Odmietanie dojčenia počas tehotenstva

janulienka_janka
13. okt 2022

Ahojte dievčatá,
Doma mám 9 mesačného synčeka ktorý bol mimo prikrmov doteraz kojeny..posledné 4 dni mi totálne odmieta prsník, nechce ani náhodou... cucne a dosť.. S manželom sa snažíme o druhé bábätko keďže chceme malý vekový rozdiel medzi detmi a tak ma napadlo ze vlastne za 4 dni mam dostať menzes.. 🤣🤣 mali ste niektorá skúsenosť ze keď ste otehotneli, tak vám dieťa začalo odmietať prsník??
Idú mu zuby horné jednotky a doteraz bola vždy útecha jedine dojčenie, zrazu proste začal odmietať tak ma to tak zarazilo ze vlastne ci by som nemohla byť tehotná 😅 zajtra idem do DM kupovať fľašu, umelé mlieko na skúšku ci to niečo pomôže, takže určite vezmem aj tehotenský test 🤣🤣

sjana7
13. okt 2022

Mam tiež 9mesacnu a zvykne odmietať alebo horsie papať práve keď mám dostať menzes . Ale hovorieva sa ,že keď je žena tehotná, deti to vycitia,odmietajú prsnik ,lebo mlieko inak chuti ,takže tiež by som si radšej kúpila aj test 😊

petamich
13. okt 2022

podla mna je to individualne - vela zien koji bez problemov nielen pocas tehotenstva ale aj potom tandemovo dve deti, moze to byt vela veci, pre ktore odmieta ale tak testom nic nepokazis

anjelicek26
13. okt 2022

Rovnako ho moze boliet hrdlo pri prehltani... moznosti je vela, ja som bola dva krat tehotna este pocas dojcenia a detom to bolo suma fuk... dojcili sa dalej, aj tandem...

ls56
14. okt 2022

Tak ono to dieta asi tak skoro neodmieta to dojcenie ale az casom ci? Teda ak vobec zacne odmietat. Moja tiez chce menej ked mam dostat MS🤷‍♀️

domka222
14. okt 2022

No môj neodmietal vôbec, keď som bola tehotná. Keď som mala dostať ms, alebo v jeho prvé dni to bolo horšie

ivangeline
14. okt 2022

Tak skoeo by neodmietal. Preto to nie je.

magda15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz