Kúpili by ste si kozmetiku v Action?

29. aug 2024

Ahojte. Kupili by ste si v Action nejaku kozmetiku? Videla som tam uz viackrat take darcekove kozmeticke sety - sprchac, krem, peeling na telo a pod., ale teda neviem, ci je nieco take odtial vhodne si davat. Mate niekto skusenost alebo kupili by ste si nieco odtial?

saxana000
29. aug 2024

Kupujem tam disney šumive gulky a praskacie prasky do kupela pre malu a nikdy nemala ziadnu reakciu.

janai1
29. aug 2024

ano, kupujem masky na tvár, na vlasy

dominikamacakova
29. aug 2024

Veď pozri si zloženie. Chémia a škodlivé látky sú takisto v drogerkovej kozmetike

jaroe
29. aug 2024

nie. Ale ja ani v beznej drogerii vsetko nekupim. Ale ked neriesis, bio nebio, parabeny a ine sr..cky v kozmetike , tak ti to moze byt asi jedno.

bessie12
29. aug 2024

Kupujem pravidelne. Balzam na pery, masky na tvár a pery, peeling na telo, sprchový gél. Mamine som kupovala tie darčekové sady na Vianoce.

danieli
29. aug 2024

Nie a vyberava som pri vsetkom co si nanesiem na tvar a telo, po poslednej skusenosti so samponom ma uz nikto nepresvedci

juliacenc
29. aug 2024

@danieli a co sa stalo a aky to bol sampon?

iwesska
29. aug 2024

Nie nekupujem tam kozmetiku,rovnako ako ani Cien v lidli, ci z Kaufu...Nevravim,ze najdrahsie,musi byt najlepsie,to vobec,ale cim lacnejsie,tym viac lacnej chemie je v tom,aby sa im to vobec oplatilo vyrobit.

danieli
29. aug 2024

@juliacenc Bol to kokosovy sampon a kondicioner, znacku uz presne neviem, biele balenie, rozvonal celu kupelnu, ale to bolo vlastne vsetko, bol redsi a ucinok ziadny, sice velke balenie ale na nic

doriiis
29. aug 2024

Mám odtiaľ dva sprchace a zbožňujem ich.Velke balenie,málo peňazí a úžasná vôňa.Balea sa môže schovať.
Mám aj kondicionér v spreji na vlasy.Je ok.Dominam ho ale nepresvedčil ma natoľko,aby som ho kúpila znova.Sumive bath bomb pre deti boli v poriadku.
A už sa teším na action v NZ.Uz len kvôli tým sprchacom

doriiis
29. aug 2024

@iwesska ....pri testoch značka cien vychádza ako jedna z najlepších.Opalovacie krémy pre deti a krémy na tvár vyšli najlepšie v testoch práve od značky Cien

nikoletka_h
29. aug 2024

@iwesska Cien krém proti vráskam v nezávislom teste vyšiel aj ako najúčinnejší,predbehol aj drahé značky...a stojí 2-3,eura...nie vždy lacné znamená nekvalitné..aj také DM-ko ma kopec super lacných ale super kvalitných produktov..

nevenka
29. aug 2024

@nikoletka_h presne, tu by som sa spolahla skor na tie testy a samotne zlozenie konkretneho produktu. Mnohe drahe kremy maju take zlozenie, ze o polovici ani nevies, co to je, taky dlhy nazov zluceniny, ze sa Ti jazyk zamota. A krem ma mat tuky, vodu, emulgatory, nejake jemne konzervanty a par ucinnych latok. Nepotrebujes silikony...

ina2405
29. aug 2024

@iwesska cien má veľmi málo chémie, treba pozerať zloženie. Tvoj argument je úplne nepodložený a presne len o tom, že drahšie je lepšie

len_nig
29. aug 2024

Ja osobne nie

sella38
29. aug 2024

S Cien 50tkou sa moj muz spalil ako rak. S Biodermou napr. nikdy... Nikdy viac by som cien nekupila a moze byt "vitaz" testu....

