Koľko kozmetiky používajú vaši muži?

13. jan 2023

Ahojte, spoznala som sa s jedným mužom. Pozval ma k sebe na návštevu a zostala som veľmi prekvapená z množstva kozmetiky, ktorú mal. Niekoľko druhov denných, nočných krémov, peelingy, olejčeky, séra, bábätkovská kozmetika, plné police... asi 3násobok toho, čo mám ja. Chodí aj ku kozmetičke, celkovo vidno, že si veľmi potrpí (viac ako ja - žena). Vek 43. Trošku som zostala z toho v pomykove, mám to brať za normálne? Ako by ste to vzali?

zuzubb007
13. jan 2023

No takeho co sa ma sam rad by som teda nechcela, aby travil v kupelni pol dna, moj muz ma sprchac, dezodorant a vonavku to je vsetko

deti95060810
13. jan 2023

zbytočnosť...asi sa bojí stárnutia a veľmi si potrpí na svoj vzhľad
k otázke... môj manžel má sprchový gél - na značke nezáleží, krém na ruky aj tvár, ohľadom holenia niečo a tým to asi aj končí... 😉

54tinka54
13. jan 2023

Môj manžel má sprcháč 3v1, deodorant, voňavku, gél na vlasy, pomadu na pery a na Vianoce dostal hydratačný krém na tvár ale to si natrie len sem tam, aby som bola rada 😀

elenka74
13. jan 2023

Môj má len základné veci - sprch. gél, šampón, antiperspirant, vodu po holení a max. krém na ruky.

lauriik
13. jan 2023

Moj ma sprchac, sampon, nejake veci na holenie, deodorant a vonavku. Ked som mu hovorila o hydratacnom kreme tak prekrutil ocami 🤣 Takze asi tak.

annm81
13. jan 2023

Vzala by som to tak, že vzhľad je pre neho najdôležitejšia vec na svete. A že asi aj od partnerky bude očakávať, že "ho bude reprezentovať". Dokonca pri tom tvojom popise by som mala obavy aj o jeho psychické zdravie (poznáš tie typy, čo urobia všetko, aby zakryli starnutie a nakoniec skončia ako nepodarená reklama na plastiky...?)

Môj muž má len základ. Krém na ruky, kvalitný opaľovací krém , keďže veľa času trávime na slnku, mydlo a šampón, vodu po holení, deodorant, voňavku.

sweetyna
13. jan 2023

no tak to ten moj ma taku by osm povedala zakladnu vybavu, akurat na co si tak ze potrpi su proste pripravky na bradu, kedze si ju pestuje uz nejaky ten rok

kvetinka75
13. jan 2023

môj sprcháč 2v1, deodorant, kozmetiku na holenie to je všetko.

kvetinka75
13. jan 2023

@lauriik môjmu dcéra občas povie, že nejaký krém by sa mu zišiel na vrásky, že či chce vyzerať staro 😂. ale ja vždy poviem je starý tak ako má vyzerať, občas sa natrie mojim ale to tak raz za pol roka

a_alexandra_a
13. jan 2023

Si si istá, že žije sám? Lebo neviem si predstaviť muža, čo má len tak doma kozmetiku pre bábätká.

liljana
13. jan 2023

Keby smrdel a nedodrziaval hygienu, tak je zle. Ked si (v 40tke) kupi kremy na plet, este horsie, asi nie je normalny. Zenska plet potrebuje kremy a muzska koza je snad ina? 🙂 To musi byt naozaj nuda, hladat vsade nejaky problem.
Proste niekto na vzhlad a plet kasle, niekto nie. Nemusi byt preto hned gay.

kiki68
13. jan 2023

No a? Mozno ma o dost citlivejsiu plet a problematicku. Toto vobec neriesim, kazdy to ma inak. Ja tiez potrebujem mozno menej veci ako kamos, co ma mastnu plet s stale musi cistit pory a stale nieco dovlecie z kozmetiky alebo do kozneho ako zaruceny krem. Moj chlap ma tiez vela kremov kvoli neurodermitis na tvari. Stale nieco dovlecie a nic z toho nejak nerobi zazraky

lauriik
13. jan 2023

@autorka ale musim povedat ze mam synovca co ma 20 rokov a ked som s nim v lete letela do londyna tak mal so sebou viac kozmetiky ako ja, jeho mama a jeho teta dohromady. Mal pri sebe take veci co ja som este v zivote nepouzila a uz vobec by som si ich neniesla na 4 dni na dovolenku. On ma nejaku problematicku plet takze sa o nu stara velmi poctivo. Cize ano aj takyto chlapi su 🤷🏼‍♀️

lalenka33
13. jan 2023

Pozrela si sa aj do skrine či tam niesú ženské a detské veci? Pochopím narcisov, ktorí si zakladajú na výzore a majú viac kozmetiky ako ženy, ale detská kozmetika tam nezapadá.

