Čo dať škôlkarom na synove narodeniny?

20. máj 2024

Syn bude mat 5 rokov, rozmyslam co mu pripravit pre jeho spoluziakov do školky. čo zvyknete davat prosim? Aj učitelkam davate nieco? Som uz akosi mimo... Vdaka

dadka1997
20. máj 2024

Ja som davala brumíky... ale dava sa všeličo, záleží, kolko financií chceš do toho dať.. keď syn bol v triede lienok dostali gumy v tvare lienok

4stanka4
20. máj 2024

Ja som dávala pre malú lízatko a kinder maxi. Od ostatných deti dostáva brumiky, haribo gumené cukríky tie male sáčky, ovocnú kapsicku, nejaký keksik a tak. Ja som dala malej p. ucitelkam čokolády ale ona ma meniny na deň učiteľov tak to mali také 2v1

tramtada31
20. máj 2024

Ja som robievala take balíčky, kde som dala jeden kus omaľovánky, hárok nálepiek, lizatko a balicek haribo cukríkov. A dáva sa aj ucitelkam niečo male. Resp to asi čakajú🙂

kitycat
20. máj 2024

Ako matka dietata s alergiou na mlieko a vajice by ma asi potesili cukriky pez/haribo

jazula
20. máj 2024

Ja som objednala cez FB mini mackov z 3D tlačiarne 🙂

kris_tin257
20. máj 2024

Ja som išla do Tiger (môže byť aj Pepco KiK a podobne) a kúpila samolepky v rôznych motívoch, každé stalo vtedy 1.5€ (boli tam piráti, jednorožci, princezné, policajti a podobné) a k tomu lízatko z DM

autor
20. máj 2024

@dadka1997 vies co, financne mi je to asi jedno. Len nechcem kupovat sprostosti. Napr.guma v tvare lienky je podla mna pre skolkara vcelku taky zbytocny darcek...

autor
20. máj 2024

Vidim to asi len na nieco sladke...

domka222
20. máj 2024

Minule som spravila balíčky, každý obsahoval poznámkový detský blok a malý balíček haribo. Teraz dá píšťalku, haribo a malinké samolepky. Sladkosti typu čokoláda a pod nekupujem,keďže sa vždy nájde dieťa s inoleranciou

autor
20. máj 2024

@domka222 za tie pistalky ti budu isto vdacne ucitelky a hlavne rodicia deti 😉

beata_k
20. máj 2024

Presne som chcela napisat to iste. By som sa fakt "podakovala" matke za taky darcek... pistalku. Velmi rycho by sa jej "nieco" stalo 😁

jarnajar
20. máj 2024

Opýtaj sa syna, čo chce rozdávať. Veď predsa aj iní mu niečo dali na svoje narodeniny, tak vie čo a ako. U nás sa sladkosti nenosia, moja raz chcela dávať nálepky, inokedy balóniky. Takéto rôzne drobnosti si dávajú. Napr. tá guma v tvare zvieratka by ju potešila, aj iných škôlkárov, čo poznám. Veď je to o nich, tak skús, nech syn príde s nápadom a ty mu ho len v prípade potreby skoriguj 🙂

domka222
20. máj 2024

@beata_k to mi je už potom jedno,čo sa s ňou stane😀 môj dostal tiež drevenú a je hodená medzi hračkami.

beata_k
20. máj 2024

@domka222 😄

lucy_ms
20. máj 2024

Moja dávala nejakú mini hračku (skákalku, balón, svietiaci náramok, nálepky, plastelínu) a 2-3 sladkosti, alebo sladkosť a džús. A učiteľkám niesla vždy čokoládu a kávu.

kp7333
20. máj 2024

Sladkostou nic nepokazis, idealne nieco bezmliecne a bezlepkove, aby si aj alergicke deti mohli dat. Vsetky tie drobnostky, hracky casom omrzia a doma zbytocne zavadzaju. Este mozno ceruzku vyuziju predskolaci aj v prvej triede - idealne s ergonomickym drzanim, pripadne gumu.

misinka0611
20. máj 2024

Dala som ovocie.

21anjelik19
20. máj 2024

Bublifuk , dzusik, balónik , dievčatám sponky , na SHEIN je veľa blbosti za pár korún

minutka
20. máj 2024

Ja som im dala vyrobit klucenky s menom a k tomu sladkost

nikaeli
20. máj 2024

My sme dávali ovocnú kapsičku s mini piškotkami, banán olepený ako Mimoň, kelímok s plastelínou, teraz je predškolák, tak som urobila mini balíček trojhranná ceruzka, strúhadlo, perník. Deti väčšinou nosia lentilky, lízatká, brumíky, kinder čokoládky, malé balenia gumených cukríčkov, ale dostal už aj hand.made kľúčenku, maňušku macíka (sú trieda medvedíkov), omaľovanku, malé kabelkové balenie farbičiek, pečiatky.

bellaa3007
20. máj 2024

Ja som kupila všetko na Shein - mini bublifuky, nalepky, ozdobné sáčiky a mini pop it. Prihodila som tie malé baličky Haribo.
Moja oslavuje len meniny, lebo je narodená cez prazdniny a velmi sa teší, ked ich oslávi v školke. Tak sme nakupili 🙂
Ale teda zatial dostala len sladkosti od spolužiakov...

bellaa3007
20. máj 2024

Učitelkam som netušila, že niečo ale baby pisali, že kupuju aj im marlenku alebo tak..

ksebejka
20. máj 2024

@minutka toto je super, prosím odkiaľ a za koľko ?

minutka
20. máj 2024

@ksebejka 1,50€/ks som platila

ivette1223
20. máj 2024

Kludne staci aj ovocie zobrat, nech im nakrajaju pripravia

simca06022011
20. máj 2024

no ja som cca 3r davala omalovanky a lizatkom. Potom neskor tak eze lizatka (kupovala som velke balenie yumearth kvoli tomu raz rocne :DD to vyslo aj na narodky aj na meniny pre nasu skolku), ucitelke caj posielam vzdy nejaky :D Brumiky neznasam, ani ja ich detom nekupuje, cize podla toho sa zariadujem. Alebo tie male zelatinove cukriky su este fajn (napr. aj metro ma velke balenia).
Zvycajne dostravaju teraz deti nieco z tych veci, co maju velke balenia v lidl...

simca06022011
20. máj 2024

@bellaa3007 tiez sme takto vyrabali, mala sa z toho tesila. Ale potom vo velkej skolke na rodicku este papulovali nejaki rodicia, ze kto ma na to mat cas a co za vymysly... :D ako keby to bola povinnost robit, alebo preteky albeo co, tak som od toho upustila. Ja som napr. omalovanku s lizatkom atd zrolovala do takeho ako "cukrika", mala na to poviazala maslu, vyrobila peciatkami odkaz a islo to.. :D

janka_266
20. máj 2024

môj trojročný teraz rozdával tie vodové omaľovávanky z pepca, tuším 2,50 stála jedna, a podľa reakcií detí sa na ne dosť tešili celý deň :D

bellaa3007
20. máj 2024

@simca06022011 mne sa to tiež velmi páči, ved to robim pre jej spolužiakov aby sa potešili. Viem, že moju malu by určite niečo take potešilo, ako hodene lizatko v skrinke.
Ale jasneže každý rodič podla seba, len ja som rada ked ona sa teší, že môže dať deťom darčeky :D

cecilia29
20. máj 2024

Dávali sme bublifuky s balonmi naposledy