Aké máte obrúčky?

10. aug 2024

Vyberame si obrucky a mam v tom hokej. Niekto radi nedavat si biele zlato, ini pisu ze zirkony vypadaju, treti zas cosi ine. Som z toho blazon. Ake mate obrucky vy? Menili by ste za iny typ/vzor? Nasla som este tieto, su asi upravene diamantovou frezou alebo niecim takym. Ale vydrzia take pekne?

minenkak
10. aug 2024

Nemáme žiadne

solinkarka
10. aug 2024

ja mam biele zlato so zirkonmi a drzia 5r v pohode

btus
10. aug 2024

máme klasické žlté hladké obrúčky. Ani len dátum sme si nedali vygravírovať. Mali mať v strede pásik z bieleho zlata, ale ako si ho zabudli urobiť. 🙂 A žiaden kameň.

sarandon
10. aug 2024

Mam biele a zlte zlato,v tom zirkon. Drzi 18 rokov.
Take zmatnene by som sa bala ze sa osucha a vylesti

chrobak7
10. aug 2024

Je to úplne jedno, aké si kúpite. Po 10 rokoch ich prestanete z praktických dôvodov nosiť a po 20 rokoch si ani nespomenieš, ako vyzerajú odložené v trezore. Ale chápem, že výber obrúčok je pre mladých závažný problém.

sarandon
10. aug 2024

@chrobak7 preco? S manzelom obaja nosime uz 18 rokov

autor
10. aug 2024

@chrobak7 moji stari rodicia nedavno oslavili vyrocie 50r spolu a obrucky stale nosia. Uz si ich sice dali prerobit a pri obnove slubu opat posvatit, ale stale ich nosia

aalt
10. aug 2024

Mame biele zlato a zirkony aj panske. Nie je problem. Ako manzelka uz nenavlecie, ale to je o inom. Ano vraj zirkony sa nedaju zvacsit.

hradnapani
10. aug 2024

Biele zlato mame viac ako 15 rokov, uplne bez problemov, bez kamenov, takze som si dala lahko zvacsit

nikam
10. aug 2024

Mame tento typ. Po par rokoch nosenia sa ta matna cast vyhladila.

autor
10. aug 2024

@nikam mohla by som prosim poziadat o foto? Nenasla som nikoho ineho (tu ani na inych forach, snazim sa uz zopar dni a termin hori) kto by ich mal 🙏🙏🙏

cimage
10. aug 2024

My sme mali biele zlato, uplne najobycajnejsie som chcela, bez vzoru, kamienkov, atd

sima234
10. aug 2024

Máme kombináciu biele a žlté zlato, už sú hladké, bez kamienkov.

tramtada31
10. aug 2024

No dnes by som už asi nechcela brilliantovu. Nenosím ju, lebo mi prstene vadia, takze to bola skoda penazi, ako muž vravel😀

mamamasama
10. aug 2024

@chrobak7 to su ake prakticke dovody? Nenosila som jedine pocas tehotenstva, ale inak stale.

katica06
10. aug 2024

@chrobak7 určite nie aj nielen mne ale aj manželovi obrúčka niečo znamená tak síce ošúchané ale stále na rukách aj po dvoch desaťročiach.
Autorka máme jednoduché klasické žlté zlato bez kamienkov iba 2šikmé pásiky , bez problémov sa dali aj zväčšiť

belle_vie
10. aug 2024

Ja mam z bieleho a ruzoveho zlata, ruzove bolo matne, ale to sa casom vysucha. No a 3 male diamanty.
Ak nechces, aby ti vypadali kamienky, skor ako pp type kamena by som sledovala typ osadenia. Hoci je pravda, ze kamosky so snubakmi s mensimi zirkonmi casom mali povypadavane kamienky, tie s diamantom nie ( nikdy som sa nad tym nezamyslala, az teraz).

No a ja mam ako podklad bielu obrucku a na nej akoby taku bielu vlnovkovitu - bola dost hruba a zo zaciatku sme mali problem si zvyknut, aj ja aj manzel.

nykkushka
10. aug 2024

My máme netradičné 🫢 ale pre nás najkrajšie 🫶

walentina7
10. aug 2024

Zlate hladké, dnu vyryté mená. Mali sme ich na prste iba raz a to v deň sobáša. Úplne nám stačili pre tento jeden deň, aj tie čo majú u Číňana pri pokladni za euro. Minule som tam také videla. Rozdiel ani nepoznať na pohľad.

hopsas
10. aug 2024

Môj muž má úplne hladkú obrúčku zo žltého zlata ja mam.hladku uprostred s diamantom , vo vnútri máme vyrytý dátum svadby s meno toho druhého

mirola
11. aug 2024

Ja mam takuto tenucku, biele zlato dookola brilianty, od Rydla.. nosim ju 7 rokov, uz som aj rozvedena tak ju mam na pravej ruke, mam ju stale, robim s nou vsetko, aj pouzivam chemiu a stale vyzera krasne ako nova. Mam ju rada.. ex sa na tom smeje

huxy
11. aug 2024

Mala som takúto obrúčku, stále sa mi celkom páči, dokonca nebola ani predražená. Ale už nechávam dcére (ak si z nej bude chcieť dať niečo spraviť), lebo som šťastne rozvedená 😁

bessie12
11. aug 2024

Ja budem mat takú obrúčku a môj muž kombinovanú žlté s bielym zlatom, ale iný typ obrúčky.

kacena2022
11. aug 2024

My máme obrúčky z chirurgickej ocele,na jedno použitie stačí aj takéto obyčajné.Máme to odložené,nenosíme to ani ja ani manžel.

milanemila
11. aug 2024

@mirola ja mam skoro taku istu tiez Rydl, len brilianty mam iba z vrchnej polovice, mne medzi prstami nejak zavadzali 🙈 takze suhlasim kvalita super.
Manzel ma siroku biele zlato (ja mam zlte) a zislo by so ju po 6 rokoch trosku prelestit, ale nie je to nevyhnutne. Ja nosim obrucku na jednom prste so snubakom. Neladili sme obrucky k sebe, ale tak aby sa kazdemu ta jeho pacila a rad ju nosil 🤷🏼‍♀️

avanka
11. aug 2024

@chrobak7 sme svoji 17 rokov a obaja sme ich ešte z prsta nezložili, ja len v pôrodnici.
Aj my sme mali takéto zdrsnene,ale po pár rokoch sú hladké. Nám to nevadí,nosíme ich hrdo a s láskou.
Zvnútra máme vygravirovane meno toho druheho a dátum sobáša

mullerova46
11. aug 2024

My sme maximálne spokojní s ručnou prácou šperkara

mimusha3
11. aug 2024

Takéto. Tiež som sa bála, že mi budú vypadávať kamienky, ale mám bratranca zlatníka a má naozaj kvalitnú prácu. Už mi robil niekoľko šperkov. Aj tieto obrúčky sú zo zlata (na jednu obrúčku) ktoré som si dala ja, čo som kúpila inde ako u neho a roztrhla sa retiazka, tak som ho poprosil la či mi neurobí. Som s jeho prácou veľmi spokojná a dala som si do vnútra obrúčiek aj gravír.

lucijalucy
11. aug 2024

Ja mám lesklú s malým briliantom, manžel matnú, len okraje má lesklé.

ariannazara
11. aug 2024

Nosím od roku 2017 stále