Veľmi som za zanedbala - vypadám o 10 rokov staršia

28. jún 2023

Baby pomoc , snažím sa nakopnúť ,sa znova viac o seba starať, už som to veľmi zanedbala..hrôza ,vypadam o 10 rokov viac..niektoré ženy vyzerajú neskutočne dobre a ja som jak krabica..obliekam sa ako stará babka , naozaj , už muž mi povedal že to bliekas sa jak stará žena..😭 a ja si to myslím tiež ..máte nejaké typy?

jumama
28. jún 2023

Farby do šatníka omladia. A ľahko udržateľný účes, ak ťa nebaví denne byť 10 hodín pred zrkadlom 🙂

radkaradix
28. jún 2023

daj sa ostrihat, nafarbi vlasy, daj si nejaku masku na tvar, uprav obocie, uprav nechty, chod na nakupy a dokup si pekne moderne veci.. co ine poradit..

dominikamacakova
28. jún 2023

Ja s tebou pôjdem na nákupy ak chceš 😁 Aj ku kaderníčke

tanyan
28. jún 2023

Vychádza to asi zvnútra... Fitko, beh, masáž, joga... A keď príde omladenie duše, tak sa vráti aj farba do šatníka. 😉

ahhola
28. jún 2023

Žiješ... žijeme.... v prajnej dobe, co sa handier, bot týka.
Vo všetkých tých kikoch, pepkach, hmkach všade sa dá niečo vybrať a za bagatel.
Koncom 80.rokov blúzka 300 Kčs výplata 2000, sandále 500,kabat 1800...
Fakt sa vieš dnes pekne ohaknut a nemusíš vytahnut Burdu a sici stroj. 😃
Koľko km chodíš do prace, nemáš cyklochodnik, chodiť bikom?
Urobiť niečo s postavou, oddnes vylúčiť cukor a hneď ožiješ.. 🌺

maminkadeticiek
28. jún 2023

Ukaz foto.

mirage
28. jún 2023

@ahhola ja neviem, v obchodoch typu pepco a kik som teda nevidela nic pekne, co by vyzeralo k svetu a elegantne.

zuzinka888
28. jún 2023

@dominikamacakova skoda,ze nie sme z rovnakeho mesta😊

ahhola
28. jún 2023

@mirage no kým si jaspomeniem, ako sa to vsetko vola... Akurát Adler si pamätám, tam idem vždy a primárk vo Wien... (zrovna mi napadlo hento) . Akože v tescu som kúpila schopné saká po 20€....takze za minimálku ich mam 25ks a na sklonku komanca 2 až 4 kusy o to mi islo, vyjadriť pomer cena-mzda v čase.
Ja mam bohaté príbuzenstvo, začali pódikat v autodoprave a zbohatli v prvých rokoch a neštitilo sa im chodiť na Mileticku. 🙆‍♀️😂

maminkadeticiek
28. jún 2023

Nezacala by som si teraz nakupovat handry o dusu.Urob nieco co urobi dobre tebe samej.Masaz,behanie,fitko,chudnutie,zacnes sa citis tym ze sa uz len o seba takto staras atraktivnejsia.Potom to samo pride-kadernicka,pomaly novy satnik a krasa bude z teba salat zrazu inak,autentickejsie.

deti95060810
28. jún 2023

ak si silnejšej postavy tak skús schudnúť.... beh, pohyb, rýchla chôdza - to ťa nebude stáť veľa e ....
ešte rýchly efekt je kaderníčka a nákup zopár handier....

lija22
28. jún 2023

co to je oblecenie ako stara babka?

autor
28. jún 2023

@lija22 poznáš Amy z teórie veľkého tresku? Tak nejak

zuzinabila
28. jún 2023

@ahhola 🙏Pepco,Kik, určite nieee, keď chce byť vkusná a príťažlivá.

zuzinabila
28. jún 2023

@ahhola dá sa mať 2 kusy saka a vyzerať nóbl, ale aj 25 kusov a vyzerať hrozne..myslím to všeobecne, nie osobne na teba. len teda pre autorku, aby kupovala premyslene, nie na počty..

januska12323
28. jún 2023

Choď sa poprechádzať po obchodoch s nejakou kamoškou, ktorá ti poradí či sa ti tie veci hodia. Stačí farebnejsia blúzka, opasok.

dkethe
28. jún 2023

Farby do satnika? No neviem, najlepsie outfity su z kombi biela-bezova-siva-cierna-tmavomodra (nie naraz) ide o STRIH, nie farbu

mirage
28. jún 2023

@dkethe tiez si myslim, ze farby nie su vyhra.

