Ùčes - vaše skúsenosti

1. júl 2022

Baby, len taký výlev.. Nebola som rok u kaderníčky, vlasy mi dorastli, išla som s rôznymi obrázkami, že chcem nejakú zmenu. Ošmikala má podľa seba, s tým, že nemám na to vlasy a bla bla.. išlo o krátky prestrihaný účes. Podľa mňa ona nevie strihať. V dnešnej dobe nájsť dobrú kadernicku je ako hľadať ihlu v kope sena. Nechcem byť hnusná, ale zväčša tieto dievčatá na ZŠ, boli najhoršie žiačky v škole a dnes si účtujú 20€ za 1/2 h. A nevedia ani strihať... Česť výnimkám. Niekedy keď vidím rôzne videá aké perfektne zmeny urobí kaderník, tak žasnem. No v práci nikto môj účes nijako nekomentoval, podľa toho viem, že nič moc. A naozaj nič moc. Keď niekomu ukážem obrázok a zostriha vlasy presne naopak, tak no koment.. Zato som sa dozvedela všetky klepy, už som bola z nej nervózna...Viac ku nej nepôjdem... Vaše skúsenosti?

rencina_4
1. júl 2022

vies co to podla mna asi zalezi rovnako som mala podobnu skusenost pri jednej kde som chcela ostrihat len konce a prisla som domov s kratkymi vlasmi do placu mi bolo...ale teraz mam taku ktora presne vie co znamena len konce a celkovo ked je poviem toto chcem tak to aj mam 🙂 nastastie 🙂

vifoncitta
1. júl 2022

Ukáž predstavu a realitu :D ja síce ku kaderníčke nechodím keďže mám dredy ale priateľ chodil do jedného barbera a ženská ho stále vyšmykala jak malého chlapca na prvé sväté prijímanie...😃 stále ten istý účes dookola a jebkala sa s tým pomaly pol hodiny až som raz prevratila očami jak sa postavil zo stoličky tak asi pochopila :D ešte sa mu tam s frndou trela o rameno...no čistý trapas :D teraz chodi k inému a ten ho zošmykne pekne a rýchlo...máš pravdu že niektora vizážistka a kaderníčka fakt má skills ako z učnovky štýl ala 2010 rok 🤡🤡

autor
1. júl 2022

@rencina_4 ja som kedysi chodila do super kaderníctva a všetci tam skvelé strihali, potom sa rozpadli, každý šiel svojou cestou, ešte dlho som chodila k jednej babe odtiaľ, ale bolo to ďaleko a vždy na pol dňa.. je to už 10rokov.. ale asi sa jej ozvem.. U nás v dedine kaderníčka vypitala 6€ za účes.. mala som dosť, tak to aj vypadlo. Pritom pár krát ma ostrihala aj tak, že som bola fakt spokojná... Ja som si povedala, že si aj doplatíme len nech to vypadá dobre.. Už som zúfalá z toho.. Žiaden účes mi neurobila, len skrátila hala bala..

autor
1. júl 2022

@vifoncitta to nemôžem, lebo ak tu je, tak by ma odhalila.. 😂😂😂. Zas nenito zlá baba, ale ako kaderníčka asi ne..

zlomika
1. júl 2022

no u mna to s farbenim vlasov uz nedavam kadernicke robit :D ale inak faaaaaajn :D :D

autor
1. júl 2022
autor
1. júl 2022

Obrázok je predstava a realita je taká, že to čo je dolu krátke mi nechala dlhé a vrch čo sú tie vrchné vlasy dlhšie mi ostrihala na krátko.. ako bonus zo zadu to nemám do stratena ale akoby 3 schody...

deti95060810
1. júl 2022

ja že na tom obrázku si ty... lebo to je celkom fajn...

autor
1. júl 2022

@deti95060810 áno toto je fajn.. 🙂

deti95060810
1. júl 2022

minule sme mali rodinnú oslavu - pomerne veľkú.
Obj. som sa do kaderníctva - Klasik - ešte nedávno tam boli šikovné mladé kočky, a prídem tam a samá Ukrajinka...Dve Ukrajinky ktoré mi vôbec nerozumeli. tá jedna držala fén asi prvý krát v živote. Do*ebala ma teda na poriadok... Radšej som sa nedala ani odfotiť s dcérou pred oltárom... Bohovala som neskutočne ....

autor
1. júl 2022

@deti95060810 realita

autor
1. júl 2022

@deti95060810 nech mi pani kaderníčka nehovorí, že by to nebolo išlo ostrihať ako som chcela... A to som tam šla fakt po dlhej dobe, že môže experimentovať, vytvoriť pekný účes..

