Zaujímajú vaše deti štítky na hračkách a na oblečení?

kidsworld
6. feb 2012

Naše deti ako mnohé iné od svojich prvých mesiacov vždy hľadali na hračkách štítky, ktoré radi objavovali, chytali a cmúľali alebo prosto sa s nimi len hrali. Moja manželka, holanďanka, potom čo našla plyšákov Snoozebaby, ktoré majú extra štítky rozličných farieb, veľkostí a materiálov, mala pripravenú pre nášho syna hneď celú kolekciu hračiek a detskej výbavy so štítkami rozvíjajúcimi jemnú motoriku - hmat - hlavne preto, že naša prvorodená dcérka bola ako dieťa kľudná len keď mala niečo v rukách alebo ústach, pričom až neskôr sme zistili, že mala problémy s jemnou motorikou, k rozvoju ktorej ako sme neskôr zistili, prispievajú aj štítky, ktoré sú súčasťou plyšových hračiek alebo oblečenia, ak sú ďeťom lahko dostupné...
Aké sú Vaše skúsenosti?

inzi_jozka
6. feb 2012

Moje skúsenosti su také, že už z nových hračiek štítky neodstihujem 😀 aj tak sú najzábavnejšie práve tie papieriky, nech už stojí hračka aj veľa peňazí 😀

henulienka
6. feb 2012

súhlasím, štítky sú na hračke vždy najzaujímavejšie 🙂

luy
6. feb 2012

u nás štítky letia,sú najchutnejšie a najlepšie čo ,,čokoládovne " vymysleli 😀

anjelicek26
6. feb 2012

Snunkie robi uzasne stitkove hracky, kocky, hady, medvedikov, mame od nich par hraciek, su uzasne, farebne, unikatne... Toto je Saskin macik, ma ho uz vecnost 🙂

mykky
6. feb 2012

Aj naša malá milovala štítky na všetkom, nielen na hračkách, ale na podbradníkoch a pod. Škoda, že nemám fotku, ale aj teraz si vie pochutnať na štítku z podbradníka. Myslím, že mám video, ale to sa tu nedá dať. ☹ Je lepší ako to čo jej dávam jesť. No a druhý drobec má ešte len 5 týždňov, tie štítky ešte nezaujímajú, ale všetke hračky a ich štítky na ňu už čakajú 😉 😀

monlu
6. feb 2012

nasa dcerka ma handricku so stitkami a bez nej nezaspi 🙂)

vmb
6. feb 2012

My na tom nie sme inak. Viki ako menšia bola hotová, keď videla štítok na hračke. Pre ňu bola hračka ako odpad, ktorý je zavesený na štítku. Bolo to rozkošné ju pri tom pozorovať. Teraz už z toho vyrástla, ale milé spomienky ostanú. 😀

evicaevica
6. feb 2012

Moja dcérka štítky tiež miluje, je to najopotrebovanejšia časť každej hračky 🙂 . Uvažujem, že si nejaký štítok prišijem i do vlasov, aby mi ich pri zaspávaní netrhala 😀

riamim
6. feb 2012

Štítky a zipsy, to je naše. A ešte bavlnky a cverny, keď sa začne párať oblečenie alebo hračka. 😉

vierkasteffi
6. feb 2012

my sme kupili malemu hovoriaceho havka a hadajte čo ho najviac na nom zaujalo? No predsa štítok 😉

lutia
6. feb 2012

aj nas maly na plysakoch najviac obdivuje stitky ja tomu hovorim vysacky...tak si s manzelom hovorime ze bude kontrolor a kvalitar 🙂) a je jedno ci to je velka alebo mala plysana...jednoducho stitok je to najj co ho zaujima 🙂))

seminkads
6. feb 2012

nas amala na tom bola podobne-vecne nespavy novorodenec, ktory stale plakal, az sme jej jedneho dna kupili Mazniho(tak ho volame 🙂 ) mala plysova handricka s hlavou macka a stitkom-odvtedy je nasou neddelitelnou sucastou-take upokojovadlo-pred spankom a ked nieco boli, ostatne stitky su tiez zaujimave, ale Mazni je proste jednotka 🙂. teraz uz len cakam kedy stitok odpadne(uz som musela aj dr vysvetlovat, ze on je cerstvo opraty, proste uz ma svoj vek) a zhanam noveho-samozrejme identickeho 🙂...............

