Nosenie legín a športového oblečenia do obchodov, do práce

27. aug 2024

Ahojte. Aký máte názor na ženy čo nosia normálne do mesta, do obchodov, kina, práce legíny? Mám na mysli také klasické legíny, ale aj napr. športové. A čo taký crop top alebo športová podprsenka.

autor
27. aug 2024

A ešte som zabudla napísať tepláky.

haley7897
27. aug 2024

Mas so mnou nejaky problem? 🧐🫣 teda minus ten crop top alebo podprsenky... 🙃
A teda nie do prace. Kiez by to slo...

vanilkovazmrzka
27. aug 2024

Kino ok, praca kde nerobi clovek s klientmi a nevyzaduje to firemna politika tiez ok, do obchodu ok. Do mesta na prechadzku ok.
Do divadla by som v leginach urcite nesla. Teda v sportovych. Ani na veceru v restike.

A co sa tyka inych zien, nepotrebujem mat na to nazor 🙂

katica06
27. aug 2024

A aký je tvoj názor?

emasss111
27. aug 2024

Legíny do obchodu, na ihrisko, len tak do mesta na prechádzku s dieťaťom alebo ísť nakúpiť na trh v pohode 😊 do práce možno s nejakým predĺženým topom tiež oki, na športovanie samozrejme tiež....za mňa sú legíny brutálne pohodlný kúsok a ďakujem za to, že sú 🙏😃
Ale teda kombinácia legín a crop topu za mňa nie, to už je na mňa moc a môže mať baba aj tehličky na bruchu 🤭 jedine pri športovaní je to ešte oki, ale tak to je môj názor 😊 Inak crop top na peknej postave doplnený nohavicami alebo sukňou s vysokým pásom áno, aj do kina, na večeru👍

fantaghiro21
27. aug 2024

Človek si oblečje legíny,,je to vulgárne a nevhodné
Človek si oblečie rifle ,tak je zle, roztopí sa,je to zastaralé...
Človek si oblecie sukňu,tak si ma dať gate,lebo je širší alebo má krátke nohy, krivé nohy,moc tučný atd...
Človek si dá nohavice,tak ho rozšíruju či vyzerá ako mátoha

Nemám názor, starám sa o svoj zadok tak ,aby mne bolo pohodlné, obliekam sa tak,aby som sa sama sebe páčila,môjmu manželovi a bolo decentne či primerane k situácii

Či sa ostatní na mňa nemôžu pozerať,je mi ukradnuté,ich problém....

lucia13022023
27. aug 2024

Do mesta, obchodu nosím aj športové legíny, aj podprsenku a na tom mikinu. Nevidím na tom nič zlé. Do prace ci kina si to neveim predstaviť.

levantinka
27. aug 2024

Nech si kazdy nosi a robi co chce ak tym neublizuje inym. Je mi to fuk.

lindusss2016
27. aug 2024

No zrovna vcera som sa vyskytla v meste v kratkych sportovych leginach, kedze do prace chodim na bicykli a vcera som sa rovno z prace zastavila v meste. Keby som isla z domu len do mesta, urcite by som si dala saty, ale len preto, ze som bola na bicykli a nenamalovana, by som nemala ist do mesta, ked som chcela? V sobotu som bola v kine v lodickach a puzdrovej sukni, lebo som mala chut sa tak obliect. Je mi jedno, co kto nosi a aj to, co si o mne mysli. Preco to trapi teba?

mandzula
27. aug 2024

Myslim si, ze ten clovek, o ktorom si mam nieco pomysliet, si mysli, ze je mu jedno, co si myslim. Obliekol sa tak dobrovolne, je teda so svojim odevom stotozneny a nepotrebuje nan moj nazor.

viestta
27. aug 2024

Keď ta zaujíma môj názor, kľudne si môžeš obliecť hocico v com sa cítiš dobre, teda aj legíny. Tak ako mi to je jedno u kadekoho, bude mi to jedno aj u teba ak by som ta stretla

lakebabe
27. aug 2024

Mne je úplne jedno co ma kto na sebe, pokiaľ nejde vyslovene o nejakú spoločenskú udalosť ako pohreb, svadba , oslava, príp divadlo a dobra restika.
Na bežné chodenie po ulici, do kina, do obchodu nech si každý nosí co chce. Do práce máš väčšinou nejaký firemný dress code , tam to riadi firma co máš nosiť.

abbey1
27. aug 2024

Za mňa nie. Je to oblečenie na šport a tam to u mňa končí.

mamamasama
27. aug 2024

Z fitka velakrat skocim aj do obchodu. V crope a leginach. S detmi na prechadzku leginy nosim tiez, do mesta, na kavu, kino,stretnutia sa obliekam adekvatne k danemu miestu.

