Týždenná SÚŤAŽ 1: Nakreslite autíčko Tesco Potraviny domov!

daska_tesco
17. nov 2014

Milé mamičky, pošlite nám fotku kresbičky autíčka donáškovej služby Tesco Potraviny domov, ktoré nakreslilo vaše zlatíčko. Tri najzaujímavejšie obrázky odmeníme 3 kupónmi v hodnote 30 € na nákup Tesco Potraviny domov s dovozom zadarmo a balíčkom detskej kozmetiky Tesco Loves baby 🙂 Súťažiť môžete až do nedele 23. novembra 2014 do 15.00 hod. Držíme palce!

erika630
17. nov 2014

nakoľko môj synček ma len 14 mesiačikov tak veľmi kresliť ešte nevieme ale snáď sa pošťastí 🙂

zuzla2
17. nov 2014

nieco od nas 😔 (neviem preco to tu zle otocilo☹ )

futu
17. nov 2014

Lianka a jej Tesco autičko 🙂

anitra11
17. nov 2014

Nemali by ste byť registrovaní medzi Profesionálmi ?

aluxka
17. nov 2014

Tesco autíčko očami našej Sašky 🙂

ozdana
17. nov 2014

Tesco autíčko podľa môjho syna 🙂 V Tescu nakupujeme často, sme veľmi spokojní 😉

hhenike
18. nov 2014

Predloha od mamky, skvelý výtvor od Grétky 🙂

janamach
18. nov 2014

spolocne dielo mojich dvoch deticiek, pouzili sme aj listy zo stromov na odtlacky. Skoda, ze som ich nestihla odfotit tesne po dokonceni veldiela, stalo by to za to, ale musela som rychlo upratovat 🙂 Myslim, ze vysledok stoji za to 🙂

tichanska1
18. nov 2014

Tak Simonka sa nakoniec činila 🙂

gabikas82
18. nov 2014

Dnes sme si spríjemnili podvečer kreslením. Posielam naše výtvory, 3-ročnej Melisky, ktorej som troška pomáhala a 8 ročného Samka, ktorý ako veľký školák to už zvládol sám 🙂
Myslím že o zábavu bolo postarané a naše výtvory sa Vám budú páčiť 😀

zulusa
19. nov 2014

Môj syn radšej vystrihuje a nalepuje, než maľuje, tak on si spravil takéto Tesco autíčko... A zrecyklovali sme reklamné letáky. 🙂)

zojatx
19. nov 2014

takto sme si dnes kreslili autíčka 🙂

bejkaad
20. nov 2014

Adamko tiez dnes vecer kresli Tesco auticko

irenaliza
21. nov 2014

naša 3 ročná dcérka nakreslila autíčko, aj keď sa nepodobá na to super TESCo auto, dúfam, že nevadí, ž ročná dcérka tam napísala TESCO a potom spolu z kociek poskladali aký veľký náklad, by nám priniesli domov a čo všetko by ujo musel mať vo svojom kufri pre našu rodinku, bola super zábava, za čo ďakujeme.

lienkaxy
21. nov 2014

Tesco kuriér už vezie potraviny priamo k usmievavej pani, ktorá sa ho už nevie dočkať. To vpredu nad kapotou sú zvedavé vtáky, nie výfukové plyny :D
Kreslila naša 4-ročná Emka

norosko
22. nov 2014

Tak,keďže kresliť ešte nevieme,ale skladať o to viac 🙂 tu je naše vyskladané Tesco autíčko 🙂

libka1
22. nov 2014

pozeram ze mame na Slovensku kopec buducich akademickych maliarov 😀 Neuveritelne ake krasne auticka dokazu nakreslit deti okolo 6 rokov 😀 Asi budem musiet dat nasu na lekcie, lebo vyrazne zaostava... 😀

miroslavan
22. nov 2014
sasasx
22. nov 2014

U nas doma sa najcastejsie na tvorenie pouzivaju kartonove krabice - pripajam Riskove Tesco auticko aj s oblubenym nakladom🙂

barunka
23. nov 2014

tak pridávam aj naše autíčka... Jedno od 8 ročnej Simonky (nadanie na kreslenie má pravdepodobne po mne 😀 ) a jedno od takmer 2 ročného Tomáška 😀 😀

moje2deti
23. nov 2014

Včera u nás sranda bola,
zabavili sme sa všetci doma.
Dáška z Tesco na Modrom koníku úlohu č. 1 dala,
ja som ju deťom za úlohu nakresliť "prikázala" 😉.
Bavili sme sa celá rodina,
rýchlo nám ubehla hodina.
Otecko na papier náčrt auta urobil,
syn sa potešil a auto hneď vyfarbil.
Dcérka potraviny z letáku pripravila,
na Tesco autíčko s radosťou nalepila 😉

poleva
23. nov 2014

tak my sme to zobrazili takto - prvé autíčko- šťastná rodinka, ktorá namiesto chodenia po OC, a vláčenia tašiek, ide šťastne na výlet - potraviny si nakúpili vopred a doma v pohodlí ...druhé modré autíčko - je tesco autíčko,ktoré nám nosí potraviny
a dole obrázky našich dvojčiat 🙂 ako bonus :-ň nakreslili mimi a kiko, dvojičky - 4 ročky

daska_tesco
autor
23. nov 2014

Milé mamičky, máte talentované detičky 🙂 Odmenu 30 € kupón na nákup Tesco Potraviny domov s dovozom zadarmo a balíčkom detskej kozmetiky Tesco Loves baby pošleme trom z vás: @erika630, @sasasx, @irenaliza
Gratulujem! Výherkyne pošlite mi svoju adresu a email do IP.

Ale mám pre vás všetkých prekvapenie! Všetci za snahu dostanete odmenu - balenie čokoládových vajíčok s prekvapením Kinder Surprise 🙂 Pošlite nám svoju adresu do IP 🙂 Ďakujem!
@poleva @moje2deti @barunka @erika630 @zuzla2 @futu @aluxka @ozdana @hhenike @janamach
@tichanska1 @gabikas82 @zulusa @tosijo @zojatx @bejkaad @irenaliza @lienkaxy @norosko @miroslavan
@sasasx

Dnes týždeň s donáškovou službou Tesco Potraviny domov končí, ďakujem vám za zapájanie a množstvo podnetov! Prajem vám nádherné sviatky v kruhu svojich najbližších! Verím, že aj s Tesco Potraviny domov získate viac pohody a času na rodinu v predvianočnom zhone Všetkým posielam e-kupón na dovoz zdarma na vyskúšanie donáškovej služby Tesco Potraviny domov. Ak u vás služba ešte nefunguje, môžete sa predregistrovať a pošleme vám upozorňovací e-mail, keď službu spustíme vo vašej lokalite: http://www.tesco.sk/potraviny-domov/dorucujeme-...
Krásne a veselé!

erika630
23. nov 2014

dakujem dakujem dakujem 🙂 tešíme sa velmi

gabikas82
23. nov 2014

Dakujeme 🙂

lienkaxy
23. nov 2014

ďakujeme!

sasasx
23. nov 2014

vdaka!

hhenike
23. nov 2014

Dakujeme 🙂

norosko
23. nov 2014

Ďakujemeeeee 🙂