jaga18
29. aug 2024

Áno, bežne kupujem v actione masky, hlavne tu ich golden. A detské mydlo s melódiou baby shark ci smolkovia ,hlavne kamarátkinym deťom 🤭🤭🤭 okrem toho, že sú fakt otravné, obsah je kvalitný.

lindus_esterka
29. aug 2024

Mala som 2 sprchace lebo sa mi strasne pacil obal 😁 mam relatívne citlivu pokozku a nebol absolútne ziaden problem. Akurat bezne pouzivam kremove nivea a tieto gely boli oproti nim vodnatejsie, musela som pouzivat viac a teda balenie vydrzalo o dost kratsie nez nivea s rovnakym objemom

muchotrafka298
29. aug 2024

Kupujem si tam masky a obcas kozmetiku ale nie tu ich. Fa, Nivea, Palmolive uplne v pohode.

victoriab
29. aug 2024

Kupujem sprchace, velke balenie, akoze super, nedam na to dopustit. A kedze ho uz mam blizsie k domu, som tam castejsie, ako by som chcela 🤣🤣🤣 kupila som tam stolik do obyvacky, matny zeleny sprej, ponozky, veci na upratovanie, ale pokukovala som aj po inych veciach, mozno nabuduce nieco z kozmetiky vyskusam. Napr. Tie sprchace su made in spain, nenasla som v obsahu nic extra, co nemaju aj ine.

butterflyeffect
29. aug 2024

Kupujem pravidelne cisty mandlovy olej-trn je uzasny, mala som aj golden masku viackrat ta je super, kupila som aj nejaky prirodny krem-ten bol o nicom, plex sampon a kondicioner-ako v pohode sa dalo umyt ale nic pre mna, to uz by som nekupila. A mala som aj opalovaky v lete a gel po opalovani a vsetko super-nespalilo nas nikoho a krasne opaleny sme boli…

domiklik
29. aug 2024

Nie nekupujem... Mam sa rada

huginko
29. aug 2024

@sella38 používam spf 50 aj cien aj bioderma, oba výborne...

katkaa01
30. aug 2024

@iwesska Tak značka cien porazila v testoch aj drahé kremy.

katkaa01
30. aug 2024

@sella38 zaujímavé že ja som sa z cien 50tkou nespalila.Treba sa tým krémom natierať.Nie ho mat len pri sebe😉😉😉

sella38
30. aug 2024

@katkaa01 si smiesna...

jesenzima
30. aug 2024

Nekúpila by som si.

nabucho
30. aug 2024

@sella38 Prvýkrát som na dovolenke použila Cien 50tku, a mám ultrasenzitivnu pokožku, a vôbec som sa nespálila! Na tvár som použila Biodermu 50. Je pravda, že telo som natierala viackrát po vyjdení z vody,tvár len raz!

sella38
30. aug 2024

@nabucho Natieral sa opakovane! Napriek tomu sa spalil! To, ze vy tuto skusenost nemate neznamena, ze ini ju mat nemozu! Pekny den! Viac reagovat nebudem! 😀

lakebabe
30. aug 2024

@sella38 za nas Cien dosť katastrofa mali sme 50 detskú aj normalnu . Kazdy chvalil chceli sme to vyskusat. Ja som sa spalila okamžite, muž ktorý je tmavý a bežné sa ani nepotrebuje natierať, sa na dovolenke z toho vysypal a spálil . Chvalabohu som vzala aj overené Ladivaly. Letel Cien do kosa, to iste opalovak z Balea. Z Cien som skúšala aj intim mydlo tak isto za mňa na nič, takže už neexperimentujem. Bala by som sa takúto lacnú kozmetiku kupovať kvôli zloženiu, lebo neverím, že v kreme za dve eurá na tvár bude všetko ako ma byt