panonia
27. aug 2024

Do prace chodim vacsinou športovo oblečena, v praci sa aj tak musim prezliecť....a kedže dost cestujem je to najpohodlnejšie oblečenie.

mamutka
27. aug 2024

Toto ti nenapíšem, ale aj keď ta to nezaujíma, napíšem ti, že ľudia ktorí zadávajú témy, čo sa tu pravidelne krútia ako prd v gatiach majú snáď problém s čítaním.

thirstymonk
28. aug 2024

Ako chlap beriem leginy na zenach uplne v pohode od obchodu, cez robotu, az po kostol. Samozrejme za predpokladu, ze nemas prdel jak fiat multipla. Ale aj v takom pripade je to tvoja vec.

martina1985ba
28. aug 2024

Nemám na to konkrétny názor...vlastne si to ani nevšímam kto má čo oblečené - asi tým, že mám kopu iných starostí a zaujímajú ma úplne iné veci na ľuďoch.

ukgirls
28. aug 2024

niekedy by som chcela mat problemy "jednoduchsich" ludi ....🙏

dharmasanata
28. aug 2024

Ja nosím legíny klasické k predĺženým vrškom. Ku krátkemu by mi ani nenapadlo. Mala som kolegyne ktoré tak nosili zarezané bolo im vidieť pipinu a tak 🤷 no keď im to nevadí...niektoré boli riadne pri tele (mozno aj cez 100kg) a som obdivovala ich sebavedomie, že si dali crop a legíny.. ale to boli mladšie ročníky po 20tke, tie sa už na také veci asi nepozerajú

markusrasford
28. aug 2024

@viestta odpovedala odborníčka na módu @viestta. V prípade aj iných otázok rada odpovie. Od A po Z .

inaemre
28. aug 2024

Tiez nemam nazor. Vyslovene ak je to uz vulgarne, ze zena ma 100g a tenke leginy az jej presvita spodne pradlo, tak sa trosku zhnusim...
Ale mam napriklad kamosku ktora si nikdy nic ine neoblecie. Nosi pekne kvalitne leginy, je sportovy Typ. V inom obleceni si ju uz ani neviem predstavit.

janulka1802
28. aug 2024

Ja nosím legíny jedine na šport. Páčiť sa mi to nepáči, ale dnes ľudia chodia bežne nevhodne oblečení na rôzne príležitosti. Raz v kostole mala jedna žena doslova vulgárne tie legíny. Oddeľovali sa jej polky zadku a spredu to nebudem ani opisovať. Tam to už ozaj bolo cez čiaru.

oli18
28. aug 2024

Za mna nie nikde, okrem sportu. Nepaci sa mi to, len to zvyraznujje postavu
Co by saty zakryli, to leginy odhalia. Mozno o to ide. Ja si o nositelkach myslim, ze s oblecenim sa "neparu". Hodia leginy a tricko a idu.

inaemre
28. aug 2024

@janulka1802 k tomu nevhodnemu obleceniu. V sobotu sme boli na svadbe kde jedna osoba mala na nohach croxy. 🤦‍♀️

martinka13
28. aug 2024

Je moja vec, čo si oblečiem. Tak isto tolerujem ostatných. Pohorši ma to v prípade, že je to ozaj vulgárne, alebo keď 200 kg ženy majú legíny a crop top. Ale ak to je ich vec...

maialeo
28. aug 2024

Nosiť tepláky je úplný kultúrny úpadok. No a legíny... kapitola sama o sebe.

majkadu92
28. aug 2024

Keď idem z fitka a potrebujem kúpiť po ceste rožky áno idem v legínach a crop tope do obchodu 😀

simsalabim
28. aug 2024

Ja osobne leginy a ine sportove veci iba na sport, aj ked sa sem tam stane, ze sa tak ocitnem v obchode, ak cestou musim nakupit. A vzdy sa snazim, aby v leginach prekryvalo tricko zadok.

@inaemre ja som bola na obrade v crocsoch cca 15 rokov dozadu 😂 Na moju obranu poviem, ze som mala zlomeny prst na nohe a nic ine som neobula (nedava sa to do sadry). Chodit som sice ako tak vedela, ale aby sa nikto nepohorsoval, pozicala som si barlu 😇

marsmykkok
28. aug 2024

Do obchodu ok, hlavne ak ideš z fitka, prírody, turistiky. Ja napríklad nemám čas, chuť, ísť domov a prezliecť sa a urobiť 20 km navyše na aute kvôli tomu že potrebujem kúpiť 10 rožkov a 1 mlieko. Do kina, práce a tak mi tepláky alebo legíny s krátkym vrchom neprídu vhodné.