Vhodné šaty ako svadobný hosť

ladydeee
8. apr 2024

Ahojte.
Prosím o názor.
Sú tieto šaty ešte vhodné na svadbu?
Viem, nie sú úplne "cool" a podľa najnovších trendov.
Alebo radšej hľadať iné???
Ďakujem

vyrovnanaosoba
8. apr 2024

@ladydeee za mňa niečo iné.

zojazoja
8. apr 2024

@ladydeee tiež za mňa niečo iné.

januska12323
8. apr 2024

Šaty mi nevadia ale nejak mi na tebe nesedia.

ladydeee
autor
8. apr 2024

Ešte doplnim, že nikdy som nebola "fanusik" modnych trendov, takže je úplne možné, že môj vkus je úplne mimo 😀

crazy_lazy
8. apr 2024

Mne osobne sa tiež nepáčia ale na druhej strane, ak sa tebe páčia, nevidím žiaden dôvod prečo by nemali byť vhodné na svadbu.

birika
8. apr 2024

nie, urcite nieco ine

ckocka
8. apr 2024

Mne sa zas nepáčia cool trendy. Sedia ti dobre, ja by som ich možno skúsila oživiť nejakou výraznejšou brošňou v páse kde sú stiahnuté. A potom k tomu doladiť niečo na krk, náušnice, podla toho čo rada nosíš.

martinkatinka
8. apr 2024

Vhodne su, dobra podprsenka, lodicky alebo sandalky na opatku.

ladydeee
autor
8. apr 2024

@ckocka tiež sa mi nepacia úplne trendy vecičky, predsa len strihovo tieto šaty boli ok pred pár rokmi...
Len som lenivá hľadať 😀 preto ma zaujíma či to je ešte v rámci normálu alebo ich úplne zatratiť.

ladydeee
autor
8. apr 2024

@crazy_lazy mne sa j páčia, aj keď viem si predstaviť iné.
A paradoxne sa v nich cítim dobre

ckocka
8. apr 2024

@ladydeee Ak chceš, obleč si ich. Ak sa v niečom cítiš dobre, už to samo o sebe ti pridáva plusové body za vzhlad, ovplyvňuje to držanie tela, vystupovanie celkovo.

pinkgirl
8. apr 2024

@ladydeee šaty sú podľa mňa normálne, spoločenské a vhodné. Akurát fotka je taká krivá a hlavne to chce lepšiu podprsenku, lebo tu máš jeden prsník vyššie a druhý dole 😀 a na to viazanie by som si kúpila štrasovú brošňu v striebornej alebo zlatej farbe a k tomu dolaď náušnide, topánky nejaké nude/bežové, lodičky, kabelka spoločenská.

juliacenc
8. apr 2024

@ladydeee samozrejme, ze su vhodne, preco by neboli. Ak sa v nich citis dobre, tak zbytocne minat peniaze na dalsie saty

zuzubb007
8. apr 2024

Sú to vhodné šaty na svadbu, farba je super, mne osobne prekáža na páse ta spona je riadne retro, dobrá podprda, vlasy a mejkap a budeš to mať dobre, ak sa ti páčia kľudne si ich oblec, béžové lodičky a kabelka a ides

lucia13022023
8. apr 2024

Podľa mňa tiež ok. Nepáčia sa mi, ale to je moja preferencia. Ale na svadbu sú vhodné.

guudy
8. apr 2024

@ladydeee aj podla mna su vhodne na svadbu.

ladydeee
autor
8. apr 2024

@pinkgirl ano, podprsenka bude urcite iná.
Ďakujem za nazor

thoughtfulweirdo
8. apr 2024

Za mňa jasné. Úplne inak vyzerajú takto, než budú vyzerať s opatkami a celkovým stylingom 🙂

guliver19
8. apr 2024

@ladydeee klasicky pekne saty, sedia ti, na svadbu dobra volba. Nemenila by som a vzala by som si ich

ladydeee
autor
8. apr 2024

@ladydeee samozrejme počítam so sťahujucim spodným pradlom a nejaké výrazne náušnice.
Ide mi hlavne o to, aby som nepôsobila že som sa zasekla v čase...

buberova
8. apr 2024

No vidno že nie sú úplne najnovšie, ale na to sa vyprdni.. vhodné sú 🙂

pralinka86
8. apr 2024

Dnes sa nosi fakt vsetko mozne. Su uplne v pohode, o to viac, ak sa v nich citis dobre. Je to velmi pekna farba. Make up, vlasy, nejake náušnice, sandalky a bude to vyzerat este lepsie.

nelka93
8. apr 2024

Mne osobne sa nepáčia, ale je podstatne ci sa tebe. Ak si v nich spokojná, tak ti náš názor môže byť ukradnutý🙂

valise
8. apr 2024

Skratila by som ich a rozporok potiahla vyssie

ailiba
8. apr 2024

@ladydeee aj podla mna su vhodne... Len by som este dala doplnky. Zlate sandalky, brosna, nausnice, ale nieco na krk a vycesane vlasy.

klaudinkad
8. apr 2024

@ladydeee čo sa týka vhodnosti, určite SÚ vhodné

zeldia
8. apr 2024

@ladydeee za mňa saty úplne ok, uzi si svadobnú zábavu a nemíňaj peniaze na somariny nech sa predvádza nevesta ty sa zábav😉

jaskolka
8. apr 2024

Normálne spoločenské šaty, na svadbu sú vhodné. Keď k nim dáš inu podprsenku, lodicky alebo sandalky na podpätku, účes, doplnky ako náušnice, retiazka - úplne v pohode môže byť

babca01
8. apr 2024

@pinkgirl áno, dobrý vkus pinkgirl... stačí doladiť detaily a je to. Často to celé stojí na "drobnostiach". Za mňa tiež šaty áno, doladiť a bude to vyzerať veľmi pekne👍

pinkgirl
8. apr 2024

@babca01 že😉, a šaty sú pritom také "ženské", v tom naj zmysle😊. A ešte keď sa v nich kočka cíti veľmi pohodlne, čo viac si priať od šiat.