Hodila by sa mi takáto farba?

may555
26. júl 2023

Ahojte baby, cely zivot si farbim vlasy skor na tmavsie ako bledsie, jediny raz som bola blond aj to uz pred sto rokmi a teda nikdy viac 😂 ale..uz dlllllho pokukujem po takejto hrdzavo hnedo medenej, mozno troosku tmavsej nez je na obrazku, ale velmi sa mi lubi tato, no dilemu mam, nikto mi nevie poradit, ci by mi mohla pasovat..je to dost velka zmena oproti hnedej ktoru mam teraz uz dlhe roky (svoju vlastnu)..pokusala som sa stiahnut aj tie aplikacie na zmenu farby vlasov ale to je debilina, tak som sa nic nove nedozvedela..toto som ja a farba ktoru by som chcela, co myslite? Lepsiu fotku nemam 😂

kristinka92
26. júl 2023

@may555 podľa mna aj áno 🙂 ale vyslovene taká ako na obrázku- jemne rysavo blond. nie úplne taká oranžová ako to zvykne chytit

walentina7
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
hladamematku
26. júl 2023

@may555 ano velmi

1mata
26. júl 2023

@may555 velmi by sa ti hodila, ale ukazat foto kadrrnicke. Sama si to takto neprefarbis

simca06022011
26. júl 2023

Podla mna je svetla na teba, mas tmave oci. Ale skusit mozes. TU co mas, alebo do orechova hnedu, tmavsie farby... ale teda odbornik nie som 🙂)

rusalinka
26. júl 2023

🙂

gabym
26. júl 2023

@may555 hlavne nečakaj že výsledok bude ako na obrázku (ak máš v pláne farbiť si vlasy sama)

martul
26. júl 2023

@may555 toto ani neskusaj, ty máš tmavé vlasy to ti vôbec nechytí takto. Keď tak choď kaderníčke ona ti to najprv odfarbi s peroxidom.
Odhliadnuc od toho, že sa ti to podľa mňa nebude hodiť.
Daj si hnedú, takú medovú napr.

kvetinka75
26. júl 2023

no neviem, podľa mňa veľmi ani nie. A jaa by som potom aj s obočím niečo spravila. Mne osobne sa nepáči tmavé obočie a takýto odtieň vlasov. Ja som mávala podobnú - nie až tak do ryšava. Farba bola super, aj my vraj išla ale nejako mi nesedelo k tomu to tmavé obočie, nevedela som sa s tým vžiť a nechcela som si ho farbiť, tak som prešla na tmavšiu.

domiklik
26. júl 2023

@may555 pokiaľ nemáš žlté zuby tak sa ti hodiť bude... Len ti asi nechytí....

may555
autor
26. júl 2023

Samozrejme ze som sa nechystala si farbit doma sama😁 viem aky je postup pri farbeni z tmavej na svetlejsiu, aj ze by to neslo hned na prvy sup, len som natrafila nahodou na tuto farbu, a presne tak ako vyzera na obrazku sa mi zapacila 😉 no ale teraz neviem 😂 dakujem za vase postrehy 😁

may555
autor
26. júl 2023

@rusalinka no tak toto je strasnee ze som az tak skareda 😂😂😂

joesvk
26. júl 2023

Určite to skús. Keď po tom už dlhšie túžiš.Veď čo sa môže stať. Buď si obľúbiš nový odtieň. Alebo znova zmeníš na hnedú.

mameha7
26. júl 2023

@may555 Podľa mňa by sa ti nehodila. Čítala si niečo o farebnej typológii? Tlmenej zime, ako si ty sa nehodia takéto kriklavé farby, budeš vyzerať veľmi neprirodzene. Mne sa páči tá, ktorú máš teraz,možno trošku refreshni ten hnedý odtieň, zvoľ vhodné farebné oblečenie a uprav si obočie a bude to super.
@may555

domkakvet
26. júl 2023

@may555 ano hodila.

janka95
26. júl 2023

Vyskúšaj ak túžiš po zmene. Podľa mňa ti to pristane 🙂

daniela2202
26. júl 2023

@may555 pristane ti tmavá.... nepokúšaj 😁😁😁👉

stanulienkat
26. júl 2023

Asi hej. Ozivi ta.

nominativ
26. júl 2023

Vyzerás veľmi pekne! Každé zosvetlenie sa bude vždy vymyvať do žlta, sú s tým opletačky.

mareka49
26. júl 2023

Najprv ze nie a potom ze áno.
Že ťa omladí, mi vyšlo.

samimami777
26. júl 2023

A ja by som to skúsila prečo nie ? Myslím že ťa to omladí a osvieži. Naviac keď pôjdeš ku kaderníčke poukazuje ti rôzne odtiene doporučí čo by ti pasovalo , oni majú v tom prehľad 😊 len do toho! A ak hej, pridaj foto. Škaredá nebudeš , neboj na to si prirodzene moc pekná 😊

samimami777
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
samimami777
26. júl 2023
dadka_bb
26. júl 2023

Haha tie hlavy ma pobavili to ste ako urobili 😄 aj ja si chcem skusat rozne vlasy

mishka81
26. júl 2023

Ja by som do toho nešla. Na fotke sa mi zdá že máš vlasy studensi odtieň hnedej a plus aj pleť mi príde že má ruzovy podtón pleti. S rysavou teplou to teda dokopy moc nepojde 🤔

simca06022011
26. júl 2023

@samimami777 no tak tento odtieň vôbec podka tejtofotky. To je (bez urazky) také ciganske.... ako keď sa odfarbit vlasy nepodarí... :D ale iste dobrý kaderník poradí niečo. Lepšie.

mircalla
26. júl 2023

Sla by som do gastonovej ci medenej, tmavsi odtien. Farbim si vlasy uz velmi dlho a dost do oranzova to chyta tieto farby.....Pouzivam Syoss 676 ta je super

mircalla
26. júl 2023

A z toho grafu si podla mna teply alebo tlmeny tmavy typ tak rozhodne daco tmavsie ako farba co si dala
Toto je moc svetle, bude to oranzove a kriklave

nika23t
26. júl 2023

@may555 v prvom rade musím napísať, že si veľmi pekná žena! Určite Ti dobrý odborník bude vedieť namiesat dobrú farbu ryšavého alebo medeného odtieňa, ktorá Ti pristane. Ja roky farbim na svetlu medenu, a samé chvály. Len teraz som si to pokazila samofarbením, som na RD, tak ze v rámci šetrenia... Ale čoskoro opäť smer kaderník.

ankare
26. júl 2023

@may555 podľa mňa áno. Chod do toho!