Ako dlho nosíte jednu kabelku?

oblaacik
23. aug 2024

Ahojte, pred necelym rokom som si kupila kabelku, znackovu, nebola najlacnejsia. Sice mi posluzila uzasne, zmestilo sa mi do nej vsetko co som potrebovala fakt bola mi akurat, aj vyzorovo sa mi strasne pacila a mala som ju velmi rada. Po nie dlhom case nosenia sa mi ale znicili tie kruzka ktorymi boli ramienka pripojene o kabelku. Zo 4 sa pokazili 2, sla som na ulici a proste sa mi ramienko odoplo a ten kruzok spadol. Nakoniec kabelka skoncila takto. Po asi 10 mesiacoch. Teraz si planujem kupit novu kabelku, najradsej by som si kupila taku istu len mozno v inej farbe ale bojim sa ze sa to stane zas. Preto sa chcem opytat, ako dlho vam sluzi jedna kabelka?

jaass
23. aug 2024

@oblaacik čo u teba znamená nebola najlacnejšia?

alzbeta311
23. aug 2024

A prečo tuto nereklamuješ? Záruku máš 2 roky

oblaacik
autor
23. aug 2024

@jaass tak nestala 20€

jaass
23. aug 2024

@oblaacik preto sa pýtam na cenu 😉

oblaacik
autor
23. aug 2024

@alzbeta311 to mi ani nenapadlo. Skusim.

h2
23. aug 2024

Kabelku na bežné každodenné nosenie mám aj zo 5 rokov a nikdy si nekupujem drahšiu, než 30-40€ max.

biba_18
23. aug 2024

ja nemám len jednu kabelku na každý deň a kupujem drahšie ako 40€ - tak mi vydržia aj roky 🙂

nika_val
23. aug 2024

Michael Kors kabelku som nosila 7 rokov a až po tejto dobe sa mi na nej odtrhlo uško inak bola stále v top stave
A to som v nej nosila najskôr učebnice a potom aj nákup (kľudne 3kg :D)
Ale vlastne som ju striedala s inou malou podľa nálady

bubatko
23. aug 2024

neviem si predstavit, ze by znackova a nie najlacnejsia kabelka vydrzala 10 mesiacov iba... co to bolo za kabelku? ale ako pisu niektore kocky tu, treba proste reklamovat...

nika_val
23. aug 2024

Inak podľa napisu na koliesku kovovom vidím že je to Guess kabelka a úprimne tie nie sú najkvalitnejšie..
Ono to je dobrá značka ale nie kvalitná

zuzubb007
23. aug 2024

Guess je to? Dobre vidím bože dufam, že nie to je otrasná značka celkovo

andreatytler
23. aug 2024

@oblaacik To je zvlastne. Tie kruzky su kovove? To sa zlomili? Cakala by som ze to bude to posledne co sa pokazi. Ja by som kupila nove kovove ksuzky a skusila vymenit vsetky aby boli rovnake. Alebo zanes obuvnikovi, ten by mohol vediet nejako opravit.
Ja nosim len jednu kabelku a ta pracuje teda na plny vykon. Nosim v nej uplne vsetko. Nekupujem znackove, tak do $50. Vacsinou vydrzia 2-3 roky. Ale mala som aj taku co sa rozpadla po 1 roku a aj taku co vydrzala 5 rokov. Podla mna je to loteria. Zalezi od toho ako je to urobene a aky material.

lakebabe
23. aug 2024

@oblaacik ak bola normálna značka tak reklamovať štandardná kabelka mi vydrží roky, síce ich striedam , ale aj tak je to málo desať mesiacov

simca06022011
23. aug 2024

mne aj wuch vydrzala asi mesiac.. ono zalezi od toho aku kabelku na co pouzivas, nie vsetky rucky/uchytenia su vhodne na to aby nosili "vsetko co sa vprace", vydrzali nosenie.. niektore proste su "mobil penazenka" hodit do auta, previezt, potom sa ukazat vonku s nou a dookola :D
Inak tieto kruzky sa urcite daju kupit, vymenit (aj ked nechapem, ako sa len tak rozisiel, muselo sa to velmi natiahnut)... ja som si na desigual kabelke menila komplet "rucky", lebo tie kozene sa VZDY zacnu rozchadzat, mala som ihc niekolko a aj od inej znacky a proste robia to..

