€

tomos
autor
23. dec 2023

@veronikaszabova už som povedala že sú situácie keď všetky tričká tielka atď v prádle a v skrini jej ostanú len košele a zasa nechcem aby prechladla len chcem aby bola poriadne oblečená to je celé

veronikaszabova
23. dec 2023

@tomos tak per castejsie, alebo dokup tricka. Kde je problem?

tomos
autor
23. dec 2023

@patka06 to je zla lokalite to je chyba niesom odtiaľ ešte som to nestihla zmeniť

tomos
autor
23. dec 2023

@lenka.25 tak ale zasa nie je košeľa ako košeľa či??

patka06
23. dec 2023

@tomos preto som sa čudovala, že píšeš o zime a sánkovačke
Tak či tak - košeľa na sánkovačku NIE

lenka.25
23. dec 2023

@tomos nevidela som deti sa sankovat v žiadnych košeliach . Aj ten limec asi dcere vadi

tomos
autor
23. dec 2023

@lenka.25 ani nie skôr gombíky a ich zapínanie

dadis
23. dec 2023

@tomos naco si dietatu vobec kosele kupovala? Ved to je nepohodlne, komplikovane sa to oblieka a na sport? naco? ved tricko kupis za par susnov, ak ich mate malo..

tomos
autor
23. dec 2023

@dadis tak dosť jej celkom pristanú

simona92101
23. dec 2023

@tomos na sankovanie/lyzovanie len termopradlo,kupis aj v Lidli za par supov.neviem si predstavit lietat po vonku so sankami v koseli 🤦‍♀️ ved to sa v tom musi potit,nepohodlne celkovo na pohyb.ako sa vam moze stat,ze nic v skrini nezostane?per castejsie,a ked nerada nosi kosele tak jej ich nekupuj len preto ze tebe sa to paci🤷‍♀️

majka176
23. dec 2023

Tiež sa prikláňam k názoru, že by bolo lepšie dokúpiť viac tričiek na striedačku, ako ju nútiť, nosiť, čo nechce. Ja mám 8 ročnú dcéru, ale teda nikdy som ju nenútila nosiť niečo, v čom sa cíti nepohodlne, aj keď jej to pristane🙂

patka06
23. dec 2023

@tomos keď jej pristanú, m§že ich nosiť do školy, na krúžok a tak, na sánkovačku sa naozaj nehodia

tomos
autor
23. dec 2023

@patka06 to je dobrý navrch ale ako teda ju presvedčiť aby to nosila do školy alebo teda ten krúžok???

veronikaszabova
23. dec 2023

@tomos a naco ju chces presviedcat, aby to nosila, ked sa v tom evidentne neciti OK?
Ty nosis oblecenie, ktore nechces nosit?

patka06
23. dec 2023

@tomos keď nechce tak nijako, vyradiť ich zo šatníka a kúpiť to v čom sa cíti dobre

kleopatra114
23. dec 2023

A tie košele si vyberala ona a teraz ich nechce ? Pre mna by aj to bolo rozhodujúce . Ale teda, moju 7 ročnú by som do žiadnej kockovanej košele nenatlacila ani stádom volov a to je fakt , že skromne dievčatko , ktoré má na máločo pripomienky

tomos
autor
23. dec 2023

@kleopatra114 veď práveže ona si to vybrala keď sme boli v obchode že bude nosiť bla blaaa aj si ich tam vyskúšala sadli jej super a že vaaa ako bude zapínať gombícky no a Potom o pár dní ju to nejak prešlo

diana45
23. dec 2023

@tomos prosím ťa prečítaj si všetky komentáre ešte raz......!!!!

saxana000
23. dec 2023

Termo gate a natelnik na to mikina oteplovacky bunda capica sal rukavice boty a hotovo..

lauriik
23. dec 2023

Prosim ta dokup jej par triciek alebo zacni castejsie prat. Kosela sa na sankovanie naozaj nehodi.

viestta
23. dec 2023

Tak vytiahni tricko z prania a oblec jej ho. Kvoli sankovacke taky cirkus?

alex49
23. dec 2023

na sankovačku môže mať aj nosené tričko, pod bundou a svetrom ju nikto nebude čuchať. Ak má mladá málo tričiek, že nemá čo nosiť, tak jej dokúp. Hádam nebude kvôli neopratému tričku sedieť doma.