Parfém na mne nevydrží

reddflowerlife
4. jún 2023

Ahojte baby , ktore mate tiez taky problem ze parfem vobec na vas nedrzi?
Mam drahe vone, znackove vselijake aj lacne.. Nic na mne nedrzi a to kombinujem aj so sprchovym, telovym mliekom.. Riadim sa podla vsetkych rad a aj tak na mne nic nedrzi nikto nic neciti. Ani ja na sebe ani okolie. Poradte tipy co robit aby vona drzala. Dam si aj do vlasov aj na oblecenie aj na kozu nakremovanu a aj tak nic.. Som z toho smutná lebo na parfemy som dala nemaly peniaz a nic z toho.

54tinka54
4. jún 2023

@reddflowerlife a si si istá že parfum necíti ani tvoje okolie? Lebo ty ho teda cítiť nemusíš, časom si zvykneš a je to aj dobrý znak, že ti ten parfum sedí a nič ti na ňom nevadí.
Ideálne striekať parfum za uši, do ohybov lakťov, na zápästia.. tam pulzuje krv a parfum sa pekne rozvinie . A tiež záleží aké vône máš rada, ak používaš jemnučké ľahké vône, tak áno, bude ich treba občas prestriekať.

laurita285
4. jún 2023

Kúp si Maison Francis Kurkdjian a zaručene vydrží, on sa aj v oblečení drží týždne 😀

luccija
4. jún 2023

@reddflowerlife neexistuje, aby nedržal vo vlasoch, za ušami.Skor ho ty necítis, lebo si si zvykla.

reddflowerlife
autor
4. jún 2023

@luccija nie, nedrzi, spytam sa hocikoho kolegyne kamosky a normalne musia uplne do tesnej blizlosti ku mojej kozi prist aby mieco citili…..
@54tinka54 ano striekam ich taˇ a nilto nic neciti

Pouzivam silne vone Dior hypnotic poison, Black opium, Miss dior, Na leto pouzivam Idole od lancome, dior jadore, coco mademoiselle.. a proste nikto nic necit

luccija
4. jún 2023

@reddflowerlife tak neviem poradiť Coco na mne cítiť aj druhý deň.Pouzivas silné a kvalitné vône.niekde som raz čítala, že nedávať si vôňu hneď po osprchovani a nie na krém.

reddflowerlife
autor
4. jún 2023

@luccija Zas vsade pisu ze treba dat parfem na nakremovanu kozu aby dlhsie drzal.. tak jh neviem

jamimo
4. jún 2023

@reddflowerlife tie či si vypísala mám aj ja v zbierke. Dior hypnotic poison ja "už" necítim, môj chlap ide odpadnúť, a to si dám 1 max 2 streky. Podľa mňa si si zvykla, už ich nevnímaš. Coco cítim aj ja, aj na vlasoch kým si ich neumyjem, na oblečení vonia aj v koši na prádlo 😉

abbey1
4. jún 2023

Neexistuje, aby tie vône nebolo cítiť.

tibor79
4. jún 2023

@reddflowerlife áno,na nakremovanu. Ale daj radšej čistý olej,napr.mandlovy,jojobovy.

otazka1
4. jún 2023

@laurita285 ja ho dokonca cítim aj po vyplati

reddflowerlife
autor
4. jún 2023

@jamimo nie pretoze ani hypnotic poison nikto neciti okolo mna.. pisem vyssie ze nikdy nic nikto neciti a musia ist uplne blizko ku mne ku kozi

reddflowerlife
autor
4. jún 2023

@abbey1 No vidis bohuzial exisruje, som dost sklamana kedze su to drahe vone. Napr mam aj coco mademoiselle telove mlieko , tym sa nakrwmujem a tak si nastriekam parfem. Citi mozno prvu pol hodku, potom sa vytrati a necitit vobec nic ani ja ani okolie.

akvi
4. jún 2023

No ja sa idem zadusit, keď mám stáť v autobuse či obchode vedľa niekoho, kto tiež necíti svoj parfém 🙄 A že je takých bohužiaľ asi väčšina môže hovoriť o tom, že tvoje kolegyne tiež necítia, lebo sami sú pravdepodobne na tom podobne. Ja si teda nedávam žiadny parfém, max esenciu na zápästia, takže cítim fakt dokonale a je to za trest ísť tam, kde je viac ľudí.