annm81
13. jan 2023

@liljana Len je rozdiel normálne sa starať o pleť a mať plné police krémov vrátane 4 na noc a babätkovskej kozmetiky.

a_alexandra_a
13. jan 2023

Ja si nemyslím, že ak má muž viac kozmetiky, že je nevyhnutne narcis, metrosexuál. Muži sa nemôžu o seba starať? Nie je to dostatočne mužné? Čo ak má kožný problém, citlivú pleť, problematickú, ekzém, atď. Či radšej by ste boli, keby chodil vyhádzaný, zanedbaný... potom by bol ako pravý muž? Chce dobre vyzerať, tak možno mu kamošky poradili dobrý krém, možno aj 2-3 a vyskúšal, ktorý bude lepší. Môj muž sa tiež o seba stará, používa čistiaci gél, moje séra (spýta sa, ktoré si má dať), krém, balzam na bradu, olej na bradu... a nemyslím si, že by niečo preháňal. Netreba podľa kozmetiky hneď odsúdiť.
Jediné čo mi tam nesedí je tá bábätkovská kozmetika.

ivangeline
13. jan 2023

Moj muz ma toho viac ako ja. xD Ale zas tolko nieee. :D Mydlo,sprchovy,deodorant,nejake olejceky a blbostiny na bradu,vonavku,maste na rozne ucely xD a cosi sa este najde. :D

bilancia
13. jan 2023

moj ma sprchac 3v1 , deodorant a vonavka, take klasicke 3kombo :D

bilancia
13. jan 2023

+ krem na ruky, ktory si dava aj na tvar :D

bessie12
13. jan 2023

moj ma sprchovy gel 3v1, deodorant a pomadu na usta 😀

brembo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
panelacikova
13. jan 2023

si si istá, že je to muž? ukázal ti to? 😀 😀

a_alexandra_a
13. jan 2023

@brembo Pre mňa by bol väčší "problém" keby bol môj partner aktívny na modrom koníku ako to, že má veľa kozmetiky 😀 Tvojím slovníkom, bolo by to na hlavu 🙂

brembo
13. jan 2023

vadím ti tu?

simonka77
13. jan 2023

@brembo nie, nie je na hlavu. A keby aj travil v kupelni viac casu ako autorka prispevku, tak co?
Ja by som skor povedala, ze hura, konecne chlap, ktoremu nestaci len sprchac, pasta a deodorant.
Konecne chlap, ktory sa o seba stará aj zvonku.

gab
13. jan 2023

no ak mas 2 kremy, 3 nasobok je stale nie tak vela. 😉😅
No a? Môj muz ma viac topanok akoja . 😅
praveze ja velmi ocenujem, ak sa chlap o seba stara, vidno ze hygiena mu nie je cudzia. A ak mal problemy v puberte s pletou, vie, ake je to zlozite ju dat do poriadku, tak vie aj to, ze prevencia a pravidelne osetrovanie je lepsie ako potom liecenie.

beata_k
13. jan 2023

Fu este pochopim denny a nocny. Aj serum by som prekusla. To, ze je muz, neznamena, ze sa o seba nemoze starat. Ale mat plne police kremov, tak to by mi uz vadilo.

brembo
13. jan 2023

@simonka77 z takých mi je na grc. To už nie je muž. K nám takýto poloteploš nastupil do zamestnania,nevydržal ani pol dna,vzdal to,jeho nežná psychika to nezvládla.

hiro
13. jan 2023

🙂 Pouzivam sprchac aspon 5v1 a aspon 500ml. Je to potom jednoduche, jeden na vsetko a cim je vacsi tym menej casto ho treba ist kupit.

simonka77
13. jan 2023

@brembo no vidis, mne osobne je na grc z netolerantnych ludi, co si o sebe myslia, ze su lepsi ako poloteplosi.