Kde kupujete nohavičky?

Dnes o 11:50

Minule som si kúpila nohavičky v Pepcu, take pekné s čipkou a materiál príjemný jemnučký, veľmi dobre sa nosia.....muž ma zdrbal prečo si nekúpim kvalitné, že z takého obchodu nie. ..otázka teda je, kde kupujete nohavičky?kvalitné alebo nekvalitné....aj tak si myslím že tie drahšie sú veľakrát kvalitou dosť podobné s tými nie drahými

viestta
Dnes o 11:52

Ja kupujem u Cinana, ked natrafim na bambusove. Bez cipek zo zasady, ked maju bezsvikove, tak zoberiem aj 5 naraz

mimuska328
Dnes o 11:53

Dedoles tie hipsterske kedze sú vyššie tak mi zakryju kríze alebo potom čipkované v bonprixe na štýl tanga. Mala som ešte aj z myprotein takisto tanga a perfektne sa tiež nosia

lucka_ke
Dnes o 11:54

nedávno zverejnili test, že spodné prádlo obsahovalo priveľa bisfenolov a to najmä z lacných obchodov... prečítaj si https://www.topky.sk/cl/10/2871471/Znepokojive-...

lubisvecko
Dnes o 11:55

Mna by akoze zaujimalo, preco to jeho trapi? 😀 Vsak nenosi ich on ale ty. Ale mozem sa aj mylit 😂 Chlapa vobec nemusi zaujimat, co ja nosim, tak ci tak mi ich da len dole, no nie? 😀

angeli121212
Dnes o 11:57

Noo môj muž podľa mňa ani nevie kde si kupujem nohavičky... Tiež sa divím, že ho to trapi ale teda k veci ja si ich kupujem všade kde objavím a neriešim

autor
Dnes o 12:00

@lubisvecko
@angeli121212 isli sme okolo obchodu a ja ze idem si kupit, preto vedel co a kde, inak netusi kde co kupujem

muchotrafka298
Dnes o 12:01

Naposledy som si kupila bezsvove z Oysho a neviem aku znacku v Halfprice. Ale mala som aj z Tesca fajn bavlnene s krajkou. Z Pepca som si kupila iba raz, ked som nutne potrebovala v praci na prezlecenie (necakane som dostala menzes) a vydrzali presne 1 opratie a body odtial sa mi roztrhlo pri druhom obleceni.

lubisvecko
Dnes o 12:01

Tak potom nech ti tie lepsie a kvalitnejsie aj zaplati 😀 😉 V takom pripade ano, nenamietala by som. 😀

lienoccka85
Dnes o 12:03

Ked ich ma zaplatit on tak preco nie 😀 Ale inak tiez kupujem z lacnejsich obchodnych retazcov, dokonca mam aj nejake bezsvove z Temu a tu som 😀

galganka
Dnes o 12:05

Vďaka tejto téme som práve zistila, že som zjavne zaťažená na nohavičky na "L"... kupujem Lindex, Lidl a Láskovo 😀

maca1984
Dnes o 12:09

Ja mám komplet všetky nohavičky z Victoria secret.
Keď ma chceš muž potešiť, alebo nevie čo k sviatku, objedná aj sám.
Stačí že otvorí komodu, pozrie veľkosť, strih 😁

louise
Dnes o 12:15

Lindex, Tchibo, Intimissimi

lelelienka
Dnes o 12:20

@lucka_ke ty si ten clanok co citujes aj citala? 😁 pise sa tam totiz uplne nieco ine: “Spotrebiteľná organizácia dTest teda ukázala, že podľa zistených dát nezáleží, či bavlnené nohavičky alebo boxerky kúpite v značkovom obchode alebo v supermarkete. Na základe testu sa javí, že materiál je jediným dôležitým kritériom. …. Pokiaľ chcete znížiť vystavenie organizmu bisfenolom, kupujte bavlnenú spodnú bielizeň. Tento materiál sa v testovaní ukázal byť z hľadiska chemikálií najbezpečnejším. Žiadny bavlnený produkt neobsahoval vysoké množstvo bisfenolov.”

A k otazke - ja kupujem nohavicky bavlnene, vacsinou v lacnejsich obchodoch, nic predrazene a ziadnu umelinu. A z pepca mam take, co mi najlepsie sedia.

lucka_ke
Dnes o 12:26

@lelelienka áno čítala, ale keďže lacné obchody to predávajú za pár drobných, okolo bavlny to ani nešlo

angeli121212
Dnes o 12:33

Aha chápem jasné ale je to vtipné no, že to tak prežíva

snowflakenel
Dnes o 12:42

Vacsinou tezenis. Lacnejsie,,ked su nepouzotelne,,vyhodim. Lidl ma.dobre,,no nemam.rada.take tie hrube gumy cez,zadok. Osvedcilo sa mi aj tchibo.

malaopicka
Dnes o 12:47

Iba intimissimi, nosím jedny konkrétne v dvoch farbách, vždy dokúpim 20 nových kusov a starsie vyradím a dookola.

zuzubb007
Dnes o 12:54

Intimissimi roky bavlnené, nezmenia tvar, najpohodlnejšie značka za mňa top, dokupujem furt som závislá 🤣, tam stojí kus cca. 10 eury, také z pepca by som ja nenosila napríklad, ale tak každý má rád inú kvalitu, ak ti to vyhovuje nos čo chces, muž nech neriesi

autor
Dnes o 13:00

Zeny, ved moj muz to myslel dobre, ze radsej mam kupit kvalitnejsie, bol to len jeho nazor ze v takych obchodoch sme nikdy nekupovali ani oblecenie detom, tak preco si tam kupovat spodne pradlo....neriesi, nezakazuje, nenakazuje 🤦

sajmi
Dnes o 13:32

New Yorker

lossless
Dnes o 13:35

V Lindexe

akab
Dnes o 14:58

Lindex