Hodia sa mi tieto šaty?

25. feb 2024

Saty ano ci nie? A co k nim dat na vrch a co obut

viestta
25. feb 2024

A kde sa v nich zberas? Na jar alebo na jesen do roboty su tak akurat

ckocka
25. feb 2024

Nie že by na nich bolo niečo vyslovene zlé, ale zdajú sa mi zbytočne tetkovské. Máš dobrú postavu, možeš si dovoliť niečo ovela viac šik.

autor
25. feb 2024

@viestta
@ckocka krstit bohuzial postava nic moc tieto najviac zakryju nedostatky 🙈

marca12
25. feb 2024

Nie su najhorsie,ale vyzeras v nich starsie. Ja by som to zachranila lodickami na vyssom opatku.

ckocka
25. feb 2024

Ale kuš, ja by som ti ukázala nedostatky. Nezakrývaj domnelé nedostatky ale vyzdvihni prednosti.

elisebah91
25. feb 2024

Sú dosť tmave...tie lodičky na opatku biele, krémové a k tomu podobná kabelka...

autor
25. feb 2024

@elisebah91 ja v lodickach neviem chodit 🙈 som teniskova.. ja kabat potrebujem 😃 kabelka bude moje uplakane dieta 🙈 chcela som.slusne vyzerat mam este jedny saty len neviem.ktore budu vhodnejsie

viestta
25. feb 2024

Aj na krst mozu byt

pinkgirl
25. feb 2024

Nuž pridávajú opticky veku aj kilá - na prsiach sa ten vzor "natiahol" a možno je to len zlou podrpsenkou v ktorej sa fotis. Farebnosť je pre zimný typ, neviem či sa ti hodia. Zhrnula by som to vzhľadovo pre usadlejsiu ženu vo vyššom veku - strih, vzor látky, dĺžka sukne.
Na nohy lodičky svetlé, ak teraz v zime tak čižmy na vysokom podpätku hnedej farby.
Aj ti môžem poradiť, tak si nájdi jednofarebné šaty so sukňou cez kolená.

autor
25. feb 2024

@pinkgirl uz viac kil nepridaju dala som.stahovacie gatky 😃 nie to sa len zda na foto nenatiahol sa trn vzor.. ideme krstit 🤷‍♀️

vikiki29
25. feb 2024

Na krst by som volila niečo jednofarebné. Tieto nie, nepáči sa mi farba ani strih a pridávajú ti veľa rokov. A postavu vôbec nemáš zlú.

sardinka32
25. feb 2024

Možu byť uplne v pohode. Na vrch kabat, ak chces aj vnutri niečo, tak dáke sáčko, ale nemusí byť, však máš dlhé rukávy. Obuť kľudne môžeš aj čižmy také už prechodné, nie nejaké snehule. 😉 A mne akurát tá mašľa tam vadí, nedá sa to nejako inak stiahnuť? Prípadne zviazať vzadu?

zanet266
25. feb 2024

Ešte topánky ,makeup, účes a bude to super....nikoho sa nepýtaj. Obleč si to v čom sa cítiš dobre.

ankare
25. feb 2024

S Tvojou postavou by som si obliekla niečo odvážnejšie. Tieto šaty Ti pridávajú kilá aj roky.

autor
25. feb 2024

@ankare mam ovisnute brucho po 2 porode, pod satami mam stahujuce gatky 😃 a 85kg 🙈 vek radsej nebudem pisat

mimi3008
25. feb 2024

Pre 55 rocnu tetku su v pohode. Pre mladsiu zenu su dost zle

ckocka
25. feb 2024

Tak ukáž prsia a nohy, máš štíhle členky. Lodičky nemusia mať 10cm štekle. Využi to čo máš, lepšie už to nebude.

januska12323
25. feb 2024

Ak nemáš iné a nechceš kupovať dá sa. Ale určite nájdeš niečo lepšie v skrini.

patus_2
26. feb 2024

@ckocka v kostole na krste prsia ukazovať nemusí, ale súhlasím s tým, že sú aj padnúcejšie a sviežejšie kúsky 🙂

ckocka
26. feb 2024

@patus_2 Nemusí mať výstrih po pupok, ale strih ktorý bude viac lichotiť jej postave a aj tomu poprsiu.

andreatytler
26. feb 2024

Ja mam velmi rada vyrazne kvetovane vzory na satach, ale tu k tomu to strihu ten vzor vobec nepasuje. Na tento srih treba jednofarebny vzor. Ale spatne nie su.

deti95060810
26. feb 2024

ak sa ti nechce nič kupovať - tak byť môžu... ale zas to nie je výhra.
skôr by sa mi pre teba hodili šaty viac obtiahnuté - tieto tu sú neforemné.

alessavandervelden
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sofia1979
26. feb 2024

Možno niečo iné pevnejsie co sa týka dekoltu ony strih siat proste

sofia1979
26. feb 2024

Také nieco

jaskolka
26. feb 2024

Nie, toto určite nie. Teda ak chceš aj dobre vyzerať, nie len "odbuchat" krstiny. Ak chces zamaskovať brucho, tak si vyber jednoduché šaty do A, k tomu lodicky, ak nemáš rada vysoké, tak na nízkom podpätku (len nie preboha v teniskách, to je k elegentnym šatám na takú príležitost hrôza) a hotovo.

banyka
26. feb 2024

Krémové lodičky ( sú aj na nižších opätkoch - 4 - 5 cm ) a krémový kabátik / sako. 👍🏻

kris_tin257
26. feb 2024

Zbytočne zvýrazňujú prsia tým vzorom a zavazovanim pod prsiami, pridávajú ti tým opticky aj kilá. Šaty pod kolená si vyžadujú opätky inak opticky aj skracujú postavu, za mňa určite nie toto... Ak máš väčšie bruško zvoľ radšej šaty do A ako ti posielali vyššie prípadne nejaký voľnejší strih

ibatanecnica
26. feb 2024

mne sa veľmi nepáčia,

syslik81
26. feb 2024

myslela som ze si babka krsniata potom citam,ze matka.. podla mna pridavaju vek ..ale tak je to len krst ... s vhodnymi doplnkami to nemusi byt az take zle ..ked nic ine na vyber nieje