Je to fake?

27. aug 2023

Ahojte, dostala som darom kabelku a chcela by som zistit ci je to strasny fake, dobry fake alebo original. Muzovi sa paci ked som ju dostala ale ja si nepotrpim na high end.

sense
27. aug 2023

Je to fake

autor
27. aug 2023

@sense vdaka 😊

wishes
27. aug 2023

jednoznacny fake 🙂

tosomja
27. aug 2023

Nie som odborník, ani si nepotrpim na značkách, no napodobeniny sú také trápne...každého vec.
Tu vidno zle šitie, nepravidelný vzor.

acer11
27. aug 2023

Porozmýšľaj, či má dotyčný zbytočných pár tisíc,aby ťa takto obdaroval 😉

autor
27. aug 2023

@tosomja ved to ze ani ja nie som odbornik na toto. Raz ako pubertacka som dostala ale to bolo do oci bijuce. A tym ze viac neviem, tak som nevedela ani na toto

autor
27. aug 2023

@acer11 no myslim ze nie.. pracuje v obchode s oblecenim a doniesla kabelku z dovolenky.

veronikaszabova
27. aug 2023

Joooj, ked z dovolenky, tak jasny fake 🙂

onedaynick
27. aug 2023

@veronikaszabova tak z dovolenky v Parizi ci na Capri si kludne mozes doniest pravy LV, z hotela niekde v Side asi tazko.

mamamasama
27. aug 2023

Tá niť, čo tam trčí je jasnou odpoveďou na tvoju otázku 😬

bluemoon24
27. aug 2023

Je to zly fake, velmi zly. Mam pocit, ze ta kombinace nesedi tvarove, ta vetsi cast a hlavne myslim, ze kdyz je monogramova kabelka, tak uz na ni nikdy neni LV znak (ten zlaty).

autor
27. aug 2023

Dik baby 😃

babulkomale
27. aug 2023

Ci fake alebo original, hnusnejsiu vizaz kabelky este nikto nevymyslel. Napodobnovat taku skaredu kabelku 🤦😃

kiki68
27. aug 2023

Je to fake,pekny. Tak si ju urcite nechaj. Ja som tiez mala taky pekny fake darovany

danica2711
27. aug 2023

sorry, ale niečo také trápne by som nenosila ani keby to bol originál

daniela2202
27. aug 2023

Tieto kabelky sú otrasné.... aj cigane ich nosia... 😂😂😂👎👎👎

nini1978
27. aug 2023

Na Slovensku je neskutočne trendy nosiť kabelky Louis Vuitton a Christian Dior...
Až by človeka zarazilo,ako sú na tom Slováci ekonomicky dobre
🙄

anonymous87
27. aug 2023

Odhliadnuc od toho, ze mne ta kabelka pride gycova (ci uz original alebo fake), tak napodobneninu by som si nikdy nenosila 🤷‍♀️ pride mi to detinske a trapne. Bud na to znacku mam alebo nie… je na trhu milion krasnych dostupnych kozenych kabaliek… preco sa zhadzovat napodobneninou? Komu co kto potrebuje dokazovat

cimage
27. aug 2023

Neviem naco to vyrabaju, ja by som ocenila radsej obyc hnedu bez akychkolvek pismen, znakov, znaciek, atd. A po pravde aj keby to bol original, tak by som to nenosila. Aj oblecenie kde je maga pismenami dior, hilfiger, naozaj trapne aj ked to stoji 10000€ 🤦🏽‍♀️

luccija
27. aug 2023

Bola v Turecku?🙂je to fake.

babulkomale
27. aug 2023

@cimage ja sa vzdy pousmejem ked chlapovi trci zozadu ked sa zohne nejaky napis na trencloch, smiesne mi to je, ale zda sa, se dost ludi si na to potrpi aby boli pocarbani od hlavy po paty, vratane pokozky.
Alebo hrdé GUESS na prsiach velkosti 1437388.
Vzdy si pomyslim, ci mam hadat, kolko jej trvalo sa vyzrat na 120 kil v takom mladom veku.

babulkomale
27. aug 2023

@cimage ja ani hnedu - pre mna priserna farba ktora by nemala existovat na obleceni ani interierovom dizajne vratane farieb aut 🤦
Plus ta potlac, hrozne, ci origos, ci fake.

babulkomale
27. aug 2023

@daniela2202 kazdy cigan ma v profile na FB ze pracuje pre Louis Vuitton 😂😂😂

tykat
27. aug 2023

Pozri veď je to jedno, aj keby si mala originál a nosis ho, tak si vsetci budu myslieť ze je to fake 😀

olimuc
27. aug 2023

Fake, monogram nesmie byt rozstrihnuty alebo nedokonceny, nejakym sposobom to vzdy vyjde 🤷🏻‍♀️
Z Turecka by som ocenila origos Kebab a pod korenie.. mozno nejaku typicku satku …

kristinka92
27. aug 2023

áno je, takýto model ani neexistuje

ariannazara
27. aug 2023

Môžeš mi ju darovať ja ju budem nosit😅😅😅😅😅

slavka1988
Autor odpoveď zmazal
Zobraz