h2
28. jún 2023

No ak sa naozaj obliekaš, ako Amy z Teórie veľkého tresku, tak to všetko okamžite vyhoď! Oni ju tak v tom seriáli obliekli úmyselne, aby vyzerala otrasne. Toto určite nechceš! Jedine, že by bol tvoj muž Sheldon Cooper. 😁

zuzanaam
28. jún 2023

@ahhola kvalita vecí dnes a za minulého režimu je absolútne neporovnateľná. Dodnes nosíme flanelové košele zo Zornice, majú hádam aj 50 rokov. Ostatné veci vydržali aspoň 10. Handry (doslova) z dnešných obchodov môžeš vyhodiť po 5 praniach.

autor
28. jún 2023

@h2 áno viem , to bol len príklad 😅 nemám Sheldona práveže za muža, môj muž je v celku pestovaný chlap😄

h2
28. jún 2023

Však aj Sheldon je. 😁
Ak ti ide hlavne o to oblečenie, tak zober nejakú kamošku, ktorá sa oblieka pekne, spolu s tebou na nákupy a nech ti poradí. A hlavne odhoď zábrany, že "toto nie je nič pre mňa" a daj šancu aj kúskom, ktoré by si si predtým na sebe nevedela predstaviť. (Nemyslím teraz vulgárne, ani výstredné veci.)

mmoni89
28. jún 2023

@zuzinabila tiež suhlasim. Akože ja som už dlho doma s deťmi ale ajtak tam nekupujem oblečenie ajked sa neprezentujem v práci. Max tak oblecenje deckám na dvor a na doma. Lebo tak aj to tak za tu cenu vyzerá, po práčke a sušičke ani nehovorím.

enoula
28. jún 2023

No a teda preco si si kupila to co si si kupila, ked si to uvedomujes?

autor
28. jún 2023

@enoula práveže vtedy som si to neuvedomavala

o__o
28. jún 2023

Na zaciatok nejake rifle sadnuce a pekne tricko/bluzka a hned nebudes vyzerat ako babka

tramtada31
28. jún 2023

Veľa spravi make up, špirála, slabší ruz, linka. Ja som namaľovaná za 10 minut, robi to naozaj veľa.

barbitos
28. jún 2023

Ahoj. Ak nepotrebujes riešiť postavu (myslím tým schudnúť) tak skús si kúpiť oblečenie podľa kapsuloveho šatníka. Nebude ti treba tak veľa vecí a budeš si môcť kúpiť drahšie veci najlepšie slovenskej značky. Tie sú kvalitnejšie, vydržia dlhšie. Skús na obrátiť na nejakého odborníka nech ti poradí čo sa ti hodí a potom si kúpiť pár kvalitných kúskov. A tak isto navštív dobrého kaderníka, kozmetiku. Držím palce.

ahhola
28. jún 2023

@zuzanaam ako co... My sme chodili dedinskej krajčírske v 80.roch,šila z toho, co ludia zohnali a tie umeliny mam doteraz v nose, ked to rozzehlovala, ani nechápem, ako ľudia mohli chodiť v tých krymplenoch, polyesteroch, dederonoch, ako v igelite.
Dnes panička kupovala košeľu, zistila 20%elastanu a chcela 100% bavlny. Ludia sú náročnejší a tak to ma byt.

jumama
28. jún 2023

Ja si myslim, ze ak by si si vybrala oblecenie, ktore nepasuje k tvojej povahe, tak sa budes v nom osivat 🙂 Nemusis byt oblecena ako babka, ak mas rada svetre a podobne, staci mozno trosku inak farebne ladit, bledsie, jasnejsie, ruzove, zelene... mozno si taky styl svetrovej zeny, a co? Vsetky farby maju mnoho odtienov, aj teple aj studene, su take poradenstva, ktory farebny odtien ti sedi a nepridava roky... napriklad supervizaz - na FB tusim je, alebo stranku ma nejaka pani, ale istoje vela takych, kde mozes nacerpat napady.
Testo test odporucam, ak by ta niekto chcel naviect do niecoho, co by ti nebolo prijemne 🙂 https://www.tanahavlickova.cz/stylovy-test-3/ Mozno zistis, ze si lezerny typ - a teda tie pohodlne veci k tebe patria... potom uz zostava len hrat sa naozaj s farbami a vybrat si svieze, take, co ta rozjasnia.