Ktorá značka zimných topánok?

lenka58
20. nov 2023

Baby prosím poraďte, ktorá značka je naj na zimnú obuv. Snehule asi kúpim demar ale keď je sucho tak aké ?? ĎAKUJEM

anjelicek26
20. nov 2023

Pre teba ci pre dietatko? Snehule maju moje deti vacsinou kimberfeel alebo sorel, cizmy superfit, bisgaard, froddo, zateplene gumaky enfant alebo bundgaard.

lenka58
autor
20. nov 2023

@anjelicek26 pre synceka ma 20 mesiacov 🙂 hlavne nepremokave 🙂

mirkava
20. nov 2023

@lenka58 stačia mu jedny, tiež som kupovala veľa a potom posuvala ďalej ako nové...

lenka58
autor
20. nov 2023

@mirkava jedni mu stacia a na taketo pocasie potom ake topanky pouzivate ??

mirkava
20. nov 2023

@lenka58 môj je už starší, doteraz nosil také pevnejšie hrubšie botasky ale už mu dávam čižmičky. U nás už trošku sneh, som z Popradu 😊

lilyianka
20. nov 2023

@lenka58 Geox

lia2022
20. nov 2023

@lenka58 ja som kúpila zateplené gumáky , zatial nosí tie. Tiež akurát ešte niečo pozerám, nejaké snehule alebo čizmy lebo mi je trápne aby všade chodil v gumakoch..🙄. Napr. k doktorke alebo do mesta..to využívame skôr na prechádzky po dedine 😉.

anjelicek26
20. nov 2023

Zalezi aku ma nohu, vysoky nart, siroka noha - znamena ine topanky ako uzka noha nizky nart...

lenka58
autor
20. nov 2023

@mirkava a cizmicky ake ?

mirkava
20. nov 2023

@lia2022 u detí sú gumáky ok kdekoľvek a ak sa mu dobre v nich chodí

lenka58
autor
20. nov 2023

@anjelicek26 uzka noha a nizky art

anjelicek26
20. nov 2023

@lenka58 tak potom kludne bobux, tie nosila dcerka ked bola mala taketo napriklad https://www.bobux.de/patch-forest-735103

mirkava
20. nov 2023

@lenka58 väčšinou chodíme do sportisima a vyberieme nie moc drahé. Už som sa naučila, že investovať do detského oblečenia sú vyhodené peniaze. Budúcu sezónu mu už budú malé a na tu jednu mu aj tie lacnejšie bohate stačia

lia2022
20. nov 2023

@mirkava chodí sa mu v nich dobre ale predsa ešte zvažujem že by bolo fajn keď by mal ešte jedny topánky na výmenu keď nieje mokro .. keď niečo vymyslíte, dajte vedieť.. možno sa neham inšpirovať 😉.

enoula
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lenka58
autor
20. nov 2023

a mate baby niekto skusenost s goratexom upravou mala niektora z vas take topanocky ?? lebo my sme zatial mali vsetky z protetiky ale sa bojim ze zimne mu premoknu ...

lia2022
20. nov 2023

@lenka58 teraz som inak videla v diskusii vyššie nepremokavé prešívané snehule s termovložkou z Nextu a nevyzerajú zle. Celkom sa aj mne páčia. Nemáte niekto skúsenosti? Komentáre sú tam zatiaľ neni žiadne.

stellarphoenix
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzinjan
20. nov 2023

Pripnem sa 🙂 poraďte mi prosím niečo na širšiu nožičku pre dcéru 2,5 ročnú, ďakujem 🙂

pabe
20. nov 2023

@lenka58 My sme používali a používame DD Step. Odporúčam.

princess59
20. nov 2023

En fant zateplené gumáky a ugg máme na bežné nosenie

20erika07
20. nov 2023

U nas su fajn aj primigi s goretexom

euka210
20. nov 2023

@lenka58 takym malym protetika alebo deichman

maminkadeticiek
20. nov 2023

Za mna Protetika.Kvalita,cena,dizajn-top.My sme neznicili ani jedine zimne topanky od nich,su pevne kvalitne,kozene,kozusinkove,ziadne lacne sunty a ked sa clovek povrta internetom najde vo velmi rozumnej cene neraz posledne velkosti v zlave.Prvy krat kupujem po 10 rokoch dcerke Primigi,levo skratka uz nemaju jej velkost pekne,ale ci dcere ci synovy som kupovala vzdy len protetiky.

anonymous87
20. nov 2023

Superfit alebo ecco 🙂

lenka58
autor
20. nov 2023

@maminkadeticiek a nepremokli vam nikdy z protetiky ??

maminkadeticiek
20. nov 2023

@lenka58 Nikdy.A nikdy v nich nebola zima.Nemam vsak skusenosti s barefoot verziou,ta mne prisla subjektivne dost nizka na chladnu zem,ale mozno nie je,neviem.A vzdy som kupovala take,aby mali vpredu pevnu cast/ochranu proti okopu.Vzdy som naimpregnovala a priebezne preimpregnovala pocas zimy a nikdy nepremokli.Vzdy som vyberala s kozusinkou vo vnutri nech je to aj po tejto stranke vo vnutri prijemne makkucke a teplucke.Napr syn ma uz teraz 2.rok tento isty model a to je jedna kvalitna odolna "neznicitelna" vyteplena super topanka.Podobny typ topanky som vzdy kupovala aj v dievcenskej verzii.Niekedy mavaju niektore modely na cely predok take nieco super odolne voci oderu.No ja si fakt neviem Protetiky vynachvalit,alebo som mala stastie za tie roky na super topanky.Jediny krat som reklamovana ked popukal jeden model ale to boli velke velkosti a hned mi vratili peniaze.Ale pozri.aj tu na MK.Niekedy maminy predavaju nove nenosene za nizke ceny,treba len pokukat.

lenka58
autor
20. nov 2023

@maminkadeticiek dakujem krasne za vysvetlenie 🙂 mozem sa opytat tento typ ste uz pouzivali aj na taketo pocasie ako je dnes alebo az ked bol sneh ??

maminkadeticiek
20. nov 2023

@lenka58 Jasne,maly ich mal toho roku akurat dnes prvy krat v skolke.Uz ked klesne teplota na nejakych 5 stupnov,tak ja davam cizmicky,ale naimpregnovane.A ked je uz ozaj ze sneh,sankovacka tak striedam so snehulami Demar s ovcim runom.

lenka58
autor
20. nov 2023

@maminkadeticiek super dakujem za poradenie 🙂