deti95060810
1. júl 2022

kus inak... ale zas nie tak najhoršie...predstavovala som si niečo horšie...
išla by som ku inej, nechala ti tak kopu vlasov - nech sa pokúsi iná o ten účes... koĺko si za to vysolila?

vifoncitta
1. júl 2022

No nevyzera to podobne no...moja mama sa tak isto dáva strihať ale chodí do Poľska 😃

autor
1. júl 2022

@deti95060810 nechám to dorast už 1dva mesiace a pôjdem inde.. vôbec mi to neprestrihala.. 25€

deti95060810
1. júl 2022

@vifoncitta čo je tam lacnejšie či šikovnejšie kaderníčky...

deti95060810
1. júl 2022

to je ešte suma Ok...minule tu jedna písala že dala 110 e a výsl. na figu

vifoncitta
1. júl 2022

@deti95060810 ma tam známu kaderníčku a k nej chodí,či lacnejšie to ja už neviem ale je spokojná keď príde 😃🙏

autor
1. júl 2022

@vifoncitta tak ešteže našla v Poľsku.. 🙂👍

simka17161
1. júl 2022

I keď to nie je podľa tvojich predstáv, účes je fajn. Tiež sa stalo že ma najpv nechceli ostrihať podľa obrázka, že nemám na to vlasy. Nakoniec ma tak ostrihala i keď tá diskusia predtým z jej strany bola nepríjemná. Podľa mňa je to o komunikácii. Jasné že zákazníčka má nárok na účes podľa svojho výberu, ale šikovná a skúsená kaderníčka vie poradiť a snaží sa o spokojnosť zákazníčky. Ja mám rada kaderníčky ktoré majú prax. Za bonus považujem keď má kaderníčka dobrý účes

autor
1. júl 2022

@simka17161 presne tak podla mňa s tým účesom sa je treba pohrať. Pár krát som tak bola ostrihané a bola som spokojná, takže viem, že to ide.., po čase kaderníčka skĺzla do svojej rutiny a išla si svoje. Tým pádom som tam už nešla...

nafka0483
1. júl 2022

A ked si kadernicke povedala ze to nie je to co si chcela a ze sa ti to nepaci tak co ona na to? Neziadala si ju opravit to? Poslusne si za to zaplatila?

autor
1. júl 2022

@simka17161 a ďalšia vec som jej hovorila, že nech mi teda ona poradí... No urobila to čo ostatné.. 😂

autor
1. júl 2022

@nafka0483 v duchu som zhodnotila, že to není najhoršie. Keby som žiadala opravu, už by to nešlo opraviť podľa obrázka a musela by ma vystrihať úplne na krátko čo som nechcela...

autor
1. júl 2022

@nafka0483 nemusela som nič hovoriť, videla to na mne.. 🤦

nafka0483
1. júl 2022

Ale mala si jej veru povedat to co pises tu. Ja by som to nezaplatila ak to nie je to co som chcela. Mala hned povedat ze toto z tvojich vlasov neurobi lebo sa neda alebo nevie.

boldo87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bazarik456
1. júl 2022

Ja som bola naposledy u kaderníčky vo februári, mala som vlasy pod zadok teraz, tak som sa minulý týždeň rozhodla dať podstrihnúť a povedala som jej 5x že iba konce a odišla som domov s vlasmi do pol chrbta a plačom na krajíčku, zase môžem 2 roky pestovať.

annamarin
1. júl 2022

@bazarik456 Moze si vobec kaderníčka daco take dovoliť? hrozné. Mala by predsa rešpektovať zákazníka. Ok nepoviem ked sa uces nevydarí. Ale taky rozdiel, to už je úmyselne nerespektovanie.

sima1415
1. júl 2022

Ja som bola rok a pol dozadu u kaderníčky, dlhé vlasy po zadok tmavé, chcela som kratší Bob do ryšavá - urobila zo mňa otrchnutu chlapčenskú mrkvu a ešte si vypýtala 60€ tak som jej dala 20 za materiál a musím povedať že pol roka po tomto incidente nemám žiadnu foto :D teraz si farbim hennou a mám vysnívaný ryšavý nádych a strihá má chlap a mám to o 1000% lepšie ako od nej :D presne viem ako sa cítiš, ja sa po tejto skúsenosti strašne bojím ísť ku kaderníčke a to už to vážne potrebujem