Nenávidím svoju výšku

hdhdudjehe
13. apr 2024

Nedo že nenávidím aj svoje telo celkovo , ale najviac ma trápi zo všetkého moja výška . Som dosť mladá a meriam už 178CM a každý len komentuje že wau ty si vyrástla, veď ty si vyššia ako tvoja sestra atď. Povedzte mi prosím som fakt až tak príliš vysoká ? Obzerajú sa ľudia na ulici len preto že vidia vysokú ozrudu? ( zo začiatku som myslela že som pekná , aká trápna myšlienka , ale potom mi došlo že asi sú len prekvapený ):

majamat
13. apr 2024

@hdhdudjehe ak su prekvapeny, nema to nic s tym, ci si alebo nie si pekna.
ja som kedysi ocumovala modelky, vacsina ma prakticky tvoju vysku.

majamat
13. apr 2024

a vobec vysoke zany nepovazujem za ozrudy, to co je toto za nazor? toto si len vysoke zeny nahovaraju.

thirstymonk
13. apr 2024

Ja mám 179cm. Ako rád by som mal ešte o 5-6cm viac? Pokojne... Poznám iks žien, ktoré sú vyššie ako ja a sú sexice. Je to fakt blbý názor, že vysoká žena je zrúda. Ten názor je asi len v tvojej hlave.

hdhdudjehe
autor
13. apr 2024

@majamat ja mám pocit že nikto nechce vysoké babi. Každý chalan chce len "rozkosn nízke dievča " lebo im to príde viac ženské

hdhdudjehe
autor
13. apr 2024

@majamat ono ja mám pocit že nikto nechce vysokú babu . Chalani v mojom veku chcu len "rozkošnú nízku babu" . Lebo im to príde viac ženské , pekne .

laurita285
13. apr 2024

Nie nie si žiadna ozruta, trocha sa treba ukľudniť :D

janai1
13. apr 2024

@hdhdudjehe ja mam 162 cm a dala by som aj ruku do ohňa aby som mala toľko co ty 😂
Takže kľud

seahorse27
13. apr 2024

Ze ozruta 🙈 Je to uplne normalna vyska…urcite lepsia ako 160

anonymous87
13. apr 2024

Si vysoka, nie ozruta preboha… kasli na ludi. Ja mam zas 153cm 🤣 cize uplne male pivo. Tiez sa najdu hlupaci, co maju blbe poznamky. Ale uz kaslem…
Povedze si vzdy, ze to je ich problem a nie tvoj. Ak mas stihle dlhe nohy, tak to musi byt parada… ano si vyssia ako priemer ale no a co… aspon si vynimocna a nie priemerna…
Nauc sa lubit taka aka si. Chlapi chcu sebavedome zeny. Niekto ma rad vysoke, niekto nizke. Ako vravi moja mama, na kazde vrece existuje zaplata… hlavu hore, urcite si krasna zena

januska12323
13. apr 2024

Nájdi si akú výšku majú modelky alebo herečky, o niektorých budeš veľmi prekvapená.

zuzuzv
13. apr 2024

@janai1 ja mám 163 a tiež sa cítim ako hrib… aspoň 170 by som chcela 😊

hdhdudjehe
autor
13. apr 2024

@anonymous87 no áno nohy mi často ľudia chvália že sú "krásne " ale mi vadia tie neustále zrobnavania že môj vek a moja výška

thoughtfulweirdo
13. apr 2024

Ale veď nie si extrémne vysoká. Podľa nadpisu som myslela, že máš aspoň 190cm. Vtedy by to bolo neštandardné.

ellca123
13. apr 2024

Dnes sú vysoké dievčatá a nízky chlapci
Dcéra 21r. má tvoju výšku,
upravuje sa, je krásna,sebavedomá a nikoho nenapadne hlúpo komentovať jej vysku

Výšku nezmenis,len sa s ňou nauč žiť.....sú horšie veci v zivote

janaolas332
13. apr 2024

@hdhdudjehe vôbec to nerieš, veď sa neodrezes,a vidíš zasa nizki muži,riešia,že sú malí. Ja som nízka,ale mám kamošky ešte vyššie aj od teba s nikdy som sa nad tým ani nezamýšľala aké sú vysoké, sú kamošky a to stačí 🙂

jaass
13. apr 2024

@hdhdudjehe gratulujem, uvidis ako sa budeš mať fajn keď budeš dospela;) ja mám tiež 178cm a lepšiu výšku som si nemohla priať 🥲 o 10 rokov napis ako sa ti darí 🙂

majamat
13. apr 2024

aj ja by som brala aspon 170cm, mam 164cm a niekedy to v praktickom zivote trosku pocitim a to som v pasme priemernej vysky. u dcery riesim nedostatok rastoveho hromonu, budem rada, ked bude mat vysku aspon nad 155cm.

