Hifu Ultherapia - neinvazívny lifting

moonlighting
27. okt 2023

Podelíte sa so skúsenosťami s touto metódu na omladenie pleti?

benit
29. okt 2023

Super, investuj, oplati sa. Sestra ma uz tie 3 zakroky za sebou. Vidno rozdiel. Ja som na sebe videla rozdiel uz po prvom. Druhy mam koncom januara, tak sa tesim ked to doklepkam do konca😁

moonlighting
autor
29. okt 2023

@benit Treba viac zákrokov??

benit
29. okt 2023

@moonlighting odporucaju 3 do roka a potom raz za rok- dva zopakovat podla potreby. Ale ze po tom roku je fskt vidiet rozdiel aj ta pani sa dusovala a ukazovala fotky pred a po.

moonlighting
autor
29. okt 2023

@benit No ja sa práve chystám vo štvrtok, ale bola som v tom že raz stačí a vydrží aspoň 2 roky 🤔

janka_23
30. okt 2023

@moonlighting ja som to tiež tak pochopila ze jedno ošetrenie stačí. Celá tvar stojí 500 e takže ak treba 3x tak to je celkom dosť. Podeľ sa potom so skúsenosťou prosím 🙂

benit
30. okt 2023

@janka_23 u nas obe lica a horna pera 200e. Mava akcie. Teraz v januari ma 25% zlavu a hmed som dala tefmin tam. Treba asi sledovat.

janka_23
30. okt 2023

@benit toto je tiež akcia za celú tvár plus podbradok, inak to stoji oveľa viac. Ak by si bola taka zlata posunúť potom info ze ci naozaj treba 3x a pripadne aj kam ideš, spokojnosť s výsledkom bola by som ti veľmi vďačná 🙏🙂

benit
30. okt 2023

@janka_23 uz som pisala, ze mi odporucals 3x behom roka aby bol efekt vidno. Po prvom raze som spokojna, sestre je vidno po 3 razoch vysledok. Ja som celo a podbradok nedavala. Segra ms vsetko za 300. Ja davam do cela botox. Chodim pani doktorke u nas v seredi.

moonlighting
autor
30. okt 2023

No ja idem do Nových Zámkov za akciovú cenu 290€ celá tvár alebo 390€ celá tvár + podbradok. No ale s pani som telefonovala, dosť sme sa aj rozprávali keď som sa objednávala a teda nespomínala nejaké potrebné opakovanie. Akurát že teda plný účinok sa dostaví cca po 3 mesiacoch a vydrží 2-5 rokov. Tak som pochopila že to na ten prvý krát.

janka_23
31. okt 2023

@moonlighting podeľ sa potom s výsledkom, som vážne zvedavá lebo ani ja som nikde nečítala ze treba 3x ani keď som volala nespominali ze to treba viac krát absolvovať.

benit
31. okt 2023

@moonlighting
@janka_23 vysledok bol vidiet hned. To sa musi nechat. Teraz som 2 mesiace po a drzi to stale. Ja len hovorum co odporucala nasa doktorka a ze po tom roku je to super. Tak ja uz dodrzim tie 3 kury. Tu v jsnuari budem mat v zlave🙈. Mozno sa aj nieco pred letom utrie za lacnejsi peniaz.

janka_23
1. nov 2023

@benit ďakujem, ja sa na to tiež chystám len čakám na vianočné odmeny 😄

moonlighting
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
moonlighting
autor
2. nov 2023

Ešte som chcela dodať že mám 45 rokov a o pleť som sa doteraz nestarala, okrem klasického nakrémovania obyčajnými krémami - žiadne drahé krémy, žiadne kozmetičky, žiadne iné zákroky.

janka_23
3. nov 2023

@moonlighting ďakujem za informácie. Dáš vedieť aj po čase ak nezabudneš? Zaujíma ma ci naozaj príde ten efekt. Ďakujem 😊

moonlighting
autor
3. nov 2023

@janka_23 Jasné. Ak by som zabudla pripomeň sa mi prosím.

lucina1100
5. nov 2023

@moonlighting dobry den, idem sa opytat vidite dake zmeny na tváry? oplati sa do toho ist? ja mam ist teraz v stredu, ale niesom si ista na 100%. Ja mam tiez 42 rokov a velmi som chudla a ta tvár vyzera hrozne, tak to chcem podspupit.
Dakujem za odpoved

moonlighting
autor
5. nov 2023

@lucina1100 Dnes je to tretí deň od zákroku. Pôvodne som si teda aj ja myslela že výsledok vidieť hneď po aplikácii, no keď som si lepšie naštudovala zistila som, že účinok sa dostavuje postupne v priebehu 3 mesiacov. Momentálne nevidím na pleti žiadne viditeľné zmeny. Cítim ale také ťahanie kože, akoby sa mi vypínala. Začali ma bolieť kosti pod očami, nie extrémne, len jemne na dotyk. Potom pozor - pri aplikácii okolo úst vedia tie impulzy prechádzať do zubov. Kolegyňa to riešila tak, že si miesta vypodložila tampónmi na odličovanie. Ja som na tie miesta dávala jazyk. Ale tým pádom mi tie impulzy prechádzali do jazyka. Teraz ho mám taký citlivejší, nie je okom na ňom vidieť nič ale keď si doň kúsnem cítim akoby mravčenie v ňom.