muchotrafka298
4. jún 2023

Na kazdom cloveku parfem drzi inu dobu a tiez trochu inac vonia. Len casto je problem, ze dotycna osoba svoj parfem neciti a tak si "nastrieka pol flasky" a potom ostatni idu zomriet od zapachu. Lebo to uz nie je prijemna vona, ale koncentrovany smrad, bez ohladu na znacku. Mam taku kolegynu, ona si kupuje rozne napodobeniny znackovych parfumov a kedze to neciti, tak sa s tym vydatne polieva....niektore uz nemozem ani citit.

pribinak
4. jún 2023

@reddflowerlife skús si dať nejaký čas pauzu a nedávať si nič. Očividne si toho všetkého presytena.
Nech si tvoj organizmus a aj pokožka oddýchnu
A potom vyskúšaj zas. Prestávku nemyslím týždeň či dva

marcellka32
4. jún 2023

Keďže používas už dlho parfémy, skús toto: sprcha a žiadny krém a žiadny parfém, len antiperspirant
Nos prečisti dýchaním zrnkovej kávy (neutralizuje pachy), slanou vodou sprejom aspoň 2 týždne, potom skús jemný slabý parfém, či ho cítiš
Popravde keď prídem niekam a ženy obliate parfémom je mi zle, mám citlivy čuch, ale jemný parfém používam

aceris
4. jún 2023

Nastriekaj na oblecenie a vyriesene😅 ja si davam len na oblecenie odkedy som citala ze parfemy su rakovinotvorne

dzt
Moderátor
4. jún 2023

@reddflowerlife odkiaľ vône objednávaš?

jamimo
4. jún 2023

@reddflowerlife tak tomu už nerozumiem 🤔 Ja napríklad necítim priamo na sebe Baccarat rouge, chlap, že ako krásne vonia celá obývačka, všetci ho na mne cítia. Ja ho cítim z koša na prádlo, alebo aj na ulici. Prikláňam sa k názoru o presýtení vôňami. Ja napr. nedokážem používať 1 vôňu, riadim sa podľa nálady, pocitu... Mám nenormálne vyvinutý čuch, vône ma unášajú do inej dimenzie, farieb, svetov, asociácii. Môj chlap nechápe, len sa smeje... teraz mám obdobie oud vôní, niche... Samozrejme, že používam mierne, okolie nemusí odpadávať 😏 Ja si dokážem po sprche dať večer do postele Chanel 5, alebo Bottega Veneta, len tak pre radosť zmyslov 🤷‍♀️

lamonita
4. jún 2023

@dzt súhlas!!! Možno nakupujes fejky za drahé prachy a ani nevieš.

reddflowerlife
autor
4. jún 2023

@dzt neobjednavam, kupijem ich v kamennej predajni Douglas alebo Fann

reddflowerlife
autor
4. jún 2023

@lamonita Kupujem v kamennej predajni Douglas slebo Fann , nikdy nie cez intwrnet

reddflowerlife
autor
4. jún 2023

@aceris Na obleceni citit len velmi slabo

reddflowerlife
autor
4. jún 2023

@jamimo Ano aj ja som taka ale hovorim citim tie vone ja max pol hodku potom vyprchaju a okolie absolutne nic neciti len uplne v tesnej blizkosti

veselo_neveselo
4. jún 2023

@reddflowerlife Parfem ma byt na tebe citit iba v tesnej blizkosti. Povedala by som, ze ty to mas spravne a vsetci naokolo toho maju vela 🙂

veselo_neveselo
4. jún 2023

A este, davaj na kozu nenakremovanu, ci neuvidis rozdiel.

liusa82
4. jún 2023

Ktovie čím to je.Tiež si myslím že na nakrémovanú kožu nedávať.Mne zas voňavky dosť držia hlavne vo vlasoch.Tam som si už aj prestala dávať lebo v noci ma to až budilo tá vôňa tak dávam už len na oblečenie.Tiež mám aj lacnejšie aj drahšie.A nie je pravda že značkové dlhšie vydržia.Ako ktoré.Už fušujú aj to.Skús obyčajnú Far away z avonu to je siláž ak máš rada vanilkové a orientálne

momusik
4. jún 2023

Kolegyna tiez pouziva mademoiselle a necitim vobec,má z fann

reddflowerlife
autor
4. jún 2023

@momusik mne necitit ani odtatne vone ktore by podla recenzii mali byt fakt ze silne napr dior poison atd..

dzt
Moderátor
4. jún 2023

@reddflowerlife hovorí sa, že sa má dávať vazelina a na to parfum. Ale neviem či to funguje 🤷🏽‍♀️ Poprípade si daj pauzu od všetkého a po tyždni uvidíš… možno si už zvyknutá na všetko, preto nič necítiš 🤔