Sú tieto šaty podľa vás vyzývavé?

1. jún 2024

Mali sme s mužom potýčku. Dosť je v poslednej dobe nervózny ako sa obliekam, že nosím samé šatičky sukničky topíky. Že vraj chodim veľmi odhalená. Ale ako mám chodiť v lete? Nebudem stále len v tričku a rifliach ako nejaká nezaujímavá puťka.

autor
1. jún 2024
koniarova
1. jún 2024

Keď máš také prsia ako modelka, tak áno. Sú.

butterflyeffect
1. jún 2024

Normalne saty…. Je to debil, ked ti hovori co si mas obliekat. Ja sa nezvyknem nejako vyzyvavo obliekat ale ked uz sem tam tak mi muz maximalne na to povie ze som sexi.

margitka36526
1. jún 2024

Závisí od toho či sa pri chôdzi vyťahujú hore lebo niektorým ženám z toho už potom skoro trčia zadky 😁

autor
1. jún 2024

@koniarova mám ledva B

zuzanockamt
1. jún 2024

Ak máš do nich takúto postavu, tak áno.

muchotrafka298
1. jún 2024

Zalezi na postave, ked ich budes mat do polovice zadku a taketo vystrcene obrovske prsia /vzhladom k ostatnej postave/ tak vyzyvave budu.

autor
1. jún 2024

@butterflyeffect on si mysli, že ženy sa obliekajú pekne aby zaujali mužov. Vôbec nedokáže pochopiť tu ideu toho, že sa obliekam podľa toho akú mám naladu a tak aby som sa ja sama cítila krásna a bola spokojná. Ale nenechám si do toho hovoriť. Môže kopať nožičkami, ale nič nedosiahne

mamina7070
1. jún 2024

s B ckami tazko

lalilla
1. jún 2024

Za mna normalne saty. A kludne sa mi pacia aj na plnsej postava a kludne aj s takymito prsiami.

andrejka2424
1. jún 2024

Mne sa páčia a neprídu mi vyzývavé. Sama by som si ich nekúpila najmä preto, že nemám úplne ploché brucho ako modelka. Minule som také videla na mladej kočke a bola celkom obézna a brucho mala priam gigantické a -obťahovalo jej to každý fald jednotlivo a ešte ho mala padnuté dobre že nie do pol stehien. Dosť zle to vyzeralo a obdivovala som jej sebavedomie. Tento typ šiat pristane ženám s dokonalou postavou, inak vynikne presne to, čo človek nechce.

muchotrafka298
1. jún 2024

@andrejka2424 uplne s tebou suhlasim, toto je typ siat pre zeny bez tuky, velkeho brucha, proste s dokonalou postavou. Lebo tento strih a material Ti nedaruje nic.

butterflyeffect
1. jún 2024

Tak to je fakt prizemne uvazovanie. Tvoj muz ma zrejme nizsie sebavedomie.

ivik4
1. jún 2024

Pana boha, este taka nehrala aby mi niekto hovoril do toho ako sa obliekam. Saty su v pohode, ak mas na ne postavu, nos ich. Ja mam vsetky veci viacmenej mini ,mozem si to dovolit a paci sa mi to

gabika0825
1. jún 2024

Čo by malo byt na týchto šatách vyzývavé 😀 tvoj muž je dobre mimo, robí drámu ako keby si išla von v nohavickach. Ja by som nedokázala byt s človekom čo mi prikazuje čo si mám obliekať a čo je a čo nie je vyzývavé , veď to nosis ty nie on.

gab1sol
1. jún 2024

Na obrázku áno, ale je to postavou modelky a tým, akú má pózu. A podľa mňa aj úpravou fotky. Nie šatami. Na tebe určite vyzerajú inak, lebo však priznajme si, nie sme modelky z katalógu. Ja mám podobné, ale o vyzývavosti pri mne nemôže byť ani reč.

322sima123
1. jún 2024

@butterflyeffect prečo by to mal byť debil? Skôr sú debilni muži co dovolia svojej žene ukázať všetko a nevadí im ze po nej slintaju kadejaký uchylaci a robia si na nej,, dobre,,.. Bohu vďaka za múdrych mužov co nenechajú chodiť svoje ženy nahé ani v lete..

viestta
1. jún 2024

Tvoj problem nie su saty a topiky ale zakomplexovany chlap
A saty nie su vyzyvave

candii
1. jún 2024

Podľa mňa nie sú vyzývavé, sú sexi. Ak máš do toho správne krivky tak top 👍

butterflyeffect
1. jún 2024

@322sima123 no nemam pocit ze by v tych satach bola zena naha 🤣 nemaju ani vystrih, len su obtiahnute… pozri sa na ulici kde chodia ozaj polonahe zeny v podprsenke namiesto tricka a nie taketo saty 🤣 jasne nech si vezme rifle mikinu v horucavach len aby bol muz spokojny a muzi sa kludne budu promenadovat aj hore bez 🤷🏻‍♀️

heln
1. jún 2024

jedna chodi v rifliach a leginach na materskej tak jej muz povie, ze sa ma obliekat lepsie, lebo vyzera ako zienka domaca, druha sa vraj oblieka priliz....
tvoj jednoducho ziarli, lebo vyzeras dobre, a zrejme sa po tebe pozeraju ini.
nuz, si dospela a svojpravna, a tomu svojmu to povedz.

katka700
1. jún 2024

Autorka čisto môj názor, tieto konkrétne šaty vyzývave sú. Na fotke vidieť že je to tak tenký materiál že vidieť všetko, brušné svaly, bedrové kosti, zárezy gatiek. Nech máš postavičku jak lusk chceš aby ju každý vrátane senilnych uchylakov 65+ ocumoval?
Toto sú šaty na doma pre tvoje a priateľovo potešenie alebo k vode na zakrytie plaviek keď ideš do bufetu, nie na bežné nosenie (do práce, kostola, návštevu svokry).
Medzi zdrapom nekvalitnej látky na fotke a antisexi outfitom je široká škála možnosti ako vyzerať atraktívne a zaujímavo.

tykat
1. jún 2024

Odfot na sebe.
Malo komu pristane tento typ siat.

marca12
1. jún 2024

Vobec nie su vyzyvave. Pre mna je vyzyvave,ak mas vystrih alebo mini saty. A kludne by som nosila aj vyzyvave,keby sa mi take pacili. Pokial nechodis oblecena ako lacna stetka,tak ti ozaj do toho nema co kecat.

lizatko1009
1. jún 2024

@322sima123 a tie saty na foto sú podľa teba výzivave?

esterr_ka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nevenka
1. jún 2024

@muchotrafka298 toto su obrovske prsia??? 😅🤣. Ty si asi nevidela velkost 80G, vsak nie? To ja uz len vrece na seba asi 🙃🤪

viestta
1. jún 2024

@lizatko1009 necakaj iny komentar od cloveka, ktory da status o nebezpeci Halloweenu.

januska12323
1. jún 2024

Nie sú vyzývavé len príliš obtiahnuté, modelke vidno ešte aj, že nemá na vrchu nič.

barbora0308
1. jún 2024

Zavisi podla mna od strihu, dlzky a materialu...taketo saty vedia byt vyzyvave, aj nie. Len pre porovnanie obrazok nizsie. Za mna su prve saty nevyzyvave a urcite vyzeraju velmi pekne a vhodne na peknej postave. No a druhe su za mna prilis kratke a urcite vyzyvave. Je to ale asi uhol pohladu...