oblaacik
autor
23. aug 2024

@andreatytler kabelka je inak velmi kvalitne spracovana fakt aj ten material, len tie kruzka oni su takto na srubovanie. A to povolilo, ja som to vela krat aj zasrubovala naspat ale vzdy to zas vyslo. Uz som myslela ze zasrubujem a zalepim sekundovym lepidlom.

simca06022011
23. aug 2024

@zuzubb007 ja som mala kabelku aj penazenku original guess a bola spickova, vydrzala mi neskutocne dlho, o penazenku som prisla az ked mi ju ukradli :DDD

tramtada31
23. aug 2024

@nika_val MK išla kvalitou strašne dole. Pred necelým rokom som si kupila jednu v Prahe a zipsy po par mesiacoch boli zídene. Mám dve, ktoré som kupovala v USA tak 8 rokov dozadu, tie sú ako nove, pritom jednu som nosila do prace denne. Ale volakedy tie MK vyzerali dlho dobre, teraz sa rýchlo osuchaju. Mám z Mk asi 13 kabeliek a badať naozaj zhoršenú kvalitu

lakebabe
23. aug 2024

@tramtada31 MK aj Guess už išli dolu vodou, kedysi Guess kabelky vydržali par rokov, tento rok sa mi ruksak za 150 eur rozsypal za par mesiacov, vrátili mi zaň peniaze. MK co mam najnovšie kabelky sú také slabé , teraz mam novu a už je osuchana po par noseniach. A pritom to nie su najlacnejšie značky

ikonica
23. aug 2024

@oblaacik ak nechces reklamovat a kabelka je inak este ok, najdi si brasnarstvo a daj vymenit vsetky kruzky... Ak si sikovna, tak si to vymenis aj sama... Kruzky najdes v galanterii alebo remeselnickych potrebach...

michaela412
23. aug 2024

Kupujem VUCH aj kabelku aj peňaženku, kvalita a vydrží dlho

nika_val
23. aug 2024

@tramtada31 všetky MK kabelky mám staršie takže zrejme to sú ešte tie kvalitnejšie
Tento rok som si kúpila nové od značky Karl Lagerfeld tak uvidím koľko vydržia tie 😄
Ale počula som o tom že Guess sa veľmi zhoršil .. o MK počujem prvý krát že sa zhoršil tak dám pozor aj na tú značku do budúcna 😄

bluka2
23. aug 2024

Ja som si kabelku kupila, ked sa narodila dcera, takze ju mam coskoro 10 rokov. Je perfektna ako na zaciatku. Nejaka lepsia korejska znacka

benit
23. aug 2024

Ja mam vzdy viac kabeliek. Niektore guess vydrzali roky a su noditelne a niektore odisli velmi skoro. Netusim cim to je, kupujem v jednom internetovom obchode. Teraz som di pokupila CK a zdaju sa mi kvalitnejsie.

jumama
23. aug 2024

A vsak ak je to naozaj len 10 mesiacov, preco to nejdes reklamovat?

lakebabe
23. aug 2024

@benit skus aj Liu Jo tie vydržia všetko a je to ta istá cenová skupina

hopsas
23. aug 2024

@oblaacik nosím kabelky aj päť šesť rokov, zatiaľ najdrahšiu čo mám tak ta asi desať rokov a stále je ako nová...rátam s tým že ich budem nosiť dlhšie a investujem do nich viac priemer okolo sto eur ...plus mínus.patdesiat ...to čo si nafotila ty by som ja dala.opravit a nekupovala by som.novu veď tam stačí len ten krúžok opraviť nie?

alickapusinka
23. aug 2024

čo je to draha kabelka 250 eur 500 eur alebo koľko každa z nás pod pojmom draha kabelka predstavi inu sumu

lenkakravcova
23. aug 2024

@oblaacik Ak ti to nereklamujú, tak obuvník ti to za 3E opraví 🙂
Už sa mi to stalo, rovnako aj na ruksaku - zaplatíš za 1 pracku a 5 minút jeho práce a máš ju ako novú 🙂

liz_lemon
23. aug 2024

@simca06022011 Vuch je obycajna cina, ktoru dostanes kupit na Aliexpress, na ktoru Cesi dali logo Vuch, a tvarili sa, ze su nejaka nova CZ znacka, neskor sa aj priznali, ze to kupuju v Cine a davaju vlastne logo, takze tam kvalitu necakaj

viestta
23. aug 2024

KruzkY ti vedia vymenit v brasnarstve