co sa tyka chlapov, nielen ze amme vysoke zeny, ale aj vysokych muzov. takym nezalezi na tom, aby zena bola nizka, ved k takej sa musia zohybat.

moj bracho ma 194cm a teda jedno obdobie chodil s babou 185cm. ozenil sa s babou co ma nieco nad 160cm, ale to vobec neuvisi s vyskou, ale povahou a ich vztahom.

hdhdudjehe
autor
13. apr 2024

@jaass budem na to myslieť 😌

ivik4
13. apr 2024

Tak to ze je to lepsie ako byt nizka by som nepovedala ako niekto, ale 178cm je uplne v pohodicke, aka obluda prosim Ta 😁

anonymous87
13. apr 2024

@hdhdudjehe ser na nich. Mozno ti zavidia tie dlhe nohy…pozri, treba si uvedomit, ze vysku mame danu (tak ako velkost a tvar usi, nosa, zubov etc). A nikdy som nerozumela preco ma niekto potrebu sa vysmievat alebo teda blbo komentovat na vzhlade niekoho nieco co nevie ovplyvnit… a ti co to robia su pre mna nevyrovnani ludia, ktori si svoje komplexy potrebuju ventilovat na inych 🤷‍♀️

sasesoe
13. apr 2024

Ahoj, odporúčam pracovať na sebavedomie a seba prijatí. Mám 180cm, takže úplne viem o čom hovoríš, ale už neriešim 🙂 len sa usmejem, prikývnem. Má to výhody - dotiahnem, kam potrebujem a pre mnoho ľudí som ľahko zapamätateľna 😀 Mnohí riešia, ako sa odlíšiť od iných "podobných" týmto máme 1 bod k dobru zadarmo 😀 a tých, čo majú reči, nerieš, závidia ;)

klotildabazarik
13. apr 2024

@hdhdudjehe urcite lepsie mat 178 ako 152 moze byt z teba napr modelka, ani nemusis byt extra pekny zo mna neni nic😂

majamat
13. apr 2024

@sasesoe presne. ja nie som vysoka,a le ani velmi nizka, u mna zas komentovali obcas chalani moj velky zadok.

vzdy sa niekto najde, kto bude komentovat.

veronka1996
13. apr 2024

Ja meriam 179cm. Som síce vyššia ako väčšina báb, má to však svoje výhody. Často chodím na koncerty, na státie a uvidím toho oveľa viac ako 160cm baby 😁. A na rozdiel od mojej mamy nepotrebujem stoličku, keď chcem niečo vybrať z vrchných poličiek. Určte by som nemenila, vyhovuje mi moja výška, dokonca by som ešte zniesla aj viac.

babulkomale
13. apr 2024

@hdhdudjehe umriem od smiechu.
Mam násobne viac rokov ako ty a skusenost, ze ano, chlapi beru aj nizke, ale najviac sa im pacia vysoke baby s dlhymi nohami, aj tym nizsim chlapom a skutocne sebavedomy muz vysku u zeny neriesi.
Inak bola tu uz tato tema a dost sme tam toho popisaliz skus pozriet dole podobne temy.
Meriam 185 a chvalim si.

hdhdudjehe
autor
13. apr 2024

@veronka1996 joj to je fajne . Mám pocit že len ja vidím to z tej najhoršie stranky

hdhdudjehe
autor
13. apr 2024

@babulkomale skúsim 😉. Môžem sa opýtať koľko mas rokov ? Nemusíš odpovedať

babulkomale
13. apr 2024

@hdhdudjehe 47 🙂 a hadaju mi o desat menej a to nie som tututu zlatucka malicka. Zalezi na vyzarovani, pohyboch, tempe a usmeve 😍

miska1997
13. apr 2024

@hdhdudjehe Mám 158 cm vieš aká by som bola rada keby mam aspoň o 10 cm viac 🙄
Nemyslí si že nízke ženy to majú jednoduché 😉

adalmba
13. apr 2024

@hdhdudjehe ja som mala v 15 r. 180 CM a už som viac nenarástla. Vtedy som riešila že som,, vysoká,, ale to prešlo a som rada nakoniec, že som vysoká 🙂 zvykneš si a nebudeš riešiť časom