Trvalá laserová epilácia

marek555689
8. dec 2022

Dobrý deň som z Košíc a potrebujem poradiť lebo dosť mi to robí vrásky na čele navštevoval som depil Concept v Košiciach kde som chodil na laserovú depiláciu kvôli chlpkom na chrbte vraveli že je to trvalé zaplatil som vyše 800€ moje procedúry som ukončil asi pred 3 mesiacmi a včera pozerám a znova rastú a ešte vo väčšom počte ako rástli predtým a som z toho v koncoch prosím poraďte mi nejakú kliniku alebo niečo v Košiciach kde mi laserom natrvalo odstránia to ochlpenie z toho chrbta a kľudne to môže aj bolieť len nech tam nie je buď v Košiciach alebo aj kľudne do Bratislavy kvôli tomu pôjdem hlavne nech zas neprerobím majlant a nebude to zaberať prosím poraďte ďakujem 🙂)

stanulienkat
8. dec 2022

V Ba je Mediskin. Avsak, ja by som to isla reklamovat. Bohvieaky maju stroj. Teraz si hociaky hochstapler kupi lacny stroj a potom nevie, co pytat. Bol si oholeny pred impulzami?

wokokoza
8. dec 2022

Ja mám dobrú skúsenosť s klinikou Spinn, to je v Ružomberku, tam som chodievala na túto trvalú laserovú epiláciu. Mne sa chĺpky naspäť objavovať nezačali, takže to funguje asi tak ako má 🙂 Koľko krát si bol na tom odstraňovaní v tých Košiciach?

marek555689
autor
8. dec 2022

@wokokoza 800€ 10 sedení od marca do septembra to trvalo

marek555689
autor
8. dec 2022

@stanulienkat jasné pred prvými aj kázali oholiť 2-3dni pred "zákrokom" aby vyrástli len maličké a mohli sa vypáliť ono to aj bolo celkom účinné pokiaľ som chodil pravidelne ale teraz ubehlo niečo 3 mesiacov a strašne už veľké sú a skoro na celom chrbte nechápem...

danieli
8. dec 2022

Od marca do septembra? Ako nie som odbornik, ale zasadne ma objednavali v zime, aby nebola opalena pokozka, efekt je trvaly, 1x rocne chodim na udrziavacie sedenie, na tvojom mieste reklamujem, bud zly stroj alebo zle osetrene, 800€ nie je malo…

marek555689
autor
8. dec 2022

@danieli dá sa chodiť aj počas leta len potom som sa nemohol opaľovať po ošetrení 3-4 dní čo mi vôbec nevadilo keďže po väčšine som bol aj tak v práci no a oni mi vraveli že tiež mám chodiť raz až dvakrát ročne na udržiavacie fázy ale vraveli že mám prísť až na nový rok som nečakal že chĺpky začnú tak rýchlo rásť nas5 pred tým než sa dostanem na tú udržiavaciu fázu

danieli
8. dec 2022

@marek555689 urcite by som reklamovala

stanulienkat
8. dec 2022

jednoznacne reklamuj, alebo pytaj vacsiu cast penazi spat.

vlasica19
12. dec 2022

To je podla mna jedno, ci lete ci v zime. To je asi tak zauzivane, ze v tej zime je to tak lepsie. Podla mna to je moc skoro, aby ti zacali rast nove chlpky, ked to mas v podstate cerstvo absolvovane. Skus tu reklamaciu, ale to podla mna si najdu milion dovodov, aby to neuznali. Skor by som skusila nejaku inu kliniku, ten Spinn sa mi pozdava, co sa spominal.

marek555689
autor
12. dec 2022

@stanulienkat rozmýšľal som na tým či to nemôže byť aj tým ze som začal brať zinok aj selén proti vypadávaniu vlasov?

marek555689
autor
12. dec 2022

@vlasica19 ďakujem 🙂)

stanulienkat
13. dec 2022

@marek555689 nie, nemoze to byt tym. Reklamuj.

veronikus1991
15. dec 2022

@marek555689 samozrejme, ze ANO. Znicili ste vlasove folikuly a tymto zasa podporujete regeneracnu schopnost tela pre rast vlasov=chlpkov.
Ked to uzivate kvoli rastu vlasov na hlave, treba zvolit lokalne pripravky priamo na postihnute miesta vmasirovanim, nie lieky/pripravky na peroralne uzivanie so široko spektralnym ucinkom.

marek555689
autor
17. dec 2022

@veronikus1991 vážne ? Myslíte že to bude spôsobené tým ?

bora4
4. mar 2023

@marek555689 v RK je novinka,alexandritovy moveo laser, robi to Dr.Ugrayová v centre Jazmin….mam osobnu skusenost,uz po prvom raze takmer ziadne chlpky, uplne bezbolestne

marek555689
autor
14. mar 2023

@bora4 super vyskúšam keď toto nezaberie 🙂)