Zmestí sa prvákovi všetko do aktovky Beckmann?

mirkava
17. máj 2020

Ahojte, kto mate tuto tasku pre prvaka? Objednala som ju cez net. Je pekna, ale zda sa mi mala. Pomesti sa mu tam vsetko? 😊

patka06
17. máj 2020

Beckmann sú super, určite sa do nej všetko pomestí ..je akurát čo sa týka veľkosti

mirkava
autor
17. máj 2020

@patka06 vdaka 😉

lubka73
17. máj 2020

@mirkava urcite ano, nasa ju ma este stale a uz je tretiacka 😉 ma ju od prvej triedy

mirkava
autor
17. máj 2020

@lubka73 jeeej dakujem som rada 😊

silvike
17. máj 2020

@mirkava Nasi (1.roc. a 2.roc.) maju obaja aktovky Backman a teda som s nimi spokojna. Co sa tyka miesta...hmmm...na desiatu urcite nie nejake objemne desistare a co sa tyka hlavnej

babyangel
17. máj 2020

@mirkava moja dcera ju ma a musim povedat, ze je mensia, ale zatial sa tam pomestilo vsetko 🙂 len som sa neskor rozhodla, ze jej zosity nebudem davat do dosak, pretoze to zaberalo takmer vsetko miesto a ostalo uz len velmi malo na peracnik, desiatu a flasu, taska bola uplne prepchata.

silvike
17. máj 2020

@mirkava ( som to skor poslala, este nedopisane;) ...hlavneho priestotoru, zatial sa im obom aj prvakovi aj druhacke zmestilo vsetko. Ale asi zavisi od ucitelky co vsetko budu musiet nosit. Lebo sym prvak maju toho menej ako jed bola dcera prvacka. Alev prvom sa do tasky zmestilo vsetko v pohode. Teraz v druhom uz uplne natesno. Pribudli ucebnice, pracovne zosity a dcera tam nisila aj v niektore dni zosity zo ZUSky, tak tym padom toho blo viac, ale teda teraz v drihalu uplne natesno sa do nej zmestia veci. Ale teda este ano, dufam ze aj v tretom to tam nejako "narveme". Ale inac kraaaasne tasky, velmi dobre detom sedia aj sa dobre nosia.

mirkava
autor
17. máj 2020

@babyangel no dufam, ze aspon na dva roky bude. Zase nemoze byt obrovska, lebo to by ten moj špagátik ani neodniesol 😊

mirkava
autor
17. máj 2020

@silvike ved prave, chcela som, aby mal tasku ktora dobre sedi na uzke pliecka a je lahka a to splna. Len sa mi zdala hrizne mala ked prisla... 😊

lubka73
17. máj 2020

@babyangel dosky som zrusila aj ja hned na zaciatku, nakolko boli dost tazke a hrube, kupujem jej taketo obaly a na kazdu hodinu ma jeden, ma tam ucebnicu a aj zosit, nemusi hladat, jeden obal jeden predmet, nalepila som jej tam stitok ked nie su prehladne Slovencina, matematika.......

mirkava
autor
17. máj 2020

@lubka73 tak to je super mapad, dakujem 👍😊

silvike
17. máj 2020

@mirkava a vlastne aj ja som detom hned dosky zrusila, ale anj nie koli miestu zeby sa tam nevosli ale koli tomu aby nebola taska taka tazka. Lebo teraz v druhom to dcera mala fakt sakra tazku tasky. A presne aj moji obaja taki utlunki tak pre nich ta taska ako stvorena. ;)

zuzana2910
18. máj 2020

@mirkava aj dcérka prváčka má túto tašku a spokojnosť. Vybrali sme ju, lebo bola jediná čo jej sedela na chrbatiku a pleciach, pretože je doslova chudá. Zmestilo sa tam všetko, čo doteraz v škole potrebovali. Určite odporúčam.

pekarovamonika
18. máj 2020

a akú aktovku Beckmann si kúpila prosím? Ja to tiež riešim, síce sme jednu pre syna dostali ako darček, ale zdá sa mi strašne široká a veľká. Syn je tiež chudučký a vysoký. V plieckach mu to padá.☹️

mirkava
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mirkava
autor
18. máj 2020
mirkava
autor
18. máj 2020

@pekarovamonika presne tuto je pekna aj v skutocnosti 😊

mirkava
autor
18. máj 2020

@zuzana2910 pekna je.... pre dievcakto.... krasna 👍😊

pekarovamonika
18. máj 2020

@mirkava ďakujem. Je krásna fakt, koľko ťa vyšla? Oni sú dosť drahé

mirkava
autor
18. máj 2020

@pekarovamonika no aj bola, dlho som romyslala ci ano prave pre tu cenu, ale nakoniec som si povedala, ze ju bude nosit kazdy den 3 roky tak som zainvestovala 🤔😊. Stoji viac ako 100 €

pekarovamonika
18. máj 2020

@mirkava to áno, máš pravdu. Tá cena je dosť závratná.😔 človek by rád doprial dieťaťu také niečo, no manžel ma asi s takou cenou zruší. Zasa náš synátor nebude chodiť peši do školy. Budeme ho voziť, lebo cestou ešte ideme do škôlky dať mladšiu sestričku. Takže tašku asi veľa nosiť na plieckach nebude.

zuzana2910
18. máj 2020

@mirkava ďakujem pekne. My sme dcére boli skúšať na tie jej chudé plecia a chrbát veľa tašiek no táto jediná jej sedela na pleciach akurát. Topgal a iné jej boli veľké. Na tejto aj údržba parádna, len som pretrela vlhkou handričkou a paráda. Áno cena je strašná, no terajšia prváčka má mladšiu sestru ktorá pôjde o rok do školy - zdedí.

dzina007
27. máj 2020

uz aj my mame doma... 🙂

mirkava
autor
27. máj 2020

@dzina007 paraaaada 👍😉

kikulienkadd
27. máj 2020

Ahoj,aj druhákovi a ešte aj s vecami do Zuš-ky. 😉

katka0123
29. máj 2020

@mirkava my ju mame. Syn tretiak sa do nej veci este napratal, bez dosiek. Ked tak, pouzivane plastové. My mame tie s otocnym obrázkom. Po roku už obrazok nechceli, že je to detské. Paci sa mi, že ich este par rokov využijeme ako batohy na výlety, sport... Jedinú nevýhodu vidím v malom priečinku na desiatu, a uzkym priestorom na flasu. Kúpila som štíhle fľaše a je to.

dzina007
29. máj 2020

@katka0123 presne to ma napadlo ze uz ak to nebude vyuzivat ako aktovku, tak este moze ako sportovy vak na turistiku, tam je ten objem a priestor akurat. 🙂

katka0123
29. máj 2020

@dzina007 ano, ako batoh vyzera super aj u vyssieho dietata. Navyse, je tak zachovaly, ze ho este vyuzije aj mladsi a "dorazi" ho. Detom sa pacia blikacky a hlavne ma bedrovy popruh. Radsej kupim poriadny, ak skolsku aktovku s obrazkami na jedn-dva roky, ktopru mam potom problem predat za 15e, lebo kazdy chce novu. Tieto sa daju ako batohy este dlhe roky pouzivat a navyse vyzeraju cool. Ay na ten priestor na flasu na pitie. Urcite kupim na druhy stupen 30litrovy, novy sport junior. Je to akoby zvacsena tato verzia.