mecenga
6. feb 2012

aj môj malý má rád štítky. V postielke na hniezde je štítok a ten naťahuje a súcha po tváričke až zaspí. Bez neho neviem nevie 😀

kidsworld
autor
6. feb 2012

@anjelicek26 - krásny macík - to je vlastná výroba?
@monlu - handričku so štítkami od výrobcu Snoozebaby alebo?
@seminkads - my sme mali podobný "problém" s našou dcérkou - nie že by štítky nevydržali - jednoducho sme chceli mať do "zásoby" ďaľšieho identického zajka pre prípad, že by sa s prvým niečo stalo, resp. aby sme ho mohli dať prať bez toho aby sa malá po ňom zháňala..a keď sme identického už nenašli, tak sme dcérke vysvetlili, že zajko má nové šatočky 🙂

monikkka
6. feb 2012

Moj maly tiez bez stitku nezaspi... ma taku deku -na spanie- ale dolezity je stitok samozrejme. Zaspava asi tak, ze palec v ustach a v druhej ruke stitok... inak to nejde 😀 ked zbada nejaky stitok hocikde, sup palec do pusky 😅

seminkads
6. feb 2012

@kidsworld ja som zatial identickeho nenasla, a problem je hlavne s tym pranim-rychlo po zobudeni kym si nespomenie a ma dobru naladu a dufam, ze sa zatial nic nestane 🙂 a nad stratou radsej ani neuvazujem...Naty je este mala na to, aby to pochopila...

monlu
6. feb 2012

@kidsworld najprv sme mali inu znacku ale uz ju opotrebovala, tak sa teraz chystame vymenit za tieto krasne 🙂

gumimaci
6. feb 2012

Pripajame sa k stitkofilom 😀
Krpec a jeho milovany medved so stitkom 🙂

gumimaci
6. feb 2012
anaxamon
6. feb 2012

moja dcerka tiez miluje stitky od vedy co vie chytat veci do ruk
najnovsie si k dojceniu prestieram prefold plienku bambinomio a ta ma stitok, to co ju okrem ciciku zaujima je stitok na plienke 😀

inffinity
6. feb 2012

aj naší malé se štítky moc líbily 😀 i na bryndácích jsem je nechávala ona se "štítkovala" a já krmila 🙂

inffinity
6. feb 2012

Našla jsem 🙂 měla 7měsíců 🙂 avelkého slona s vééééélkým štítkem 😀

diid
7. feb 2012

aj moj syn ich ma rad, na perinu som mu dosila viac takych dlhsich, ked sa v noci zobudi tak si ich hned nahmata, ale pred 2 dnami som ho nasla spat s mojimi 2 gatami a drzal si stitky, vytiahol mi ich z pradloveho kosa(oprate)

4ocka
7. feb 2012

Moja Nika ked vidi stitok hned bezi za mnou a hovori: mama,daj to prec 😀

majushkab
7. feb 2012

Ja som tiež štítky nechávala aj na hračkách ,ale nášho drobca nelákali ,občas to chytil do rúčky ,ale inak sa s nimi nehral 😀

zdenkaze
7. feb 2012
zdenkaze
7. feb 2012

tak aj naša 7 mesačná Sofinka rada študuje a žmolí etikety ,vid foto.
"Maminka to už bude v lete malé" 🙂 😉

anjelicek26
7. feb 2012

@kidsworld - nie nie je to krajcirska dielna, co robia predovsetkym fusaky, striesky na kociky, ale teda aj hracky pre deti, zacinali v malom, ale dnes je u nich cakacka dva mesiace 😉 www.snunkie.co.uk ;) Su to pekne inspiracie, aj ked aj dost drahe.

littlebaby
7. feb 2012

Takze my sme od narodenia zavisly na vseliakych stitkoch na vsetkom co ma stitok a je to v dosahu , hned je v puse 🙂) mame 10 mesiacikov a cakame surodenca mozno bude tiez tak luubit stiitky 🙂 Prikladame foto najchutnejsi stitok na jeho bundicke 🙂

standa1982
7. feb 2012

Náš syn miluje štítky od malička. Vždy ich žmolí v rukách alebo kedysi ich cmúľal v puse. Na tričkách, tielkach a boxerkách ich musí dražť v prstoch. Je to niečo katastrofálne. Na každom jednom oblečení už štítky strihám. Dcéru štítky nezaujímajú. 😉