lucina1100
6. nov 2023

@moonlighting Dakujem ti za odpoved, ale mam taky pocit, ze niesi moc s tym spokojna ci? ja tym ze som schudla mam extremne chudu ochabnutu tvar a chcem nieco na omladnutie - ozivenie pleti. A normalne sa bojim ci toto je spravna volba.

moonlighting
autor
7. nov 2023

@lucina1100 Tak ako spomínam, výsledky sa majú dostavovať postupne v priebehu troch mesiacov, takže teraz posudzovať je ako keď si objednáš tričko, ešte ho nemáš doma a máš opísať ako ti sedí. Takže ak nezabudnem, prípadne zabudnem a niekto sa mi tu pripomenie, výsledok napíšem neskôr. A či je to správna voľba ... neviem. Nikdy som nič nepodstupovala, dokonca ani na kozmetiku nechodím. Pôvodne sme chceli s kolegyňou absolvovať mezonite, ale toto sa nám zdala lepšia alternatíva. A na aplikáciu HIFU som nenašla nikde žiadne negatívne recenzie. Možno som zle hľadala, neviem.

lucina1100
7. nov 2023

@moonlighting ja to iste ako aj vy, zlu recenziu som nenašla, a nikde som nebola nikde u kozmeticky ani nepoužívala žiadne špeciálne krémy - masky nič.
Tak tiež chcem vyskúšať aj keď to nestojí malo €. Čo už, Dakujem za rady čo píšeš vysie😊

janka_23
21. nov 2023

@moonlighting ahoj, ako sa to vyvíja? 🙂

lucina1100
21. nov 2023

@janka_23 ahoj, ja som bola pred dvomy tyzdnami, ale niesom spokojna. Vobec ani milimeter my nezmyzli okolo ust tie hrozne vrasky nic, koza sa mi potom šúpe ako hadovi koza. Prve dva dni som mala krasnu ziarivu plet, bola som ako nova, ale na treti den som bola tá istá, ja som velmi sklamana. Nabuduce vyuzijem iny pristroj, inu sluzbu.

moonlighting
autor
21. nov 2023

@janka_23
@lucina1100 Ja som cca 3 týždne? Ani to nerátam. Zatiaľ teda žiadna zmena. Ale keďže píšu že účinok sa dostaví do 3 mesiacov, tak čakám. Nie je to žiadne rezanie či napichávanie pleti, takže ten proces obnovy kolagénu určite niečo trvá. Ja teda začínam byť skeptická, keďže výsledok nie je vidieť okamžite, ale teda naďalej dúfam 🙂 Asi je to fakt ešte skoro, ak nebude výsledok vidieť po tých troch mesiacoch, potom už sklamaná budem.

lucina1100
21. nov 2023

@moonlighting dame si vediet, ale ja tiez som skepticka

mila06
21. nov 2023

@lucina1100 tak nic len cvicit "facial fitness" ja sa k tomu neviem dokopat ale musim. Vrasky okolo ust a pod ocami mam hrozne, pretoze som chuda a mam 3 male deti a citim sa takto zle. Mam 42. Ja som este pred 30tkou absolvovala frakcny laser 3x lebo mam jazvy po akne a nic vobec mi nepomohlo. Lekarka sa dusovala ako mi zmiznu jazvicky a omladi, vypne plet a ja som ked sa ta koza osupala nevidela ziadnu zmenu...🙄 Najhorsie bolo ked som bola taka spalena ist z plast.chirurgie domov 😆

janka_23
21. nov 2023

@lucina1100 a máš na mysli aj nejaký konkrétny pristroj? Inak držím palce nech ten efekt naozaj príde 🙂

janka_23
21. nov 2023

@moonlighting dúfam, že sa výsledok ešte dostavi pretože ako hovoríš, ja som nikde nevidela žiadnu negatívnu recenziu, práve naopak všetci to chvalili

zofia64
6. dec 2023

Ahojte. Ja som bola v septembri na ošetrení tváre a krku Hifu 4D v salóne Lumi v Nitre. Výsledok sa postupne zvýrazňuje a som spokojná, pleť je vypnutejšia a omladená. Ošetrenie je cítiť, ale nie je bolestivé, mala som aj anestetikum.

moonlighting
autor
7. dec 2023

@zofia64 Kedy si začala pozorovať prvé zmeny? Ja som mesiac po a zatiaľ nevidno.